а аксесоари?!

  • 2 356
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
Хм, за това пък изобщо не съм се замисляла....а и не смятам че трябва. Нося си обички с камъчета сваровски, те са си в комплект с колиенца (с тях си ходят), гривни и пръстени, които пак са си самостоятелни комплекти, часовник, всичко е или сребро или стомана....очилата ми последните са с метална оксидирана рамка, другите с пластмасова, всякак си се сменям...пък знам ли дали си ходят, на мен ми харесва цялостната визия. За мен очилата трябва да ти ходят на лицето, а не непременно да се вързват с другите ти аксесоари.

Е, аз ти казвам как се обличат дамите с вкус и какво пише в дебелите книги за етикета, път ти прави каквото намериш за добре, естествено. Важното е да си естествена.  Laughing

# 31
  • Варна
  • Мнения: 535
Аве Злате, то много лесно копи/пейст от някъде си и после да говориш за етикети, дами с вкус и т.н. Етикецията не можеш я прилага ежедневно. Може изобщо да не си по етикет и да изглеждаш зашеметяващо

# 32
  • София
  • Мнения: 39 758
Никога не съм съчетавала очилата си с обиците например.

# 33
Аве Злате, то много лесно копи/пейст от някъде си и после да говориш за етикети, дами с вкус и т.н. Етикецията не можеш я прилага ежедневно. Може изобщо да не си по етикет и да изглеждаш зашеметяващо

мммм, това ми е работата - да консултирам подбора на дрехи и аксесоари

понякога правим и дизайн на стаи, но по принцип това обучавам бизнеса- на етикет. А и, щом смяташ че съм копирала, ти пък вземи та го направи- хем ти го казвам безплатно / копирам безплатно.  bowuu

# 34
  • Мнения: X
[quote author=zlatka doneva link=topic=297351.msg7607988#msg7607988
С едни очила можеш да акцентираш на вида си, да изразиш отношение, да внушиш нещо за настроението си. Може да си перверзна, да си стабилна, да си интелестуална, да си неглиже, да си секси... Това обаче зависи от подбора, който правиш на рамките.

Хайде, момичета, може да си поговорим за тия неща, ако искате.
[/quote]
Ами кой с каквото може,някои разчитат на очилата си,други на други работи.
Предпочитам да си пестя времето за по-интересни и приятни неща от това да броя до 3. все пак благодарим за безплатната и така безценна информация Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 535
Аве Злате, то много лесно копи/пейст от някъде си и после да говориш за етикети, дами с вкус и т.н. Етикецията не можеш я прилага ежедневно. Може изобщо да не си по етикет и да изглеждаш зашеметяващо

мммм, това ми е работата - да консултирам подбора на дрехи и аксесоари

понякога правим и дизайн на стаи, но по принцип това обучавам бизнеса- на етикет. А и, щом смяташ че съм копирала, ти пък вземи та го направи- хем ти го казвам безплатно / копирам безплатно.  bowuu
Нямам желание да го правя, имам си собствен стил и не робувам на консултанти. Работата ти ми напомня на безвкусните стилови съчетания при някои публични изяви, когато хората са се доверили на стилисти като теб  hahaha

# 36
  • Мнения: 3 695
Никога не съм съчетавала очилата си с обиците например.
и аз
даже не знаех, че трябва  Laughing

# 37
  • Мнения: X
Никога не съм съчетавала очилата си с обиците например.
и аз
даже не знаех, че трябва  Laughing
абе важното е да можеш да броиш до три,. т'ва му е цаката Sunglasses

# 38
  • Мнения: 795
Единствено с цвета на метала по очилата се съобразявам. Ако са със златни рамки - обеците също са златни, ако са сребристи - сребърни. Имам едни черни изчистени  - с тях мога да комбинирам всичко.

# 39
  • Мнения: 3 376
Не стига,че момичето /zlatka doneva / ви светва,ами и не чувате.

По-добре е повечето да се вслушат,много е вярно това правило за тройката в аксесоарите.
Като видя накачулени обечки,колиенца,гривнички,пръстенчета и часовници не ми стои никак стилно,хеле пък "зашеметяващо".

# 40
  • Мнения: 2 388
EASpirit аз прочетох с интерес това, което е написала. Но не мога да послушам съвета за правилото "3".
Просто защото имам комплет от обици, пръстен и гривна, които нося постоянно.
Часовник, който ми е със сантиментална стойност и почти не го свалям.
Очилата се явяват цифра 5.
Може да не е стилно, но аз си ги нося.

# 41
  • Мнения: X
Човекът със стил рядко спазва правилата сляпо. Ако има правило "3", моето може да е "1", това може да не е по етикета,но е моят стил- а пък ако ще на някой да не му допада.

# 42
  • Мнения: 2 388
Човекът със стил рядко спазва правилата сляпо. Ако има правило "3", моето може да е "1", това може да не е по етикета,но е моят стил- а пък ако ще на някой да не му допада.
Peace Абсолютно съм съгласна с теб.
Аз за себе си трудно мога да приема, че изглеждам, като "коледна елха". Бижутата са ми доста семпли, изключвам пръстена, който се набива на очи.
А  и смятам, че човек спазващ правилото "3" пак може да изглежда кичозно, зависи какво и в какъв обем е включено в тройката.

# 43
Единствено с цвета на метала по очилата се съобразявам. Ако са със златни рамки - обеците също са златни, ако са сребристи - сребърни. Имам едни черни изчистени  - с тях мога да комбинирам всичко.
Абсолютно съм съгласна с теб.

Общи условия

Активация на акаунт