Орифлейм - тема за консултанти 8

  • 22 235
  • 429
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Може ли да се присъединя и аз в кръга на консултантите? Peace От днес вече и аз съм консултант Flutter

# 421
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Здравейте момичета! Може ли да се присъединя и аз в кръга на консултантите? Peace От днес вече и аз съм консултант Flutter

Вергилия ще пуска новата тема. Ако искаш пиши и на ЛС да те включи.

# 422
  • Мнения: 31
Вергилия ще пуска новата тема. Ако искаш пиши и на ЛС да те включи.

Да писах и още преди два дена  Peace , тя даже ме включи, но изчаках да подпиша договора тогава да ви пиша на всички, надявам се, че ще си помагаме, изчетох всичките странички на тази тема, но за предните нямам време.
Искам да споделя личните си впечатления от някои продукти, които пробвах днес  Peace
Значи пробвах спиралата за обем Lash Overload Mascara (от стр. 45), наистина прави страхотен обем, много ми хареса ...
А аз лично имам подхранващата спирала (от същата стр.), нямам кой знае какви впечатления Thinking, но пък си я ползвам за веждите, много добре ги фиксира, като си правя процедури на очите вечер, я слагам на миглите като си лягам...

Друго, което пробвах е парфюмната вода "Джордани Уайт Голд" (стр. 59), спрямо трайността - напръсках си китките около 14:00ч, сега е почти 20:00, аромата не е мръднал, а си мих ръцете поне 4 пъти...
  Пробвах и почистващия лосион 3 в 1 (стр. 94) - почисти ми грима много добре и много бързо, не щипе на очите ...
Имаше и доста други неща, които ми показа моята спонсорка, но от това най се впечатлих  Peace
Това е момичета, надявам се съм била полезна  Peace
 

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 302
почти нищо не си харесах от мини каталога Sad вече е качен на сайта им.

# 424
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз нещо не съм впечатлена от мини каталога...

# 425
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
И аз нещо не съм впечатлена от мини каталога...

Присъединявам се към вашето мнение... Поръчах си "Дивайн" и сапун "Прегръдка за нея".

# 426
  • Мнения: 420
момичета, заплюла съмс и от няколко каталога стик-а чаено дърво,но все не го намалят, а сега е намален но е в комплект с измиващия гел, моите клиенти за сега не са си харесали измиващия гел за да си взема аз стика, а понеже съм консултант неискам да го взимам на клиентската му цена,ще помоля някоя от вас ако има измиващия гел като поръчка, ако мое да ми съдейства и да ми изпрати стика, а аз разбира се ще го платя,но на консултанска цена, моля някой да ми съдейства трябва ми за мен стика... Praynig

# 427
  • Sofia
  • Мнения: 302
и аз имам същият проблем. Събрах доста почистващи гелове а коректорите се изкупиха. Никой не го иска тоя гел  Thinking аз самата предпочитам тоалтно мляко и тоник пред измиващите гелове. Сега ще се чудя на кой да ги подаря по празниците, че да не се развалят.

аз се чудя на нещо друго. Гледам че обиците Джаки са се изчерпали но във формата с липсващите продиукти не фигурират. Някой знае ли защо не всички липсващи продукти влизат във формата с липсващи продукти на сайта?

# 428
  • Мнения: 5 577
момичета, тъкмо пуснах новата тема, да се местим там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336444.new#new

# 429
  • Мнения: 5 577
все още може да се редактира, ако има нещо - пишете ми, да го оправя.

на мен ми изглежда добре, сякаш?

Общи условия

Активация на акаунт