Нормално ли е за бебче на четири месеца???

  • 2 306
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 403
на 4 месеца не съм си и помисляла, че ще може да се обръща. Това става обикновено след 6-ти месец.

# 16
  • Мнения: 218
направи го преди седмица Grinning

# 17
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Напълно нормално е да не прави опити и да не се интересува от обръщане.Дъщеря ми се обърна по  веднъж в пети месец, колкото да видя, че може и се отдаде на други бебешки неща.И към момента не се търкаля за 'добро утро'  JoyНе се притеснявай.  bouquet

# 18
  • Мнения: 9 814
Нормално е, просто има по-мързеливи деца.
От значение е и колко тежи бебето.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 696
нормално е и да се върти вече, и да не се върти  Peace
синът ми беше от мързеливите и от по-късно започналите, ела да го видиш сега  ooooh!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз за това се бях, закахърила, ама вече се успокоих. Peace

# 21
  • Мнения: 2 849
Нормално е ,някои бебета са по-подвижни,други по-късно се справят с обръщане,изправяне,лазене.Правете гимнастика с бебето ,ще му хареса .

# 22
  • Мнения: 4 753
И моя не се обръща от гръб по корем, въпреки че прави опити...

# 23
  • Мнения: 391
Напълно нормално ми се струва. Моя започна да се обръща от гръб по корем в края на 3тия. Но обратното винаги е по-трудно и идва по-късно, при нас в края на 6тия. Не се притеснявай за такива неща а се радвай на бебето си, то ще се обърне когато прецени че е готово, когато мускулите му позволят.

# 24
  • Мнения: 10 975
За мен е нормално.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 683
Нормално е! Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нормално е, просто има по-мързеливи деца.
От значение е и колко тежи бебето.
Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моето бебе се обръща само от корем по гръб.Нормално е не се притеснявай другите ми две деца и те късно започнаха да се обръщат. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 17 591
Ами да, нормално е. Горе - долу това е възрастта, от която можеш да го чакаш да почне - първо да се опитва, по - късно да успява... Можеш да му слагаш играчки встрани за стимулация.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Напълно нормално,да не кажа,че му е рано!

Общи условия

Активация на акаунт