Лятото дойде, кой - къде ще е на море?!

  • 8 591
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
Ние сме фенове на Варна и около,но на фичоза  ще сме за първи път .От Албена и Кранево сме доволни,на Златните сме си изкарвали супер,на Дружба също, но на вили, в хотел не виреем  децата някак си не могат да летуват в апартамент....нали в такъв живеем,търсим по - различното

# 31
  • Мнения: 2 722
dido 05, на мен по принцип пъпа ми е хвърлен на южното черноморие, но търсихме опцията - безлюден плаж. Просто не смея да отида никъде другаде с двете диванета - който ги познава, знае за какво става въпрос  Embarassed
Студено, топло, важното е да е безлюдно и морето да е плитко, че като ги гледам сега на вилата как влизат в басейна в 9 и до 12 не мога да ги извадя, не ми се мисли какво ще е на морето. Освен това миналата година Милен успя да ни се загуби в навалицата и втори път не ща да бера този страх.

# 32
Мама Галя и аз съм на тоя хал,даже по-зле, че мъжът ми само ни кара и ме оставя,миналата година малкия на 2г го загубихме на олимпийски надежди и  цялата база+ съседния хотел го търсихме,затова искам  да е оградено с ограда,да има детска площадка ,лекар наблизо/за пукнати глави,че с баткото и това ми се случи/ тая година ще видим как ще мине,пожелавам ви лято без произшествия ще разкажеш после как е на Дуранкулак

# 33
Мама Галя забравих да ти кажа ,че опцията която търсиш,пусти широки плажове е шкорпиловци , има квартири и по 6-10лв но трябва задължително да сте с кола

# 34
  • Мнения: 1 466
Ние ще ходим август месец във Варна. Близо ни е. Шкорпиловци не е зле, но там са само провадийци, а аз предпочитам като е почивка, да не се чувствам, като че съм си у нас.
Btw, да попитам - от каква възраст мога да водя малкия на плаж?

# 35
  • Мнения: 4 138
заведох алекс на 10 месеца. но само след 17 часа и само под чадър. и повечко кремче и обезателно шапка.

# 36
Можеш спокойно да водиш детето на плаж от 8 до10.30-11,но къпането във водата да е след 10ч за да е топла,аз така водя моите и нямам грижи,естествено след 16.30 също

# 37
  • Мнения: 1 466
Благодаря ви!   bouquet
Аз взех един надуваем малък басейн и смятам него да го пълня с вода и като се стопли да играе там. Понеже на море ще сме с племенника ми, а него го е страх от морето и влиза само до коленете, та така и двамата ще са ми пред погледа в басейна и ще съм по-спокойна.

# 38
  • Мнения: 262
аз на море няма да ходя, смятам до отскоча няколко уикенда до Гърция за да напраня плажчета, поне ми е близко Simple Smile

# 39
Теодора внимавай с пържолките че има бруцелоза при съседите....завиждам ти че ще се къпеш в чисто море

# 40
  • Мнения: 262
Теодора внимавай с пържолките че има бруцелоза при съседите....завиждам ти че ще се къпеш в чисто море
Чух че има такъв проблем, но аз месо не ям Grinning

# 41
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ние успяхме да направим едно прекрасно, ранно, БГ северно, безславно море (хвана ни "сюргюн" всички) ....

# 42
  • Мнения: 3 715
В зависимост от това дали Бобко ще ходи на частна или държавна ясла, има малка вероятност за едно Царево и Арапя през последната седмица на август. Ама ще се разбере чак след 15 юли като излезе класирането за държавната ясла.

# 43
Ние успяхме да направим едно прекрасно, ранно, БГ северно, безславно море (хвана ни "сюргюн" всички) ....
Rolling EyesЗа непросветените това какво е.....сюргюн

# 44
  • на път
  • Мнения: 2 804
 .... ще се опитам да го кажа с други думи - стомашно-чревно разстройство (тур.)

Общи условия

Активация на акаунт