Преz СЕПТЕМВРИ вън сме всички с новите колички!

  • 12 299
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
little_sweet_didka, това е истинска прелест! Принцеса!
Асе, не се чуди - много е сладурско коплектчето!!!

# 16
  • жителство на место
  • Мнения: 81
здравейте момичета  bouquet
ниа начева ако искаш сподели за котета, моите страдания през бременността дотук бяха причинени от хора, не от котетата, но все пак имам някакви опасания, свързани основно с космите им

в неделя ходихме на пикник- чудесна идея- придружен с риболов
само че сега раменете ми са така изгорели и така ме болят- правя си студени компреси за облекчение  Nature Sunny #Shocked #Shocked

за количките ме посъветваха да се доверя на GANE- но ще чакам да я разгледам в детайли, не само на картинка

за легълцето на Ива реших в началото да спи в една количка от ковано желязо с плетен кош- докато били мънички спяли по-добре в по-малки креватчета, защото имитира корема на мама, а след това ще и поръчам едно легло от ковано желязо- пак много красиво с плетени дантели и балдахин  bouquet

# 17
  • Мнения: 21
Дидка, ама тая бебка истинска принцеска - Асе, много ще ти е красива кукличката Simple Smile
за магазина Диде, аз явно съм много завеяна и не знам къде съм гледала - пак ще ида Simple Smile а пък хич не се сетих да те питам за подробности  ooooh!

аз се рових сега в Ла Редут, има ето този бременлийски бански на хубава цена - ама не мога да преценя дали ще ми е нужен. дали няма да съм смешничка с половинки
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00004

MY NAME, намажи си изгорялото с кисело мляко  Hug

# 18
  • Мнения: 3 926

за количките ме посъветваха да се доверя на GANE- но ще чакам да я разгледам в детайли, не само на картинка
Jane е марката Wink И наистина са много добри Peace Аз съм фен на Карера-та. Бях фен на Номад-а и още съм Wink Но предвид колко място заема количката, която купихме сега в багажника ooooh! Съветвам изборът ти да спре върху Карера Grinning

Да не си помислите, че няма и за момченца такива комплектчета ето http://www.pakostnik.com/bg/pics/7728871169.jpg пак е от Пакостник Grinning Много е готино Grinning

# 19
  • Мнения: 571
Здравейте в новата темичка!
Дидка Много голямо благодарско!!!Много са ти хубави снимките ма ти си хептем Хабитюрентка бреее  bouquet  bouquet
Аз съм в сряда на 2 годишнина от моя бал!!Малиии га минаха 2 години не знам!!Излетяха като един миг!! Cry
Честито на всички мамита за хубавите покупки!!
За леглото-аз искам твърдо дървено легълце за нашата бебина!!!Не мисля че кошарката е подходяща!!!Мое лично мнение!!Само дето трябва да намеря дървено легълце до 1,40 и то с туй то за повиване на бебка че мястото ни е кът и няма къде да го изпраскам туй легло метър и 60-80 #Crazy #CrazyЯд ме е ама какво да се прави!!!
Асе ама какви красоти пускаш тииии Heart EyesКато гледам момичета и се препотвам от зор вече дца купувам!!Изрих теракота в нас ама не и не-моя мъж е непреклонен!! #Cussing out #2gunfireРано било!!Абе какво рано бе!!!Аз с голямото буре няма до обикалям по жегите та каквото ще да става!!!Амахааа!! #2gunfire

# 20
  • Мнения: 3 926
Мирка, то легло до 140 см ще се намери лесно. Повивалник ще си купиш отделно такъв, който се слага върху леглото и се твърда основа.  Примерно виж тук http://www.dibobg.com/products.html Моделът Танита е много добър - има механизъм за люлеене, има 4 чекмеджета (т.е. може да не ти се наложи да вземаш скринче отделно), а като си вземеш и повивалник - всичко ще е на шест Grinning Hug

# 21
  • Мнения: 945
Да ви питам нещо... от иzвестно време коремът ми става твърд zа няколко секунди беz да имама болки по няколко пъти на ден. Предполагам, че това са подготвителните контракции, но нормално ли е да почнат от сега? И в кой момент вече става опасно и преминават в истински контракции?

