За брюнетките във форума.

  • 56 826
  • 922
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 448
Гледам, че русите мацки са си спретнали тема, не е честно ние да нямаме наша.
Пуснах на търсачката не можах да открия и за това отварям.
Всички мацки от кестеняви, през червенокоси до черни, това е вашата тема. Споделяйте всичко за косите - бои, някакви специални процедури свързани с цвета и т.н. Как го запазвате по дълготраен и най-вече защо сте се предпочели тъмното пред русото?
Аз като една бивша блондинка преди няколко месеца се завърнах в редиците на брюнетките и съм много доволна. Поне повечето ми казват,  тъмната коса стои по добре на светлите ми очи. При вас как е? Споделете всичко което желаете.  Hug

# 1
  • Мнения: 3 641
Хайде и аз да се запиша в клуба Simple Smile
От блондинка станах брюнетка и си се харесвам много с черна коса Crazy
Със сини очи съм и прасковена кожа съм, така че черното е идеалният вариант за мен.
Боядисвам корените  си на всеки 1.5 месец с тониране. Ползвам готови и дом. проготвени маски и кристали за коса.
Шампоан  и балсам- Лореал Профешънъл
Косата ми е жива , а както бях с русото суха, суха Whistling
Ами това е чакам и други брюнетки в клуба . А може и снимки да слагаме, какво ще кажете Hug

# 2
  • Мнения: 1 149
gydi Какво те накара да отидеш на страната на губещите?
Защо да е на страната на губущите newsm78
По темата:Брюнетка съм от както се помня и за нищо на света не бих се изрусила,защото не ми отива.
А между другото страшно ме кефят светлите очи на тъмната коса.
Аз се боядисвам черна-за блясък,а иначе косата ми е тъмно кафява.В момента не полагам усилия да запазя цвета защото правя едни маски,заради косопада ,а всички знаем,че жълтъкът отмива боята.Иначе използвам шампоана на Лореал за боядисана коса и съм доволна.
По нататък пак ще пиша Hug

# 3
  • Мнения: 2 448
минзухар, темата не е спор брюнетка или блондинка, ако беше така щях да я пусна в клюкарника, а не тук.

# 4
  • София
  • Мнения: 175
И аз като една заклета брюнетка да се намъкна в темата  Mr. Green
Правя косата си един тон по-тъмна от естествения си цвят. В края на август и началото на септември си варя орехови листа и си правя отвари за косата, това продължава около месец - така я подготвям за зимата. Веднъж седмично мажа със зехтин, къпя я много често /не мога да търпя, ако усетя да мирише на цигари или манджа/, използвам преса всяка сутрин и гледам да не се вманиачавам на тема коса.  Flutter

# 5
  • Мнения: 2 374
Айде и аз тук!Бях руса преди 3 години косата ми беше адски суха и накъсана,направих я черна от раз,направо се родих много повече се харесвам така,въпреки,че русото понякога ми липсва, Confusedбоядисвам я на 1.5 месец обаче цялата не само корените с Garnier.

# 6
  • Мнения: 1 447
gydi Какво те накара да отидеш на страната на губещите?
А не съм съгласна с теб. no
Винаги съм била брюнетка,никога не съм минавала в другия отбор.

# 7
  • Мнения: 1 384
Цоп и аз в кюпа  Mr. Green

Аз съм с тъмно кестенява коса и последното нещо, което ще направя е да се изруся  Laughing Нищо против блондинките, просто на моята бяла кожа и сини очи си ми отива естественият цвят на косата   Flutter

Правила съм се и гарваново черна, ама много ме състари някак си и изглеждах като болна, защото кожата ми е мн. бяла  ooooh! Сега се чудя каква изгъзица да направя с главата си, защото ми се изка промяна  Rolling Eyes  Whistling А от към дължина не давам да ме пипат  Joy (само аз се ръфам с ножицата, че поне после на себе си да се ядосвам hahaha)

# 8
  • Мнения: 99
Охоо брюнетките с нов клуб  Hug Хайде и аз да се включа  Peace Била съм с всички цветове които са възможни да се направят на косата  Whistling Но май реших да си остана брюнетка и си се харесвам така  smile3521

# 9
  • Мнения: 3 050
petmil интересно е това с ореховите листа. Аз съм го чувала, но не съм пробвала...   bouquet
Аз съм си естествена брюнетка и нито 1 път не съм си боядисвала косата. Нямам и намерение скоро.  Wink
И аз харесвам тъмна коса със светли очи, интересна комбинация се получава.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 234
Айде и аз при брюнетките Hug Бях руса,но от 1 година съм с кестенява коса.В началото малко ми липсваше русото,но сега за нищо на света не бих се изрусила пак.Потъмних я,защото харесвам повече естествената визия,а русото ми идваше много изкуствено.Кожата ми е много светла,очите също и реших,че по-хубаво от тъмната коса за мен няма  Hug Грижите,които полагах за нея са едни и същи-и когато беше руса и сега,но резултата преди не личеше Rolling Eyes Слагам домашни маски,едно индийско олио за коса,кристали и качествени шампоани и балсами.Постригвам я всеки масец,но това е защото искам да ми израсте естествения цвят по-бързо Blush

# 11
  • Мнения: 1 289
Аз като една бивша блондинка преди няколко месеца се завърнах в редиците на брюнетките и съм много доволна. Поне повечето ми казват,  тъмната коса стои по добре на светлите ми очи. При вас как е? Споделете всичко което желаете.  Hug

Ами ето и аз съм бивша блондинка - и то 7-8 години бях блондинка. Преди година и половина се боядисах кестенява. Защо вече не съм руса- ами освен, че сметнах, че достатъчно си вредях на косата (въпреки, че не изглеждаше увредена), също така така и не уцелих за толкова време дълготраен цвят. Беше хубав цвят пърите 2 седмици и после - жълтееше ми. Плюс това понеже косата ми расте доста бързо - всеки месец задължително трябваше да се мацам.
Брюнетка се харесвам повече, а и другите казват, че ми отива повече (може би защото действително съм си такава).

С какво я поддържам - ами първо - боядисвам я с безамонячна боя - Лореал Какстинг, второ - ползвам много балсам след измиване, особено за краищата. Подстригвам я максимум на 2 месеца. Ползвам маски чат-пат - общо взето рядко обаче, понеже косата ми си е в добро състояние и няма особена нужда.

Ето ме като блондинка и като брюнетка (включително и на аватара).

# 12
  • Мнения: 3 641
doby80 , направила си правилният избор Hug

# 13
  • Мнения: 2 448
Ето и снимка от мен.  Simple Smile
А ето и от миналата година, но вече бях решила, че ще махам русото и съм с много израснали корени.  ooooh!

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 12:50 от pasinet

# 14
  • Мнения: 1 289
Jeny_J, мда, и аз така мисля Mr. Green
pasinet, наистина много ти отива на очите.

Момичета, пускайте снимки ако желаете, а които са били преди блондинки - 'преди' и 'сега' - ще е по-интересно Hug

Общи условия

Активация на акаунт