Бебета ЮНИ 40

  • 13 575
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 616
Добро утро Simple Smile

Аз от рано се нареждам да досаждам  Mr. Green

Хайде една среща покрай центъра, който все още си позволява дълги разходки далеч от дома  Wink На някоя сладкарница или кафенце... под моста на НДК точно има един Jimmy's, може там, и да видим пак изложбата... аз я гледах вече де, но то не пречи пак! Gali80, тя до есента ще обикаля, и със сигурност ще мине и през Варна, ще може да я видиш барабар с бебока  Mr. Green
Хайде утре или в други ден да се организираме нещо. T o n i тъкмо ще дойде също, ако има време Wink

Днес се замислих колко ми е безгрижно в момента, как спокойно си текат дните, и как си живея в някаква фантазия... И като се опитвам да си представя промяната, която ще настъпи съвсем скоро, и всичко, с което ще трябва да се справям, ... започвам да се обърквам. Дано да се дължи на дългото стоене сама, и сега като се върне мъжа ми да се чуствам по-спокойно Simple Smile аз за всичко разчитам на него... наистина си го чуствам като половинка, която ме допълва, и когато е наблизо нещата се случват страшно лесно и приятно  Heart Eyes

Поздрави  Hug

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Добро утро!
Офи, благодарско за новата темичка!  Hug
Честита рожбичка на orhid , стискам палци скоро да си гушкате малкия Боян у дома.  Praynig
Дари, пу-пу много сладьк Гого. Нямам тьрпение да позаякнете и скоро да му се нрадвам на живо/сьжалявам, че не дойдох на изписването/Hug
Тони, Bili и аз сьм на тази вьлна. С малкия не сме се разделяли за повече от няколко часа и отсега се чудя как ще ги приживея тези дни в болницата/голям рев ще му дрьпна/. Горкото бебче само да не се уплаши от майка си, такава ревла.  Confused

Стискам палци на мамите, на които днес им предстои раждане/за които знаем и тези които ще ни изненадат  Wink/
Чао.....за сега!

# 47
  • Мнения: 80
Добро утро, момичета newsm51 !
Честито бебе Боян на Orchid!Да й е жив и здрав и скорошно изписване  newsm10 !
Да ви кажа ужасно ми писна да съм бременна  Crossing Arms .Вчера една приятелка,която беше за края  Shocked на юни роди(да й е жив и здрав сина  Heart Eyes ),а нашто  кюфтенце още няма никакво желание да се показва.Незнам какво ме чака и дали раждането ще трудно и гадно, ама искам вече и аз "да си мина от реда" и да се приключва тая работа  Naughty .Някой в миналата тема беше писал за зависимостта м/у кг. на майката и бащата при раждането и тези на бебето само да ви кажа,че има такава.Мойта лекарка от 2м. ме  подготвя психически, че беба е извънгабаритна и ме пита как ще раждам.Просто си приличало на нас детето  Mr. Green .Таткото се е родил 4200гр., а аз 3800гр. и 49см.(демек къса и дебела  hahaha ).Само да вметна,че в 33г.с. нашта госпоица беше 3кг.  #Crazy !Така, че стискайте палци скоро и аз да се обебвам,че както съм решила да раждам нормално  #Crazy  Sick !
Аз май до края ще си се занимавам с ремонти и имотни проблеми.Добре, че има и моменти на семейно щастие!Вчера братчето ми стана на великите 18г. и беше голям купон в къщи!
Айде стига съм мрънкала, ами само да кажа, че стискам палци на marvele и margarete fingerscrossed!

# 48
  • Мнения: 60
С малкия не сме се разделяли за повече от няколко часа и отсега се чудя как ще ги приживея тези дни в болницата/голям рев ще му дрьпна/

аз пък Славена я оставих на 40 дни като беше за първи път с преспиване при баба и. Сега я нямаше 10 дни докато течеше ремонта. Снощи се прибра и за първи път си спа в новата стая сама. Радвам се, че стана така и поне 20-тина дни ще поспи там без да има бебе, за да не направи чак толкова директна връзка със смяната. Версията е, че много са и дълги краката за кошарата. Снощи ме пита кога ще дойде братчето от корема, след 2 дни ли? То вече на него му писна да съм бременна, пък кво остана за мен ...