# 22
  • Мнения: 8 223
На мен засега ми харесва това легло http://www.dizainbaby.com/bg/adelina.php. При нас мястото също е кът и след като трябва да съберем в един ъгъл две легла, ще ни трябват повече чекмеджета, защото за шкафа, който ползвахме досега няма да има място. Ако някой е виждал на живо този модел на Аделина, ще съм благодарна да сподели впечатления. Иначе ще трябва да отскочим някой ден до Варна и да го огледаме отблизо. Като размер ни пасва точно. Сегашното ни легло е модел "Боляри" на "АБ мебели" Ямбол. Много съм доволна от него. Матракът е на три нива, а размерите са 145/70. Ще видим как ще си разпределят леглата малчовците.
Относно подвижните кошарки. Ние имаме такава, но сме я ползвали само като ходим на гости. Имаше и един период, когато малкият се научи да изправя, го слагах за известно време следобед да спи в кошарата. Там нямаше за какво да се хване и да се изправи. Това беше единственият начин да го накарам да седи седнал или легнал и да може да заспи. Така че според мен са полезни и могат да потрябват в някои случаи, но друго си е истинското легло.

# 23
  • Мнения: 571
Асееее  Hug Hug HugМного е хубаво това легълце  bouquet  bouquetМисля да го погледна и на живо много ама много ми харесва!!!Моята мечта беше туй за повиване да не се слага отгоре на леглото ами да е острани-има такива моделчета на сайта който си ми пратила Детско легло-люлка "George" - трансформира се в юношески вариант с размери 160/70 например това ми е на сърцето ама е 160см!!!Много е Cry
 ston2000 това което си показала не е ли много голямо-190 сантима то за голям човек??? newsm78 newsm78 newsm78Или аз нещо не разбирам  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 413
.:Geri:. това са така наречените Бракстън-Хикс контракции, не е хубаво да ги имаш толкова рано, особено ако са често. Увеличаването на дозата магнезий, може да ги подтисне. Разрови се в нета да попрочетеш за тях.

ston2000 аз съм харесала това легло, само че модела "Аделина Лукс". Виждала съм ги на живо и мога да кажа че са прелестни! Имай в предвид че цялата дължина е 1,90м. Една съседка има същото и е много доволна, детенцето и мисля стана на годинка.

# 25
  • Мнения: 57
По повод комплектите за изписване, какво трябва да съдържат точно, като се съобразим и с времето, в което ше раждаме? Мисълта ми е колко се облича едно бебе  ooooh!, никак не съм наясно.

# 26
  • Мнения: 57
Ston аз точно това легло Аделина Лукс си харесах в пигито там ми казаха че е 1.85 а тук чета 1.90 ама все някак ще го сместим.Иначе са много сладки и аз такова ще си взимам почти съм сигурна най-много ми хареса като модел а и има доста шкафчета,да знаеш че на живо са още по хубави ние сме се спрели на син цвят Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 413
да знаеш че на живо са още по хубави ние сме се спрели на син цвят Peace

 202uu  smile3521 така е! И ние сме на синьо-толкова е нежно! smile3521
Бледо зеленото също е прелестно, но в нашата стя на синята стена по добре ще стои синьото! А за розовото няма да говоря, че току виж ме хванало яд че момченце си нося в корема а не момиченце!

# 28
  • София
  • Мнения: 413
Момичета вижте на какво попаднах в един друг форум http://www.orgasmicbirth.com/

# 29
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Момичета вижте на какво попаднах в един друг форум http://www.orgasmicbirth.com/

WOW, Дидка, това е наистина интересно  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт