Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
Ето ме..режимен,сусамено-леннен -три4ав,рибеномаслен!Всичко приемам ,което трябва,никакъв издънк. Утре на тренировка,кантара си е на същото положение,доволен съм. Тук е мор днес и жега,с къси панталонки съм,ама крачетата имат нужда от още отслабване и много стягане..Утре ще ги тренирам яко,няма да им се размине.Хай  Hug,и никакво предаване,лятото дойде!

# 31
  • Мнения: 2 492
Ми аз не съм на НВД , поне в момента ... ама си ви чета , щото си ви харесвам  Grinning
Та , запис !

# 32
  • Мнения: 1 280
Така си е Пуки,ние тук сме най- страхотните пар4ета,как се съббрахме така и до днес не мога да си обясня.. Laughing  Пак е късно и аз още не съм си легнала...страхотен задух е,а утре ще си слагаме климатиците. Цял ден съм по къси панталонки,бая къси.../в къщи де../, и установих,4е днес съм яля страшно малко,а сега е много късно и няма да ям..явно гледката ми намалява калориите ...направо ме отказва от яденето,а не е добре..всяко намаляване на калориите после ми прави проблеми със задържане или покачване..Ще си лягам докато не ми е минала някоя пошла мисул да отворя хладилника за да се разхладя... Wink     Hug

# 33
  • Мнения: 1 488
Пинки  Hug как ма радваш ако знайш!
Вчера не бях много тамън ядох 3 пъти което не е добре по принцип.Днес си вземам поука и ще хапна повечко както си му е реда.Отивам да си правя тричави палачинки.Цунки мунки   bouquet

# 34
  • Мнения: 673
Хора, яко взеха да ме гаврят за мята храна  newsm78 особено за неща дето по принцип другите не ядат като лен, сусам, трици. Вече спирам да казвам какво ям. Ще казвам, че ям по 3 мазни банички на закуска и слабея и да пробват и те  Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хора, яко взеха да ме гаврят за мята храна  newsm78 особено за неща дето по принцип другите не ядат като лен, сусам, трици. Вече спирам да казвам какво ям. Ще казвам, че ям по 3 мазни банички на закуска и слабея и да пробват и те  Joy

Тоя момент най го обичам-момента на злобеенето,а после само ходят и ти гледат финия задник и тънката талия с присвити очи
Веднъж хванах бивша моя колежка,която имаше подобно държание да яде скришно трици в една кофичка кис.мляко Laughing
Хора, какво да ги правиш Laughing

# 36
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Щък , как е малкото Щъкче ?
Буболече , и аз бях така - като почнах с триците и лена се убиваха да ме майтапят , ама сега всички закусват трици  hahaha
"Замразих " ходенето на Пилатес в зала до есента . С брат ми днес тичах в Морската и там си правих упражненията . Той отдавня бяга сутрин ,( нали ви казах , че отслабна 14 килограма от 24.02 до сега ) . Та си имам дружинка
Минаааа , не  така , не така  Naughty Аз искам да черпя  Wink
Сложих и аз вече сусам в млякото - бях го забравила  ooooh!
Пинки , гордост наша  Hug
Фен  Hug
Де го Кейкито - отдавна не се вясваля тъдява  newsm78
На всички Дами - успешен ден  Heart Eyes

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Трици ям от сигурно два месеца за закуска, без пропуск. Та от 2 седмици навярно или по.скоро откак умрях и се върнах от оня свят с почесване на пъпката и отровната храна в стомаха ям сабахлян трици в кисело мляко. Анасонът ми мисли, мисли, пита всеки ден по няколко пъти как се ядяло това и отбелязавше, че и той трябва да го яде, че било много полезно. И алелуя! От скоро и той бърка сабахлянта по 3 лъжици трица. Много съм доволен, някой здравословна привичка му вмъкнах след толкоз годин сумтене. Хо! Mr. Green

Вчеря съм ял малко, ама така сложно ми е да се нагодя към мазнинно ядене, много бързо се засищам. Ям към 4 пъти, но снощи по късна доба оглозгах един бут. За добър сън, разбира се.
Чувства се чудесен, пие много хиляди литри вода и усеща промяната да настъпва.
Приятен ден, отива на разходк!

# 38
  • Мнения: 1 488
 newsm48 Мина,сетих се за един виц
...Абе ти не можеш да скочиш!...
Та и аз ще кажа,абе ти не можш да отслабнеш и да си стриктна в режима!И аз преди 3 години бях спортно гадже,но това не значи че си казвам ееееееееех ква мадама бях и да нагъвам сладолед през това време.Трябва да се стегнеш и да ни покажеш до месец каква мадама си станала.
Буболече,на такива завистници няма да се обясняваш.Аз пък всеки ден ям бадеми и ме гледат някой хора и ми обясняват.Аууууу  newsm09 колко много бадеми ядеш всеки ден,ама то от тях много се пълнее ти защо не пълнееш?
Пожелавам на всички успешен ден.Аз до тук съм добре с режима.
Мога да се похваля,че нямам поражения след селският туризъм и съм задържала сваленото newsm03.В петък ще затвърдя и ще проверя.
Росич,много хубаво,че си си намерила компания за  running.Каланетика фитнес.Най-доброто нещо е бягане,скачане на въже и катерене на стъпала/буболече Wink/
Небесна айди задвижвай машината.Трици мици,моят мъж немога още да го накарам да яде такова нещо. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 673
Пак съм аз! Преди малко прочетох нещо в T-nation та да ви питам вие пробвали ли сте.
Цитат
One of the most effective eating plans that I've used with females is what I call The Flip Diet. It's comprised of three days of low-carb eating, followed by one day of high-carb eating. So for the first three days you'll consume a carb/protein/fat caloric ratio of 10/30/60. On the fourth day you'll flip that ratio to 60/30/10. Then you'll start the process over. This continues for as long as you keep losing fat or until you meet your goals. Calories are kept at bodyweight x 10. Meal frequency is 5-6 per day. Six is best, but five works well for many.

Тъй де, става въпрос за 3 дни нисковъглехидратно, 1 ден въглехидратно хранене.
Засега мазнотията добре върви при мен и не ми се иска да рискувам да се върна с 2 седмици назад само с 1 въглехидратен ден ама от друга страна как сънувам картофи и тестено  Embarassed
А калориите на таз flip diet са пак доста ниски, т.е. теглото в паунди по 10. Т.е. аз трябва да изяждам едва 1150 кал.

# 40
  • Мнения: 1 279
Веднъж хванах бивша моя колежка,която имаше подобно държание да яде скришно трици в една кофичка кис.мляко Laughing
Хора, какво да ги правиш Laughing

 Laughing Много свежо!!!  Laughing

А мене като ме е емнал един корем... Sick
Дойде ми и сега чак ми се реве...
А хапове много мразя да пия, трябва да съм наистина много зле...
 #Cussing out Ще се даяни, няма как... Twisted Evil Да видим кой кого...

Скоро не съм се теглила...
Ще изчакам да отмине "събитието" и тогава...
Че не слабея е ясно, ама дано поне не качвам...

И за капак така се полях с кафе, че ходих да се преобличам. Close
Днес явно не ми е ден! Crazy

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пак съм аз! Преди малко прочетох нещо в T-nation та да ви питам вие пробвали ли сте.
Цитат
One of the most effective eating plans that I've used with females is what I call The Flip Diet. It's comprised of three days of low-carb eating, followed by one day of high-carb eating. So for the first three days you'll consume a carb/protein/fat caloric ratio of 10/30/60. On the fourth day you'll flip that ratio to 60/30/10. Then you'll start the process over. This continues for as long as you keep losing fat or until you meet your goals. Calories are kept at bodyweight x 10. Meal frequency is 5-6 per day. Six is best, but five works well for many.

Тъй де, става въпрос за 3 дни нисковъглехидратно, 1 ден въглехидратно хранене.
Засега мазнотията добре върви при мен и не ми се иска да рискувам да се върна с 2 седмици назад само с 1 въглехидратен ден ама от друга страна как сънувам картофи и тестено  Embarassed
А калориите на таз flip diet са пак доста ниски, т.е. теглото в паунди по 10. Т.е. аз трябва да изяждам едва 1150 кал.



Ъм, струва ми се, че трябва да са много точно премерени сметките с високовъглехидния ден и то с абсолютно полезни въглехиди, но тъй или иначе е възможно да се погуби ефекта от предните 3 дни. Не мога да кажа повече.
Аз съм правил няколко месеца 6дни ВМ НВХ, та на седмия каквото душата пожелай, но в по-прилични количества. Като има мярка, има и ефект. Но пак има много зависимости.
Тоз рюжим 3 на 1 трябва да се изпробва, ама мен не ми се смята, пък и не ми се яде в такъв вариант. Много съм окрилен. Обядвах цяла консерва с риба тон в олио с пресен домат и сега десертирам с бадеми. Размазвам се. Hug

# 42
  • Мнения: 1 280
Много безсолно си хапвах аз на последък,и от еднно много мъни4ко пар4енце сиренце в4ера ве4ерта,днес кантара е нагоре ..с грам4ета,оба4е аз си знам от къде ми идва проблема..ама каква съм патица бе...3 месеца не съм хапвала сирене,все извара ям..и какво ми се огледаха о4ите в пустото сирене,та хам..една хапка..сега 3 дни ще изто4вам! А и очаквам свалянето ми да се позабави,защото на тия кила не съм била  много години,и сега няма така лесно да ме "пуснат надолу"...но аз съм упорита,и ще и видя сметката на тази трътка! Днес имам ходене по разни документи,но после в залата ще има строй се-преброй се...така съм се заинатила...ще стане на моята,ако ще да спя в залата ..навън е студено,това време тука се побърка тази година,в4ера беше мор,днес с якетата..ама нали в колата ми не духаааа...хи хи хииии   Wink
А да бе пък кантара ми да се е развалил нещо..? Абе не може при толкова перфектно ядене,само от едно малко сиренце да ско4а нагоре с грамажа...?Ама може..явно може!

# 43
  • Мнения: 1 279
Бързо, докато има хора на линия - по колко овесени трици и сусам ядете дневно?

Щъкчо, помагай, пли-и-и-з!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сусамът 2 с.л е достатъчен.
Триците от Дюкан ги ям по три лъжици, не знам дали да не ги намаля, трябва да сметнем. Абе глупости, няма намаляне, трябва да се яде.

Вечерях с няколко ягоди. Tired Ей тъй ми скочиха в устата. Как тъй все на мен се случва?
Имам тука неприятности аз и трябва успокоение, но ягодата не е като негъра-араба по-скоро. Има пържени риби, но честно казано не знам какво искам и защо ми е. Апатия.
Бай.

Общи условия

Активация на акаунт