Гледахте ли btv ???

  • 3 843
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
iskam da vi pitam ako nqkoi znae kolko struva xcenical i to kdue da si go nabavq d ami kaje..Simple Smile #2gunfire

# 16
  • Мнения: 5 317
iskam da vi pitam ako nqkoi znae kolko struva xcenical i to kdue da si go nabavq d ami kaje..Simple Smile #2gunfire
КСЕНИКАЛ капс.120 мг х 21  F.HOFFMANN-LA ROCHE lnc.  34,34   
  КСЕНИКАЛ капс.120 мг х 42  F.HOFFMANN-LA ROCHE lnc.  68,68   

# 17
  • Мнения: 3 423
За ксеникала съм чувала, не знам колко е вярно, че продължителното му пиене уврежда черния дроб.

Не, той не минава през черния дроб, но...... Има сума странични ефекти. Влиянието му върху стомаха се засилва, ако се приемат мазни храни. Излиза, че за да се чувстваш що годе добре докато го пиеш, трвба да пазиш диета и да не ядеш мазнини. Освен това увеличава рискът от получаване на камъни в бъбреците, заедно с мазнините увлича със себе си и мастноразтворимите витамини ... Моят съвет е да не се доверявате на хапове, а на собствената си воля.

мъжа ми си направи консултация с ендокринолог преди да си купи Ксеникал и лекарката му е казала ,че няма проблем.освен това той ходи и при Байкова и спазва нейна диета.
щом лекар го препоръчва значи не толкоз вредно newsm78

# 18
  • Мнения: 817
След първото раждане ходих при Байкова - направи ми диетичен план итн.Аз бях решила да пия нещо но се чудих какво точно.Колебаех се между Редуктил и Ксеникал.Питах я и нея с кое от двете да комбинирам диетата и тя абсолютно категорично се изрази в против на всякакви подобни лекарства.Това беше все пак преди 3 год . от тогава може да и се променило отношенето. Thinking
Между другото абсолютно точно и спазвах диетите в продължение на 2 месеца и не свалих нищо newsm78
След това като почнах да ходя на фитнес се запознах с един друг диетолог-Ипократис Пападимитракос / фитнес център Младост/ и благодарене на неговите съвети за трениране и хранене свалих доста и дори изглеждах и се чувствах по-добре от преди да забременея.
Така ,че панацеята е балансирано хранене и спорт Laughing

# 19
  • Мнения: 3 423
mam4e_mia той за Ксеникала не е говорил с Байкова а с ендокриноложка,именно защото се притеснихме дали няма вредни влияния хапчето.а диетата на Байкова засега не му помага именно затова реши да вземе и Ксеникал.

# 20
Здравейте мами! Hug
Точно преди 5 минути прочетох тази приказка за 67-те килограма,които женицата загубила за 1 година! Реших да се уверя, дали има нещо работещо при този препарат и разбира се веднага отворих любимия си форум bg-mamma! От 3 месеца чета редовно разни интересни неща при вас, но все не се решавам да се регистрирам, защото нямам никакво касателство дори с бременноста засега (и слава Богу, защото не съм готова за това..)
Интересно ми беше това за Ксеникала, защото моята мама има нужда от сваляне на около 10 килограма. Аз лично не бих взимала такова нещо, карам на НВД от известно време, но тя не може да издържа без мляко и не се получава. Тя е на 55 години, претърпя операция и сега не може да се движи много, защото държи да работи постоянно. Диети са противопоказни за нея, защото има болен стомах.. Мама ме помоли да проуча Ксеникала, но ако той е агресивен към лигавицата по-скоро ще й навреди. А и колко струва това чудо?

# 21
  • Мнения: 26
Ето ме вече не съм гостенка, а членка Sunglasses
Чакам опитен съвет и отговор на въпроса за препарата! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт