Какво ли е това-знае ли някой?

  • 1 531
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте!
От отдавна имам нещо на главата(в косата),но при бременността ми нарасна - представлява на"краче" като много бабунки(ако мога така да се изразя)в едно имам и друго...същото,но по малко - ходих на кожен лекар и ми каза че без проблем може да се махне ,но мен ме е страх.
Имал ли е някои подобно нещо...и Моля за съвет!
БЛАГОДАРЯ!!!

# 1
  • Мнения: 485
Най-вероятно запушена мастна жлеза.И аз имам 2 такива на главата-на мен ми е по наследство-баща ми имаше ,преди него баба,та сега и аз,бррррр.Ходих на хирург преди 3 години,той също каза че може да се отстрани,тогава "топчетата" ми бяха малки ,но сега нещо понаедряха и ме дразнят....взех доста сериозно да се замислям да ги махна ,че да не вземат да порастнат още по-вече...но се страхувам дали ще попадна на свестен хирург,а трябва да ми обръснат и главата на местото където се намират,гадна работа.Ако някой е имал подобен проблем нека даде кординати на лекаря ,който го е оперирал!   bouquet

# 2
  • Мнения: 101
Най-вероятно запушена мастна жлеза.И аз имам 2 такива на главата-на мен ми е по наследство-баща ми имаше ,преди него баба,та сега и аз,бррррр.Ходих на хирург преди 3 години,той също каза че може да се отстрани,тогава "топчетата" ми бяха малки ,но сега нещо понаедряха и ме дразнят....взех доста сериозно да се замислям да ги махна ,че да не вземат да порастнат още по-вече...но се страхувам дали ще попадна на свестен хирург,а трябва да ми обръснат и главата на местото където се намират,гадна работа.Ако някой е имал подобен проблем нека даде кординати на лекаря ,който го е оперирал!   bouquet

ммм да - нещо такова е и моето - дори незнам как се казва все едно имам малина на главата  Embarassed Embarassed Embarassed ужасно е  ooooh! дано някои даде инфо Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 101
видя ли  снимките ?

# 4
  • Мнения: 17 546
Точно днес ми махнаха вторите две от общо четири такива неща на главата. Не боли и въобще не е никакъв проблем. Прави се в амбулаторни условия с местна упойка. Шие се с по едно конче, ако разреза е над 1 см и само не трябва да си мия косата четири дни. Нищо сериозно и страшно. Махнах топчетата защото като ида на фризьор ги закачаха при ресането и ми пречат като си подпирам главата на таблата на спалнята. Общо взето от каприз ги махнах!

Тези неща са три вида: липоми, атероми и фиброми. Моите бяха липоми.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 01:59 от Балу

# 5
  • Мнения: 1 938
Това, което прилича на малина, не се ли нарича хемангиом?

# 6
  • Мнения: 101
Това, което прилича на малина, не се ли нарича хемангиом?
На малина или на карфиол - се едно незнам вече как да го нарека  Embarassed

# 7
  • Мнения: 17 546
 Naughty Не е хемангиом.

# 8
  • Мнения: 101


казаха ми на прегледа - папилом
?????
 Thinking

# 9
  • Мнения: 17 546
казаха ми на прегледа - папилом
?????
 Thinking
А как ще процедират, ще го махат ли?

# 10
  • Мнения: 101
казаха ми на прегледа - папилом
?????
 Thinking
А как ще процедират, ще го махат ли?
[/quote

днес на др. преглед казаха 4е е фиброн
да ако реша мога да го махна
така и мисля да направя
но къде
дайте ми идея

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 16:46 от joremimi

Общи условия

Активация на акаунт