Някакви новини от marvele ???

# 49
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет момичета  Hug

Честито на Орхид! Да е жив и здрав Боян и скоро да се прибере при мама и тати!

Тази нощ за мен беше отвратителна  Sad Като ме заболя стомаха, ама така ме присвива и си викам "Край, това е, раждам" То се оказа, че е някакъв стомашен проблем и цяла нощ съм дежурила в тоалетната с разтройство Cry Бебето се побърка да се върти в стомаха ми. Сигурно и на него му е било некомфортно от моите спазми и болки. Ужас направо. Сега като прочетох, че на margarete й е паднала тапата си мисля да не е паднала и моята докато клеча цяла нощ в WC-то.

Да ви кажа и аз исках по-раничко да излезе бебето, но сега пък си викам дано да устискам още 2-3 седмици поне  Simple Smile

Хм, ако това за зависимостта между килограмите на родителите и на бебето е вярно, то значи че моето бебе ще се роди малко - аз съм се родила 3100, а моето момче 2500 кг. Но ще поживеем ще видим  Wink

Стискам палци на marvele  fingerscrossed

# 50
  • Мнения: 148
 Hug Здравейте и от мен.
Офйоли мерси за темичката.
Честито бебе Боян на Orchid! Скорошно изписване,  Peaceвсичко ще е на ред!
marvele,успех на теб,ще ти стискам палци! Praynig
Аз най накрая ще си сваля снимки на компа, че то срамота ooooh! Скарах се на мъж ми, че все като идиот ме снима, една нормална снимка нямам, и ме е срам да си кача където и да е...
 newsm78 И аз съм се хванала за главата с това дето ще си оставя детенце макар и за дни... Като разбра милия, че ще си имаме бебе и ме пита - Мамо, колко месеца ще си в болницата... Даже и доктора на една консултация го пита
 ooooh!
Хайде хубав ден и хубави новини днес  bouquet

# 51
  • Мнения: 13
 newsm44Добро утро,момичета! Stop
Тези дни я бях закъсала с отоците,та тази сутрин бях първа пред лабораторията.И този път ми се размина болницата newsm68 smile3501
Сега ще прескоча за едно ехографче,за да се успокоя напълно.
Утре мъжо е рожденик,та не е лошо да родя,за да не му купувам друг подарък smile3508
УСПЕХ НА ВСИЧКИ,КОИТО ДНЕС СА НА РИНГА!

# 52
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен!

Orhid, не мога да кажа, че си представям какво ти е, защото само ти си знаеш, но се моля и надявам бързо да се оправи малкия Боян и да ти е жив и здрав. Хайде и ще се виждаме в Морската във Варна с количките  Wink.

Всичките ни бебоци, на които имаме снимки са големи сладурчовци  newsm30

Моя синковец отиде за събота и неделя при баба ми и лелите ми и там остана - не искаше да се връща. Въобще не страда за нас. По телефона ми казва, че много ме обича и само ме пита "Хайде бе мамо, още ли не си родила" и това е. Аз много държа да си е тук като дойде момента, защото не искам да го изолирам. Двамата с баща му ще се гледат и всеки ден ще идват да ме видят, така че бързо ще мине това време на раздяла.

Аз днес имам да свърша 100 неща, та се чудя как да ги подредя. Хайде до скоро и усмихнат ден на всички!!!

# 53
  • Мнения: 13
Добро утро тумбита и мами!

Докато пак не съм забравила - успех на Marvele fingerscrossed Дано всичко мине безпроблемно!

