предпочете младата любовница

  • 20 754
  • 211
  •   1
Отговори
След 14 години брак(добър,с доверие,с две деца....)разбрах,че моя хубавец си е имал връзка с негова колежка(мед.сестра)от 1г.и 3 м.докато не му хванах SMS-те,колко е миличък,как и действал като хапче за сън и т.н.До последно одричаше,че тя съществува,но си подължаваха по старому(да закъснява,нервничи).Докато не се срещнах ме с нея (а той знаеше за тази среща от нея) и тя ми каза,колко много се обичали и искали да създадат семейство.Чак тогава си призна,4е обича нея,а мен не ме мрази и ни напуска.Изгоних го от нас.След 2 дена ми поиска втори шанс,че не можел без децата.Цял месец отново ме лъжеше,уж се бил скарал с нея,ама тя пък все му звънеше,уж са преключили,а и носи чантите за пазар и т.н.  простотии.Докато не му казах,че му давам свобода да си прави каквото иска съответно и аз така(с идеята,като пуснеш една птичка на свобода,че тя сама ще се върне при теб)и така още един месец.Пълна незаинтересованост,безочие от негова страна към мен.Сега разбрах,че нейните родители не са знаели за тяхната връзка и тяхните намерения за семейство(сега разбраха).Тя е на 23г.а мажът ми на 38.До сега таях някакви надежди,че може да се вразуми и да се съберем,но вече НЕ.Много ми липсва(не са малко годините,а и не ни беше лош брака),но вече не виждам смисъл.Той е влюбен в нея,обича децата,а мен не ме мрази newsm78.Сега незнам как ще се развият нещата(след като разбраха и нейните родители ),но мисля да се развеждам.Не е редно да се боря за един дебил.Имали някоя мама като с мойта драма и как са се развили нещата при вас. Cry 

# 1
  • Мнения: 22 408
Тегли му една хубава майна и го остави после да си сърба попарата. С мацка на 23г доста ще се озори, а и тя сама ще го разкара само след 1-2г и ще се озове на улицата.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 251
Колкото искаш мами като теб има в "Родители, отглеждащи сами децата си" (включително и аз) - заповядай, чети, пиши, питай  Hug

# 3
И аз така мисля.Ама като го изхвърли тя сигурно,ще дойде тогава да се моли.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 251
И аз така мисля.Ама като го изхвърли тя сигурно,ще дойде тогава да се моли.

И какво от това?

# 5
  • Мнения: 139
И аз така мисля.Ама като го изхвърли тя сигурно,ще дойде тогава да се моли.

Недей лежа ти на таз страна. По-добре си намери добър бракоразводен адвокат и си подсигури максимум финансова сигурност и адекватна издръжка за децата ВИ, защото той като отима деца с новата мадама ще забрави напълно за ВАШИТЕ (общи)деца. Ако успеете да запазите добрия тон и взаимоотношения помежду си ще е супер. На повече не можеш да се надяваш.
Съжалявам за грубия тон, но в момента това ще ти помогне най-много.
Дано да срещнеш някой, който ще те цени, уважава и обича истински.

# 6
  • Мнения: 654
  Hug не хубаво това което ти се случва и това че има други жени в твоето положение не е утеха.но това което не ни убива ни прави по силни.уж.

# 7
  • Мнения: 4 292
Много жалко... Не са малко годините, наистина. Нормално е да боли и да се чувстваш объркана, обидена и какво ли още не.
Винаги съм отбягвала такива теми, защото не съм знаела какво точно да напиша и има ли изобщо смисъл от думи.

# 8
  • София
  • Мнения: 71
Мъжът ти доктор ли е? Защото имам доста приятели доктори и всички те кръшкат като отвързани..... Винаги имат сериозни причини да закъсняват, винаги пациенти им се обаждат по телефона, все някой се е влошил и трябва да отскочат до болницата. Приятели са ми, иначе са чудесни хора, но това съм го забелязала отдавна. Нямам обяснение, просто констатация.

# 9
  • Мнения: 3 641
Брей, за пореден път се убеждавам ,че мъжете около 35/6/7 изтрещяват. Трябва да се доказват, че още са мъже и стават за нещо.
Тя на 23, ами след няколко години той ще е на 40  и нещо и тя със сигурност ще си намери по-млад и богат. И , той пак ще се върне при вас, но въпроса е дали ти ще го приемеш Rolling Eyes
Пожелавам ти успех, воля и много кураж и сили да приемеш по-леко лъжата.
Мисли за себе си и собствените си желания Hug

# 10
  • Мнения: 1 820
И аз като Клото отбягвам такива теми,чета понякога,но не отговарям защото не знам какво.Аз не съм го минала,но и да бях не мисля че това би те успокоило!В такъв момент всички думи са излишни и нямат значение.Единствено мога да кажа че според мен е излишно да си даваш надежди,да се мъчиш да оправяш нещата,или да лежиш на това че тя ще го зареже и той ще се върне.Ако не е била тази е щяло да е някоя друга.А ако все пак се върне при теб и ти го приемеш,няма ли да се тормозиш цял живот дали няма да си намери отново  или не без значение,и дали не се е върнал заради децата.Аз лично не бих стояла при такъв човек който ще е с мен заради детето.Детето си е дете,и дори и разделени родителите то си остава на двамата и всеки го обича.
Но ти не искаше съвети,а питаше минал ли е някой по този път.Успех и дано намериш щастието!  bouquet
Мъжът ти доктор ли е? Защото имам доста приятели доктори и всички те кръшкат като отвързани..... Винаги имат сериозни причини да закъсняват, винаги пациенти им се обаждат по телефона, все някой се е влошил и трябва да отскочат до болницата. Приятели са ми, иначе са чудесни хора, но това съм го забелязала отдавна. Нямам обяснение, просто констатация.
Извода е:Не се омъжвайте за лекари,защото кръшкат!Търсете си монтьор защото са верни! ooooh! Joy

# 11
Не вече нямям надежди,защото не мина и малко време.Той накрая не се и криеше,запознал я с майка си.Само аз и баща й не сме знаели.Децата не са ми бебета,така,че мисля да се оправя някакси.Дано по на там си намеря някое свесно човече,че навлизаме в годинки Blush

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не вече нямям надежди,защото не мина и малко време.Той накрая не се и криеше,запознал я с майка си.Само аз и баща й не сме знаели.Децата не са ми бебета,така,че мисля да се оправя някакси.Дано по на там си намеря някое свесно човече,че навлизаме в годинки Blush
Само така, горе главата и с поглед напред!   bouquet
paneva докторите кръшкат повече от останалите мъже.  Peace Това го знае всяко хлапе. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 71
Панева, не съм правила изводи, както казах - това е констатация. Какво да кажа, като всичките са кръшкачи?!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 762
Добре дошла в отбора  Wink Твоята история е все едно моята, разказана 10 години по- късно  Peace Никак не ми беше лесно, но съм безкрайно щастлива, че взех правилното решение тогава.........  Peace М/у другото нашата любовница го напусна след две години  Laughing Сега аз съм щастлива с нов мъж, а той е сам  Peace Живот, какво да го правиш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт