Как бихте постъпили?

  • 1 914
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Имам нужда да разбера как бихте постъпили на мое място. Много държах на съпруга си. Той беше моят най-добър приятел. Но преди да родя детето ни почина свекърва ми. И той стана друг човек. Все гледа да ме обиди. Абе постоянно караници.Но днес ми каза най -спокойно че не ставам за майка ,че не си гледам детето. А аз съм постоянно над него. Толкова ме заболя от най- близкия си човек да го чуя. Вече мисля да го напусна. Вие как бихте постъпили?Нямам при кого да отида. Сама с две деца. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нещо спестяваш от общата картинка ...
Как така твоят любящ съпруг изведнъж си промени гледната точка към теб. То не става това като щракнеш с пръст.Какво е общото между теб и свекървата ти , че да го подчертаваш като основна причина?

п.с. а иначе ника ти е симпатичен, номисля се пише с двойно Л

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте! Имам нужда да разбера как бихте постъпили на мое място. Много държах на съпруга си. Той беше моят най-добър приятел. Но преди да родя детето ни почина свекърва ми. И той стана друг човек. Все гледа да ме обиди. Абе постоянно караници.Но днес ми каза най -спокойно че не ставам за майка ,че не си гледам детето. А аз съм постоянно над него. Толкова ме заболя от най- близкия си човек да го чуя. Вече мисля да го напусна. Вие как бихте постъпили?Нямам при кого да отида. Сама с две деца. Предварително ви благодаря!

А защо трябва да отидеш при някого? Сама не можеш ли да си стъпиш на краката ? Намери си жилище и се изнеси сама с децата...
Помисли и се постави на негово място... ако твоята майка почине дали ще си първа писта и дали всичко ще ти е супер хубаво? Стига разбира се само това да е , което описваш ......

# 3
  • Мнения: 2 401
Лабрадоре, откъде знаеш за каква Мозила става въпрос?  Mr. Green
Сигурно има  някакви проблеми твоичкия, опитай да разбереш какви. Колко време е минало от смъртта на майка му?

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво общо има смъртта на майка му с обвиненията към жена му в лошо майчинство? Скръбта си е скръб, но жена му не може изведнъж да се превърне в "неставане за майка".

# 5
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Какво да кажа. Живеем заедно със свекитата. Но свекърва ми се разболя и съпругът ми го преживя много тежко. От както почина свекърва ми все е ядосан, недоволен. Не съм се справяла с нищо.Имам предвид домакинството.Почти не разговаря с мен, а да не говорим за интимности. сигурна съм че няма друга жена защото се прибира веднага след работа. Имам чувството че гледа сама да си замина да не ме гони. Ох много съм объркана извинете ме!. Знам че Мозила се пише с две л.

# 6
  • Мнения: 2 401
И какво общо има смъртта на майка му с обвиненията към жена му в лошо майчинство? Скръбта си е скръб, но жена му не може изведнъж да се превърне в "неставане за майка".

Има, има.. общо.

# 7
  • София
  • Мнения: 396
 До колкото разбирам, със свеки не сте били в добри отношения и мъжът ти е заставал на твоя страна. Да но сега вече като я няма, той се чувства гузен може би и прехвърля цялата вина върху теб. Според мен някой трябва да разговаря с него за това, по възможност специалист, но с теб едва ли ще потръгне подобен разговор.

# 8
  • Мнения: 1 488
Тук всички са големи разбирачи
Къде пише че не са се разбирали със свекървата?

# 9
  • Мнения: 7 723
И какво общо има смъртта на майка му с обвиненията към жена му в лошо майчинство? Скръбта си е скръб, но жена му не може изведнъж да се превърне в "неставане за майка".

Има, има.. общо.
Ооооо, да. И то много...

# 10
  • Мнения: 296
И какво общо има смъртта на майка му ................................
Има, има.. общо.
Ооооо, да. И то много...
Мда, за мен също е очевидна връзката....

# 11
  • Мнения: 25 558
Мозила, преди да почине свекърва ти, тя ли се грижеше за домакинството и децата?

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Кое му е общото? Мислих, мислих, но не можах да намеря връзка.

# 13
  • Мнения: 2 556
Според мен стреса да загубиш близък човек е достатъчен, за да изперкаш поне временно. Отделен въпрос, че не е добре да си го изкарваш на най-близките, но обикновено става точно това за съжаление.

# 14
  • Мнения: 1 212
Не вярвам човек със задрав разум да очаква от съпругата си "сама да си отиде" бараба'р с двете си деца , едното от които на 3 месеца  Confused
От майка на бебе, също не би следвало да се очаква да върти кой знае какво домакинство, особено ако сама си гледа децата...
Напротив, тя има помощ за да прави това .... домакинство, деца / едното съвсем малко/ ... трудничко е  Thinking
Опитай се да разбереш от какво не е удовлетворена половинката ти и опитай да изгладите отношенията, ако се обичате, вярвам че ще изгладите недоразуменията !
Успех ! Peace

# 15
  • Мнения: 958
Здравей,
според мен много му се е събрало на съпруга ти. Едно че е починала майка му, второ наскоро си родила. Аз мисля, че както майката преживява след родилна депресия, така и таткото. Ако наистина е бил този грижовен и любящ човек който описваш, мисля че трябва да му дадеш още малко време. Сигурно и ти си доста напрегната, но преди да си тръгнеш с две деца, дай още един шанс на този човек. Един откровен разговор, понякога също помага.
Надявам се всичко при теб да се оправи  Hug

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Недей да бързаш да се разделяте,ей така за едното нищо.Все пак наскоро е починала майка му,може би ги изживява нещата все още.Това че те е наранил е грешка от негова страна,но все пак разбери го и ти по-някакъв начин.Той може би най-добре от всички знае,че именно ти се грижиш най-добре за децата ви,затова не приемай думите му твърде в буквалния смисъл,малко му е дошло нанагорно,поне така смятам аз.

# 17
  • Мнения: 600
сори за спама, ама какво е 'мозилла'?

а по темата - може да му се  е събрало много на човека, а може и просто да му е писнало. да е търпял, търпял, и вече да не иска да търпи.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички казвате да него вземала навътре. Ако аз бях току-що родила и мъжът ми започне да ми казва, че не ставам за майка бих го приела много навътре. А вие не бих те ли го приели така? В такива моменти емоциите са и в двете страни. Ако той е преживял загуба, тя е майка и всичко вътре в нея я кара да мисли само за децата. Направо е обидно и унизително.

# 19
  • Мнения: 4 668
Добре де , не може ли просто да седнеш и да му обясниш с възможно най - спокоен тон , че му съчувстваш за загубата и разбираш / донякъде  Rolling Eyes / колко му е тежко , но че подобно отношение към теб е недопустимо .
И също така , че ако продължи да "страда" по този начин ще го напуснеш с децата ...
Може би има нужда малко да слезе на земята ...

Аз имам познати при които се случи същото - почина майката на мъжа и той все едно е друг човек , направо откачи ...  Sick

# 20
  • Мнения: 67
съжалявам за загубата  Praynig
Ма разбира се майка му е идеал за жена в неговите очи. Така се получава , когато е "мамино детенце", ако мога да го кажа.  Моментът е много деликатен и търпение се иска от двете страни. Намери начин и говори с него. Успех, бих искала следващи път да пишеш че всичко е ок!

# 21
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
да наистина не се разбирахме и аз и съпругът ми със свекърва ми. Благодаря на всички за отговорите. Помогнахте ми много! желая на всички щастие и късмет!

# 22
  • Мнения: 4 292
Явно човека просто изпитва вина. Което не го оправдава, но е човешка и очаквана реакция в такава ситуация.

# 23
  • София
  • Мнения: 396
Тук всички са големи разбирачи
Къде пише че не са се разбирали със свекървата?

Вече го написа и самата авторка, но се подразбира и от предишните й публикации. Нещо против?

# 24
  • Мнения: 1 168
Съмнявам с да го е мислил наистина, ако беше така, щеше да ти го каже още с първото дете. По-скоро или не се е усетил какво е казал, но от гордост не си е признал, или е бил ядосан за нещо и го е казал именно за да те заболи, което е по-неприятния вариант, защото е жестоко.
И ние с моя понякога стигаме до заключение като мързел и още по-тежки думи, заради едни джапанки например.

# 25
  • Мнения: 654
 Hugкураж.той не е прав и това сигурно го озлобява повече.съвет мога да дам , но как бих постъпила на твое място , настина не зная.

Общи условия

Активация на акаунт