Обувки за слонче?

  • 744
  • 10
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моето малко тролче е със слонски крачета.  LaughingЕдно, че са големи. Обаче са и кръглички - тоест, с широко стъпало и дебелички. То хубаво (голям мъж щял да порасне), обаче не можем да го обуваме. Всички обувчици са добре на дължина, но на ширина не. Голяма мъка, не може да му влезе крачето в нищо.
Носи 19-20 номер.
Моля, ако знаете по-широки модели за бъдещ голям мъж/трол, посъветвайте ме.

# 1
  • Мнения: 3 376
Добре че идва сезона сандалите.
На моя син съм му купила с лепенки отпред на крачето при пръстите и по-нагоре.Така мога да регулирам ширината иначе всичко му е тясно.

# 2
  • София
  • Мнения: 847
здравейте, и моят син е същият - Ханко му викаме, като сподвижника на Цар Симеон І  Laughing (един голям славянин  Laughing)

Досега караме с маратонки само - Champion, с лепки, много са удобни. Сега искам да му взема гуменки, пак с лепки, ама дано да влезе пухкавото краче  в нещо свястно.
Взела съм му и сандали с лепки, тип trekking sandals и определено се налага да отпускам лепките на пръстите.

Сега се сетих - харесала съм един модел на Геокс - летен, видя ми се широчък и хубавото е, че дори и петичката се регулира с лепенка. Но трябва да мерим...

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 10:38 от queenmabb

# 3
  • София
  • Мнения: 659
 Мисля, че на Рихтер имат номера и за широчина на обувчиците, но аз лично не съм купувала от тях, защото са ми скъпички.
 И ние когато купувахме първите обувчици имахе същия проблем, но накрая му стана един модел с връзки подобен на този http://www.k-k.bg/bg/collection/4/2/50/.
 При нас проблема беше, че въобще не можехме да му пъхнем крачето в повечето обувки, за да видим дали му стават, а на тези като разхлабихме връзките и повдигнахме езика крачето му влизаше сравнително лесно. Самата обувчица въобще не го стягаше трудности срещахме само с обуването в началото. За зимата решихме проблема с едни ботушки, които имаха цип и от двете страни, а сега и ние взехме сандали които имат лепенки на две места - ето такиваhttp://www.k-k.bg/bg/collection/8/2/162/ . Лепенката, която е отпред сме я разхлабили доста и не му стягат крачето въобще

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
първите обувки на моя син бяха сандали на Ecco - с две лепки, които идеално регулират според широчината на крачето. за съжаление, тази година още не са внесли сандалите - проверих преди няколко дена.
но, по принцип, нещо такова би трябвало да търсиш -  с две лепки.

# 5
  • Мнения: 353
Аз имам абсолютно същия проблем с крачето на Стефчо, само че е №22-23. Засега съм му купила само едни летни маратонки на Геокс /само те му станаха/ и търся платненки и сандали.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
здравейте, и моят син е същият - Ханко му викаме, като сподвижника на Цар Симеон І  Laughing (един голям славянин  Laughing)
Слонското краче май върви с името. Моят е Крумчо.  Joy
Татко му купил вчера сандалки "Primo", те са по-широчки, затворен модел. Трудно влиза крачето, но все пак влиза.
Ще пробваме и вашите предложения за избор на летните обувки.   bouquet
А есента ще му мислим...  Rolling Eyes

# 7
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Фирма Денти /Барт имат това лято такива моделчета с лепки на 3 места и могат да се регулират. Лошото е само на тези моделчета че ако държиш на затворена пета отзад, тези не са.За София нямам представа къде има по магазините Денди, освен в Метро но там с бебето май няма да те пуснат newsm78

# 8
  • Мнения: X
Преди няколко дни взех Ренолино- сандалка с две лепки, имат пета, за 40лв. Магазина е на партера в Скай Сити. Взехме малък номер- 20, по- големи имаше.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В ТСМ -ски магазини съм виждала, но не с лепка, а с катарамка. И твърда, цяла пета.
Супер леки.

И Василиске, не се оплаквай, че да не ти дам щерката да й купиш сандали  Laughing. Колкото и да са тесни, крачето й се провира и "изпада" през тях.  Close
Та имам чувството, че само "слонски" сандали се произвеждат.  Crossing Arms

# 10
  • софия
  • Мнения: 257
В ТСМ и аз съм взимала от естествена кожа с лепки страхотни сандалки, но сега незнам къде вече остаха тия магазини.

Общи условия

Активация на акаунт