# 54
  • Мнения: 67
Утре мъжо е рожденик,та не е лошо да родя,за да не му купувам друг подарък smile3508
УСПЕХ НА ВСИЧКИ,КОИТО ДНЕС СА НА РИНГА!
miloni така ме развесели  Joy И нашия тати има рожден ден след седмица и се надява на подарък  Wink
Да ви кажа вече започва да ми писва всеки ден ме проверяват дали не съм родила. Точно както Инчока се оплакваше  ooooh!
Другия вариянт е че се опитват да ме уговарят, било ми вече време , то колкото по-рано толкова по-добре и т.н. (сякаш това от мен зависи)  ooooh!

# 55
  • Мнения: 210
Kory според мен жените ,които не са усетили тапата просто са я загубили или заедно с  водите или направо на масата при раждането.... Според мен няма как да не я усетиш , стига да ти падне сама и не при раждането... Аз от вчера сутринта до днес още имам слузесто течение (като цервикалната слуз е) ... Peace Така, че не се притеснявай !

# 56
  • Мнения: 8
Добро утро!

Да ви се оплача и аз-и мен ме проверяват постоянно, сутрин като стана трябва да дам отчет че съм си вкъщи на няколко човека, че ако мине 10ч.и не съм се обадила................. а другите звънят и питат как си?, какво чувстваш? има ли нещо по-различно и т.н. все едно няма да разберат ако се случи нещо.
Моят брат също прави 18г.и се надява това да му е подаръка Joyна 29,05,са родени и той и братът на мъжа ми и разбира се искат троен празник. Нищо чудно както се мотая...........

Лек ден и успешна седмица на всички

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И Ивайло все ме пита кога ще се роди бебето най-сетне. Няма търпение и той, милия.
Иначе започнах да го изпращам повече при баба му и дядо му на село. Допреди няколко месеца въобще не се бяхме делили. За тези пет години вече два пъти е спал за по една вечер без нас и един път беше с баба си за цял един ден. Е, радвам се, че му харесва на село - тишинка, спокойствие, животинки, с които може да си играе и най-важното - двор. По цял ден е навън - не му се прибира... Пък и баба му и дядо му си му угаждат, играят си с него и не му се карат /за разлика от мен/.

Ааа, и аз след няколко дни имам рожден ден, ама съм казала на бебо да не излиза дотогава.  NaughtyКогато мине моят, тогава!

Да ви се оплача и аз-и мен ме проверяват постоянно, сутрин като стана трябва да дам отчет че съм си вкъщи на няколко човека, че ако мине 10ч.и не съм се обадила................. а другите звънят и питат как си?, какво чувстваш? има ли нещо по-различно и т.н. все едно няма да разберат ако се случи нещо.
Мен пък никой не ме проверява... А нарочно не се обаждам на никой първа!  #2gunfire

# 58
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Добро утро!
Тъкмо си направих кафенце и прочитам как е минал уикенда при вас.Аз вчера навъртях километраж по Гребната база и малко изгорях на раменете дори  ooooh! .
Толкова ми е спокойничко и на мен,все едно има още 5 месеца до появата на малкото зверче. Има още 1000 неща,които трябва да се свършат,а аз си кротувам пред компа  Crazy и така .
Днес цял ден смятам да се навъртам из форума и да мързелувам smile3521

Успех на Marvele днес
За сега е това,айде лек ден !

# 59
Добро утро !!!  Hug

Честито момченце на Orhid , пожелавам ти мила всичко да мине бързо и да забравите скоро за дните без него  Hug Голям  да порасне и много да ви радва!!!

Дари75 много ви е хубав мъника и аз такъв сладур съм поръчала да видим какво ще доставят  Joy
ofioly   Hug за хубавата темичка

Аз еи сега огпрашвам на кафенце и после мисля вече да ида на доктор че трети ден се правя на луда и си трая болките .  Whistling
Искам да попитам имали някоя като с моите симптоми : имам болки, но не постоянно, имам и контракции, те също не са постоянно и най- странното е че не са заедно да кажем че сега ме боли и след 1 час ще започнат и контракциите като още ще си ме боли  newsm78 абе нямат връзка... Та ако някоя може да ме светне това за какво да го броя  Hug
 Аиде чао засега и излезте на една приятна разходка, че да се разсеяте от мисли и притеснения   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт