От кой матрак сте доволни?

  • 555 005
  • 1 874
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 405
Магнифлекс класик Peace

# 241
Извинявам се за невежеството,но сме си избрали легло с механизъм,а матрака към него е дунапренен...(другия вариянт е пружинен) .На мен това нищо не ми говори,ако може някои да сподели мнение,ще съм много благодарна!!!
Бих искала да попитам, ако някой използва дунапренен матрак, дали е доволен, защото съм се спряла на такъв на фирма ТЕД; тези пружинните не ми вдъхват доверие, а латексовите са много скъпи и задължително изискват подматрачна рамка, пък моето легло е с механизъм и много се усложняват нещата по монтажа. Всъщност тези дунапренените на мен ми изглеждат като аналог на латексовите и се чудех каква е разликата

# 242
  • София
  • Мнения: 6 268
Извинявам се за невежеството,но сме си избрали легло с механизъм,а матрака към него е дунапренен...(другия вариянт е пружинен) .На мен това нищо не ми говори,ако може някои да сподели мнение,ще съм много благодарна!!!
Бих искала да попитам, ако някой използва дунапренен матрак, дали е доволен, защото съм се спряла на такъв на фирма ТЕД; тези пружинните не ми вдъхват доверие, а латексовите са много скъпи и задължително изискват подматрачна рамка, пък моето легло е с механизъм и много се усложняват нещата по монтажа. Всъщност тези дунапренените на мен ми изглеждат като аналог на латексовите и се чудех каква е разликата

Не знам кой модел точно си избрала на ТЕД, но ние имахме такъв миналата годин, след 2 месеца ползване се деформира, направихме рекламация и стана сложно (писала съм по-напред в темата за това). лично аз НЕ препоръчвам нищо на ТЕД.

# 243
След дълго търсена попаднах на фирма So-flex. Фирмата е сравинително нова и не е толкова известна все още. Прдлагат два модела детски матраци - пружинен пакет и латексов сандвич. Много сме доволни от качеството и обслужването. Цените са съвсем достъпни! Препоръчвам ви ги горещо - www.so-flex.com

# 244
  • Мнения: 3
Наскоро попаднах на един модел на Happy Dreams - Ерго мемори и ми трябваше в стандартен размер 160/200 и малко по-ортопедичен. Супер е, има твърдоста която търсех, а слоя мемори отгоре придава една комфортна мекота, като съчетание е прекрасен  : newsm10

# 245
  • София
  • Мнения: 98
Ние си взехме на Екон пенолатексов, вече го ползваме 1 година, много е удобен.

# 246
  • Мнения: 2
Ние си взехме на Екон пенолатексов, вече го ползваме 1 година, много е удобен.

И аз давам глас за ЕКОН  Sunglasses
Взех си и анатомични възглавници (тук проблема с обръщането за проветряване съвсем го няма  Wink ) и съм много доволна! За първи път да спя на възглавница без никакви проблеми като слягане, прекалена мекота или твърдост Heart Eyes

# 247
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ние си взехме на Екон пенолатексов, вече го ползваме 1 година, много е удобен.

И аз давам глас за ЕКОН  Sunglasses
Взех си и анатомични възглавници (тук проблема с обръщането за проветряване съвсем го няма  Wink ) и съм много доволна! За първи път да спя на възглавница без никакви проблеми като слягане, прекалена мекота или твърдост Heart Eyes
Откъде купихте  възглавниците?

# 248
  • Мнения: 2
Ние си взехме на Екон пенолатексов, вече го ползваме 1 година, много е удобен.

И аз давам глас за ЕКОН  Sunglasses
Взех си и анатомични възглавници (тук проблема с обръщането за проветряване съвсем го няма  Wink ) и съм много доволна! За първи път да спя на възглавница без никакви проблеми като слягане, прекалена мекота или твърдост Heart Eyes
Откъде купихте  възглавниците?

*silvi* не зная дали ще ти свърши работа информацията, защото магазина е ДИЗМА в гр. Пловдив (преди Мосю Бриколаж), а виждам че си от София...
Все пак да ти кажа, за да се доориентираш, че възлавниците се водят "анатомични от пенолатекс" и ги взех по 25 лв/бр., ако искаш питай, може да ти я пуснат по куриер...  Simple Smile Но все си мисля, че и в София трябва да имат дистрибутори.  Thinking

# 249
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Airdale, благодаря ти за информацията. Мисля, че съм виждала и в София, но не бях сигурна дали са удобни.

# 250
  • Мнения: 49
Ние спим на  НАНИ и сме много доволни.

# 251
  • Мнения: 2 954
Искам да попитам някой има ли матрак на турската фирма "Dogtas" и на фирма "Блян" newsm78

# 252
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Ние сме вече 7-ма година с матрак на Nappy Dreams. Много сме доволни.

# 253
  • Мнения: 3
Мисля че вече е писано в темата за матраците на ЕКОН http://www.ekon-bg.com/latex/menu2.html
Ние ползваме тъкъв от 3 години.В детската стая също купихме от тях.Изключително съм доволна  Peace имат и 10г. гаранция.
И възглавниците ни са от същия материал  Peace уникално удобни-няма мачкане,премятане-за мен това е перфектната форма и плътност  Peace

# 254
  • Мнения: 3
Извинявайте, някой може ли да ми даде по-точна информация за пенолатексовите матраци "екон" - според сайта им са само 1 вид с различни дебелини, а тук се споменават "пенолатексни" и "мемори". Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт