Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 май 2008, 23:59 ч.

Порцеланови фасети - 2

• 137 274
  • 474
  •   3
Отговори
# 465
  • София
А какво си правила?
Срещнах много негативни коментари,че работели стажанти,че нищо не разбирали...  newsm78
Как е възможно една фасета да е 195лв,при положение,че навсякъде в хубавите клиники е не по малко от 700 лв. ?
Доколкото разбрах имат собствена лаборатория и те си изработват фасетите там.Може би оттам идва разликата в цената. newsm78

# 466
  • Варна
Инлеи, емакс корона и пломби.

# 467
  • София
Имам зъб, който не седи с широката част напред, ами с тясната напред. Голям комплекс ми е и много искам да го оправя. Някой има ли представа какво трябва да предприема? Гледам в интернет нещо за Compooner или нещо подобно, че няма нужда от пилене на зъба...Каква е цената на това нещо?

# 468
  • до морето
Здравейте, моля да ми препоръчате добър зъболекар за фасети в Бургас

# 469
Здравейте, моля да ми препоръчате добър зъболекар за фасети в Бургас
Аз съм доволна от д-р Светлин Караджов. Имам цяла редица предни зъби при него. Работи много старателно. Аз съм с проблемни зъби, а той е добър лекуващ стоматолог.
С нетърпение чакам да мине бременноста и кърменето, за да се заема с долната редичка зъби Simple Smile

# 470
  • Варна
Здравейте! Мижете ли да ми препоръчате естетичен стоматолог във Варна за изработка на фасети, освен д-р Венелинов, който да работи на нормални цени?

# 471
Имам зъб, който не седи с широката част напред, ами с тясната напред. Голям комплекс ми е и много искам да го оправя. Някой има ли представа какво трябва да предприема? Гледам в интернет нещо за Compooner или нещо подобно, че няма нужда от пилене на зъба...Каква е цената на това нещо?

Не разбрах проблема ти ама само стоматолог може да прецени как да се оправи

# 472
  • Алпите

Не разбрах проблема ти ама само стоматолог може да прецени как да се оправи
Аз разбрах, няма шанс. Или брекети, или коронка. Но ще е жалко ако зъбът е здрав да се съсипе с коронка.
Естествено мнението ми не замества консултация със стоматолог, но съм сигурна, че това ще кажат.

# 473
  • София
Благодаря за препоръките! Трябва да ида на зъболекар за консултация за  брекети явно! Simple Smile

# 474
Благодаря за препоръките! Трябва да ида на зъболекар за консултация за  брекети явно! Simple Smile

На моя позната и "завъртяха" един зъб на 180 градуса (зъбчето бе обърнато с предната част навътре) точно с помощта на брекети. Направи си една панорамна снимка и отиди на консултация с добър ортодонт.  Успех! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт