Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 289
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Japanese researchers discovered an answer.  A process was developed whereby hyaluronic acid was treated enzymatically to produce polymers.  The process was patented in Japan (Patent no. 2971860) and is unique to Injuv.  The original hyaluronic acid from the rooster combs weighs anywhere between 1.2 - 1.5 million Daltons.  The polymers weigh 5,000 Daltons. 
-copy from here:
-http://www.rejuvenation-science.com/hylauronic-acid_prof.html

# 31
  • Мнения: 11
i oshte zashtoto obicham da govoria s dokazatelstva
sravnete tsenata na sushtata hyaluronova kiselina  prodavana po internet s tazi na ACTAVIS
-http://www.wellnessresources.com/products/hyaluronic_acid.php-
60 caps- 60 lv(41$)
ACTAVIS- 30 caps- 60 lv.
a posle mi kajete ne sa li moshenitsi i obirdjii

# 32
  • Мнения: 11
 Grinning
i za da ne Vi e chudno ,zashto znam tolkoz za Hyaluronovata kiselina
pravim  filler-i na ishleme  za kozmetikata i gi prodavame v Rusia Simple Smile

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
хора, нямате ли кирилица? Shocked

# 34
  • Мнения: 528
ето така изглеждат хапчетата на Актавис http://www.actavis.bg/bg/products/ActaStyle.htm
А къде ги продават? Проверих в 4 аптеки, не ги намерих.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 2 044
ето така изглеждат хапчетата на Актавис http://www.actavis.bg/bg/products/ActaStyle.htm
А къде ги продават? Проверих в 4 аптеки, не ги намерих.
Питай дали могат да ти ги поръчат PeaceАз моите ги поръчвам защото моя позната аптекарка ми каза че още са нови и не ги знаят хората и не ги търсят.

# 37
  • Мнения: 528
Намерих ги в Римедиум, 48 лв за 20 таблетки.
Пия ги от 10 дни, ще докладвам ако успея да опъна някоя бръчка. Mr. Green

# 38
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Добър ден, момичета. Регистрирана съм тук от около 3 месеца, но само чета вашата информация. Много неща ми бяха полезни, благодаря на всички от все сърце. Извинявам се, че започвам от вратата за краката, но имам сериозен проблем. Мъжът ми има болки,много силни, в коленете от няколко месеца. Ходили сме на ревматолог и сме правили всякакв изследвания. Предполагат, че е ревматоиден артрит. Предписаха му лекарство с кортизон, но аз не го купих, защото съм много против кротизона. Опарих се от ефекта на такъв препарат. Предпочитам добавките. Моля ви, ако някоя от вас може да ми даде повече информация за продукти за артритни болки в коленете.

# 39
  • Мнения: 2 388
Добър ден, момичета. Регистрирана съм тук от около 3 месеца, но само чета вашата информация. Много неща ми бяха полезни, благодаря на всички от все сърце. Извинявам се, че започвам от вратата за краката, но имам сериозен проблем. Мъжът ми има болки,много силни, в коленете от няколко месеца. Ходили сме на ревматолог и сме правили всякакв изследвания. Предполагат, че е ревматоиден артрит. Предписаха му лекарство с кортизон, но аз не го купих, защото съм много против кротизона. Опарих се от ефекта на такъв препарат. Предпочитам добавките. Моля ви, ако някоя от вас може да ми даде повече информация за продукти за артритни болки в коленете.

Попитай/потърси тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0

Иначе добавки има, но не е тук мястото да питаш. Peace

# 40
  • Мнения: 554
Момичета, днес си купих хиалуронова киселина от така необичаните от нас дистрибуторски фирми, но за сравнение - при тях 60 капсули са 41 лв. и съдържат 80 мг комплекс от хиалуронова киселина (каквото и да значи това), но разделено на 9% хиалуронова киселина, както казват, това прави 7,2 мг, а тези на Актавис 30 капсули са толкова скъпи (както сте писали), а съдържат 6,3 мг. Лично аз гледам не само цената, но милиграмите във всяка една капсула. Това е показателят, т.е. колкото по-малко страничен пълнеж има, толкова по-добре.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 22:29 от eldivine

# 41
Скоро бях на преглед при много добра дерматоложка,която ми препоръча HyaVita.Тя самата я пие и ми каза,че има страхотен ефект,още на втората опаковка се усеща видим ефект.Освен това ми обясни ,че хиалуроновата киселина е съставна част  на съединителната тъкан и на ставния хрущял.Нормално я има в организма .Неиното свойство е хидратирането на кожата,и смазването на ставите.С напредването на годините тези свойства намаляват,кожата става суха и се сбръчква,ставите се износват.Затова единствения начин да се набави е чрез хранителни добавки.
Така ,че аз си я купих и започнах да я пия. Наистина има ефект.Пробвайте и вие.
Хиалур за която някой спомена е пълен боклук,моя приятелка я пиеше и нямаше никакъв ефект.

# 42
  • Мнения: 3 410
Хиалуроновата киселина на Форевър има няколко предимства според мен:
Най много като количество Хиалуронова киселина в една таблетка
По ниска цена от другите подобни на пазара
Освен Хиалуронова киселина, която задържа влагата в кожата и хидратира ставите, съдържа и куркума. Последните изследвания показват ,че куркумата има превантивен ефект срещу рак ба гърдата.
Изпих  две опаковки и мога да каже , че чувствам кожата на лицето си страхотно свежа и коленете ми престанаха да скърцат. А според  една моя позната , с която заедно започнахме да пием Forever HA, бюста и леко се е увеличил newsm78

# 43
Някой може ли вече да сподели впечатленията си от тези хапчета? Имат ли ефект?

# 44
Момичета, някой може ли да каже отзиви за хапчетата с хиалуронова киселина?

Общи условия

Активация на акаунт