Дали ще си съсипя косата.....

  • 1 290
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
Нещо ме е ударила съчмата напоследък и съм решила от руса да се направя морковено червена. В момента косата ми е боядисвана само с боя. Блондор не позлвам, боядисвам само корените, не е изтощена. Имам няколко въпроса:
1. дали ще се изтощи косата ми ако сложа нова, силна боя върху русото?
2. ще стане ли само с боя, за блондор не искам и да си помислям Naughty?
3. траен ли е този цвят или както русото след седмица - две се отмива и става едно такова никакво?

Моля, ако има някоя от вас такъв цвят или е в час, да сподели.

# 1
  • Мнения: 2 388
Върху русо - червено ще хване, то е ясно.
Друг е въпроса колко време ще ти държи точния цвят. Най - вероятно след всяко следващо измиване цветът ще става по-светъл и по-светъл...
За съсипването на косата ти и сега се боядисваш с боя, това че е друг цвят няма да ти изтощи повече косата.

# 2
  • Мнения: 1 432
Ако отидеш на фризьор ,предполагам няма да си я съсипеш  newsm78
Моята фризьорка казва ,че червеното в началото има нужда от честа подръжка.

# 3
  • Мнения: 2 388
Моята фризьорка казва ,че червеното в началото има нужда от честа подръжка.
Има разбира се. Аз съм се правила от руса - червена. Не ми беше лесно. Sad

# 4
  • Мнения: 3 641
Marieta , колкото и силна боя да сложиш след няколко измивания ще почне да пада и ще стане като полята с белина.
Пък и русите бои са агресивни и няма смисъл още да си третираш косата.
КАзвам го от личен опит от блондинка докато стана брюнетка.
Разбира се това  е мое мнение, ако косата ти е много здрава може пък и да пробваш ,но задължително при професионалист Hug

# 5
  • Мнения: 1 352
Въпросът е, че отдавна съм постигнала цвета - постепенно и сега боядисвам само корените. Знам, че светло-червените бои са доста силни, както и русите, окислителят е по-силен.... та за това се чудех.

# 6
  • Мнения: 3 459
...да се направя морковено червена
Морковено червена  Tired
Честно казано за пръв път чувам за червени моркови  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 388
...да се направя морковено червена
Морковено червена  Tired
Честно казано за пръв път чувам за червени моркови  Rolling Eyes
Сигурно има предвид от червените нюанси,които оранжевенеят.
То така или иначе и да не оранжевее, след две-три измивания се получава такъв цвят.

# 8
  • Мнения: 1 352
...да се направя морковено червена
Морковено червена  Tired
Честно казано за пръв път чувам за червени моркови  Rolling Eyes

По друг начин не мога да го определя - нито е оранжево, нито е червено.

# 9
  • Мнения: 233
Не си прави сама експерименти отиди при фризьор и със сигурност ще постигнеш желания резултат!

# 10
  • varna
  • Мнения: 676
Била съм за малко руса,но определено червеното е моят цвят.В сравнение с русото,червеният цвят се подържа много полезно.Но трябва да е качествена боята.Аз си купувам на Вела зефира и съм много доволна.Издържа ми 2 месеца.

# 11
  • Мнения: 1 447
Когато бях червена първата седмица цветът беше много добре,но като започне да пада става едно такова рижаво направо ужасно.А като се има в пред вид,че моята основа е тъмна.Дано постигнеш желания ефект.

# 12
  • Мнения: 2 172
Върху русо - червено ще хване, то е ясно.
Друг е въпроса колко време ще ти държи точния цвят. Най - вероятно след всяко следващо измиване цветът ще става по-светъл и по-светъл...
За съсипването на косата ти и сега се боядисваш с боя, това че е друг цвят няма да ти изтощи повече косата.

Аз съм на абсолютно същото мнение  Peace КАто добавка-вземи си качествена червена боя,за да намалиш риска от отмиване.Хубавото е,че не си ползвала никога блондор,това допълнително намаля риска от отмиване  Peace

П.П.Аз лично не бих си дала русата коса постигната без никакво изгаряне за червена  Naughty След това няма оттърване от червеното  Peace

# 13
  • Мнения: 1 352
Мисля, че е по-разумно да се откажа. Благодаря ви за съветите  bouquet.

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Когато бях червена първата седмица цветът беше много добре,но като започне да пада става едно такова рижаво направо ужасно.А като се има в пред вид,че моята основа е тъмна.Дано постигнеш желания ефект.
И аз имах този проблем като бях на червени кичури,но за русото мисля че ще се запази по-дълго цвета. ThinkingТака или иначе се боядисваш вече,не виждам защо мислиш че след още едно боядисване ще я съсипеш?

Общи условия

Активация на акаунт