[b]Моля Ви препоръчайте ми добър мамолог[/b]

  • 21 578
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Момичета препоръчайте ми добър мамолог - ако имате и координати като:болница и т.н. ще Ви бъда признателна -СПЕШНО Е  Cry








   Преварително Ви благодаря от все сърце.

Биляна

# 1
  • Мнения: 3 146
Д-р Лора Дойчева - Пета градска болница - сл.т.9268212 Gsm 0888319322

# 2
  • Мнения: X
D-r Evgeni Vasilev - Tina Kirkova (I-va AG Sveta Sofija )

Za suzjalenie ne moga da dam telefona mu v bolnitsata.

Imam koordinati na chastnija mu kabinet, no tam preglezjda samo v srjada sledobed - 931 04 21 / 931 04 37 - Med. tsentur Zdrave.

Imam i edin mobilen, no ne znam kolko e aktualen - 0888 93 20 38.

Preporuchvam ti go silno - predi 2 godini me operira, i ottogava me sledi. Strahoten kato lekar i mnogo svez kato chovek.

No po pintsip tsjaloto mamologichno otdelenie na Tina Kirkova sa dosta dobri, taka che pri kojto i da otidesh tam, njama da sburkash.

Uspeh !

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз ходих в "Св. София" и попаднах на д-р Василев.

Там е много сложно със записването на час, ако искаш да отидеш с направление. От 01.06. ще започнат да записват часове за м. юли. Часовете ще свършат за има-няма 2 дни. Има и платени прегледи, които са само следобяд и за тях записването е по-лесно. Май че е от днес за утре.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: mama kenga
Д-р Лора Дойчева - Пета градска болница - сл.т.9268212 Gsm 0888319322


Абсолютно ЗА д-р Дойчева  Grinning

# 5
  • Мнения: 151
Благодаря Ви много за бързото реагиране.


Целувам Ви всички.


Стискайте ми палци сега.





Биба

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами според мен много добри мамолози има в Онкологията.
Но за там се искат стоически нерви да издържиш на гледката.

Препоръчвам ти моя мамолог оттам : д-р Наско Атанасов.

# 7
Zdravei mila,saglasna sam  s Va4e i mama kenga za d-rDoi4eva ,no bih ti prepora4ala sa6o i 6efa na otdelenieto d-r Sve6arov ot sa6ata bolnica-V MBAL,mnogo dobar diagnostik e!Ako moga ne6o da pomogna za tazi bolnica,pi6i mi LS!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Аз нещо глупаво( май ) да питам Embarassed  - искам да отида профилактично на мамолог - колко време след спиране на кърменето е най-оптимално да се отиде? И трябва ли да предупредя като записвам часа, че е за профилактичен преглед?

# 9
Mam4e,iz4akai mesec sled kato spre6 da karmi6 i si zapi6i 4as,da hubavo e da kaje6,4e iska6 profilakti4en pregled!Tezi pregledi pri mamolog sa mnogo vajni i triabva da se praviat pone 2 pati godi6no profilakti4no!Probemite s gardite  naposledak belejat svoia bum,zatova triabva mnogo da se vnimava!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: zara
Mam4e,iz4akai mesec sled kato spre6 da karmi6 i si zapi6i 4as,da hubavo e da kaje6,4e iska6 profilakti4en pregled!Tezi pregledi pri mamolog sa mnogo vajni i triabva da se praviat pone 2 pati godi6no profilakti4no!Probemite s gardite  naposledak belejat svoia bum,zatova triabva mnogo da se vnimava!


Така и ще направя - благодаря ти Grinning

# 11
  • Мнения: 151
Искам да Ви благодара много много
Отново най сърдечни благодарности на zara

Момичета чудесни сте.

# 12
д-р Свещаров има частен кабинет с/у арката на Мед.академия.Клиниката се казва "Панацея".Прегледа струва 20лв.
http://www.panaceabg.com
На тази страница има тел.за връзка

# 13
Niama ni6o Biby,radvam se,4e mojah da ti pomogna! Grinning

# 14
  • Мнения: 343
Цитат
Tezi pregledi pri mamolog sa mnogo vajni i triabva da se praviat pone 2 pati godi6no profilakti4no!Probemite s gardite naposledak belejat svoia bum,zatova triabva mnogo da se vnimava!


Наистина профилактичните прегледи са много важни!

Аз отидох миналата седмица, защото от месец насам всяка седмица ми се запушваха каналите на едната гърда и като ме прегледаха, взеха че ми откриха киста на другата  Neutral Face

Казаха ми да отида на профилактичен преглед месец след като спра да кърмя, но и да ми е минал М.

Общи условия

Активация на акаунт