перли за загар

  • 3 359
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
И аз от години използвам перлите за бронзов загар на Ейвън, но последните които си купих имам чувствуто че не пускат цвят, дори по гъбичката няма цвят, а иначе цялата попива и е наситена но този път нищо не става , напръсках ги съвсем леко с вода белкем пуснат малко цвят, но пусна цвят само единия цвят перлички тези жълтите, незнам дали обясних правилно и дали ня някой му се е случвало подобна простотия но накрая май ще ги хвърля в кофата, за съжаление незнам какви да си поръчам пак в този диапазон на пари  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 081
И аз съм се мераклисала на Ейвънските, и мисля да си ги поръчам най-после    bouquet

# 32
  • Мнения: 1 447
Тези на орифлейм бяха с повече седеф и стояха доста добре/лицето ми не стоеше на петна/,а тези на ейвън като ги слагах на места стоеше по-тъмно,на места по-светло.И двата вида перли съм ги нанасяла с една и съща четка. Лицето ми с тези на ейвън стоеше все едно съм с лишеи,може и да са били стари,но уж бяха в срок на годност.
Аз пък съм доволна. Нанасям ги с "гъбичката", която е вътре.
Моите със сигурност са с изтекъл срок на годност, но нямам такъв проблем.
Много странно защо при теб е такъв ефекта. newsm78
Мерси все пак за обяснението.  bouquet
Отначало и аз ползвах гъбичката,но трудно разнасям  по лицето.С четката се справях доста по-добре.Радвам се,че нямаш проблем с твоите перли.
А с тази тема ме подсетихте,че отдавна вече не ги ползвам и е време да ги извадя от козметичната чантичка и да започна отново да ги употребявам.

# 33
  • Мнения: 1 447
И аз от години използвам перлите за бронзов загар на Ейвън, но последните които си купих имам чувствуто че не пускат цвят, дори по гъбичката няма цвят, а иначе цялата попива и е наситена но този път нищо не става , напръсках ги съвсем леко с вода белкем пуснат малко цвят, но пусна цвят само единия цвят перлички тези жълтите, незнам дали обясних правилно и дали ня някой му се е случвало подобна простотия но накрая май ще ги хвърля в кофата, за съжаление незнам какви да си поръчам пак в този диапазон на пари  bouquet
Тези на орифлейм са по-наситени и с повече цвят,повече седеф. Peace

# 34
  • Мнения: 2 414
Някой има ли впечатления от тази марка http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_36& … a8hv706nkuod5al23 ?

Общи условия

Активация на акаунт