"Обезкостител" за череши

  • 8 883
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
ехаааа,за пореден път се убеждавам колко е ценен форума Party
И аз!  Peace
Абе те хората са си го казали...."Сговорна дружина - планина повдига"....

По темата...Аз вчера си купих преса за чесън( от Пикадили) и тя си беше с тая джаджа за костилките + за трошене на ядки....

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
TheNMaster, а колко пари даде?

# 17
  • Мнения: 5 001
TheNMaster, а колко пари даде?
5 - 6 лева някъде беше удоволствието.....Много си харесвам придобивката....

# 18
  • Мнения: 555
 И ние си имаме такъв уред (костилковадачка) от "мамино" време, но установихме, че е по-удобно и по- бързо със ...... средните сегменти от обикновена антена за телевизор, радио  Peace

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 15:57 от Тedy

# 19
  • Мнения: 5 001
....средните сегменти от обикновена антена за телевизор, радио  Peace
Еееее ти ме уби направо  Shocked Shocked Shocked Браво за находчивостта   bouquet  bouquet
Това какво е? Че не мога да си го представя...... Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 555
Антената (от тези малките, стайните) нали се състои от прибиращи се едно в друго части с едно топченце отгоре на върха. Отделни части от такава антенка ни ги даде един съсед, поправящ телевизори, тези дни ще гледам да ги снимам и ще ги сложа, това открих с Гугъла, с нея се избутват и няма риск от прищипване на пръсти, длани и става доста бързо  Wink

# 21
  • Мнения: 5 001
Много находчиво....Поздравления   bouquet  bouquet  bouquet
Е,не се ли смачква плода докато му извадиш така костилката?Извинявай за тъпите въпроси,ама ми е любопитно.....Защото аз с тази джаджа дето е като щипка не се разкъсват много плодчетата....Особено за сладко....си остават целички....

# 22
  • Мнения: 555
Черешките и вишните са си същите като след употреба на "костилковадачка". Сигурно ти е интересно -  и аз гледах  Shocked като ги видях, ама ..... се убедих собственоръчно Naughty
 Joy bowuu

# 23
  • Мнения: 34
Такива уредчета има в магазините по 1 левче. Миналата година имах много вишни и си купих такова чудо за 1.50 лв. Много съм доволна от него. Пластмасова е костилковадачката, с дръжки като на ножица. За по-малко от час изчовърках цяла кофа.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт