Тормозят ме по Скайп!!! Изход?

  • 2 558
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Съжалявам, че пускам вероятно толкова прозаична тема, но вече съм в безизходица и не знам какво да направя  Close От почти седмица има някакъв грък, който ми звъни по десетки пъти на ден; пише ми по 50 пъти... романи, фермани... Блокирам всеки нов и непознат акаунт, не вдигам, давам decline, блокирам и.... той създава нови и нови и това няма край. Вече не мога нито да пиша, да чета, да ползвам интернет без да ми досажда по всякакъв начин. Ако пиша на самите Скайп за проверка на ай пи, имам ли някаква защита? Знам, че ако си сменя ник-а вероятно ще се отърва, но защо пък всеки , който е решил, ще ме принуждава за това?  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 750
Бързо ще му мине мерака!
И мен ме тормози един грък миналата година....всичко беше за седмица.
После забрави!
И при теб ще отмине! Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 309
Не мога да ти помогна,но звучи наистина ужасно-съчувствам ти!Преди години един изрод ни тормозеше по телефона-сменяхме номера няколко пъти-беше кошмарно,така че знам колко е неприятно! CloseДано намериш решение! Peace

# 3
  • на село
  • Мнения: 826
Хи-хи, тия гърци са много упорити! И на мен един постоянно ми звънеше, аз му затварям, той пак........Доста време мина, преди да се откаже ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 965
Бързо ще му мине мерака!
И мен ме тормози един грък миналата година....всичко беше за седмица.
После забрави!
И при теб ще отмине! Wink

И аз така мисля. От колко време продължава това? "Моят човек" пък беше ливанец, който живее в България - настояваше за среща, даде ми всичките си данни /вкл. ЕГН - съвсем истински - проверих ги/, искаше да излизаме и разни др. работи.
Е, беше малко по-търпелив и издържа около 15-тина дни. Накрая пробва на 2 пъти с други никове, ама аз го разкарвах и се отказа.
Тъпо и досадно е, ама ако не му обръщаш внимание и няколко пъти точно и ясно му обясниш, че нямаш желание да се занимаваш с него или че има начин да разбереш кой е, къде е и с какво се занимава и да му създадеш реални проблеми - 100% ще изгуби желание да те тормози.

# 5
  • Мнения: 1 347
Опитай да си сложиш статус Do not Disturb. Така мисля, че няма поне да звъни.

# 6
  • Мнения: 17 407
Блонди, не с еоплаквай. ИМа жени, които биха искали да са на твое място Mr. Green
Ей, на, на мен вече никой не  ми пише в кюто. Мъка.
ГърчЕто ще се откаже все някога, стисни зъби.

# 7
  • Мнения: 14 654
Напиши в профила си, че интересите ти варират от захранване, кърмене и отглеждане на деца, до готвене, подреждане на цветя и седене у дома. Това отблъсква този тип дразнители.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
Първо откриваш IP-то му - трябва да имаш осъществена връзка с него, след това от Firewall-а гледаш кое е (желателно е през това време на спреш всички останали връзки, за да стесниш кръга от заподозрени). След това от Firewall-а блокираш IP range-a (пишеш IP-то, а на мястото на последните цифри след точката слагаш 1-255).

По този начин няма да може даже оторизация да си поиска, независимо от количеството нови регистрации Grinning

Не е кой знае колко сложно, но все пак ще е по-добре да потърсиш приятел, който разбира от мрежи и може да ти дойде на гости да го оправи Simple Smile

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дясно копче отгоре "блок контакт" и няма да се обажда, после сетваш, да не могат да те добавят без оторизация и си готова.
options -> privacy ....
allow calls from ... -> only people i have allowed
allow chats from ... -> only people i have allowed

след това се описваш като мъж в профилът ти и всички пичове изчезват.

при мен само като написах "женен с дете" всички жени които искаха само да си говирм изчезнаха ....

# 10
  • Мнения: 17 407

 само като написах "женен с дете" всички жени които искаха само да си говирм изчезнаха ....
Тъй стана и при мъж ми. Така казва, де, без да съм го питала Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 229
дясно копче отгоре "блок контакт" и няма да се обажда, после сетваш, да не могат да те добавят без оторизация и си готова.
options -> privacy ....
allow calls from ... -> only people i have allowed
allow chats from ... -> only people i have allowed
...

Точно така, само че е allow chats/calls from и отбелязваш people on my contact list, няма начин да те тормози повече. Peace

# 12
  • Мнения: 5 370
Ех, Блонди, да ти имам проблемите. Mr. Green
Вече са ти ги казали основните начини, но най-работещият - и лесен- е да си нон стоп в ДНД моуд. Няма начин така да ти дойде нежелано обаждане.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ех, Блонди, да ти имам проблемите. Mr. Green
Вече са ти ги казали основните начини, но най-работещият - и лесен- е да си нон стоп в ДНД моуд. Няма начин така да ти дойде нежелано обаждане.

и защо трябва да дига червеното знаме ?

# 14
  • Мнения: 3 423
Така е с всички звезди, Блонди.
Или свиквай, или залязвай.

Общи условия

Активация на акаунт