FUN:Рецепти с кърма

  • 2 953
  • 5
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма майтап,истински са - идеи за тези,които вече нямат празно място във фризерите от млечни запаси Laughing
http://www.storknet.com/cubbies/breast/exjh1.htm

# 1
  • Мнения: 8 450
Ей откъде ги изрови тия неща,Хедра!Много ми харесаха! Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
hedra, паднах от коня! LaughingХяхяхях. Фантазия да имаш! Сапун! Crazy

# 3
  • Мнения: 1 586
Сирене и ордьовър с кърма ми се виждат приемиви, обаче да си направиш кърмата на сапун - това ми звучи светотатствено някак си  Thinking

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аааа,защо - я си помисли само колко безценни вещества има в него и колко ще е полезен за кожата Laughing Това в никой козметичен магазин го няма - макар че и там бъка от продукти с екстракт от плацента и т.н. Не знам дали на някой друг му е хрумвало да пробва,но аз понякога като си изкъпя вечер,изцеждам мъничко и се намазвам вместо с маска - така де,нали и Клеопатра е правела бани в мляко (тя си е държала 300 магарици на разположение за целта,ама поради липсата им ще ползваме наличностите Laughing) А и като й е изтекъл срока на съхранение на замразената кърма пак си е гадно да я хвърлиш Sad

# 5
  • Мнения: 1 586
Права си, да Simple Smile Случвало се е и аз да се мажа с кърма при някакви кожни проблеми и в окото си капех даже, бебка редовно я мажех преди. Напоследък хич не се сещам, само сестра ми като дойде и почва да ме врънка за по няколко капки кърма за пъпките й Simple Smile

Аз запаси нямам, но ако някой си направи старата кърма на спун да се обади, бих си купила едно парченце да го видя на какво прилича  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт