Булка с тежък или лек грим ?

  • 3 952
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
Знаеш ли колко жени ще дадат мило и драго да изглеждат хубаво и да не им ли4и, 4е това е постигнато с грим Laughing Шегичка. Важно е ти да се чувстваш добре - това си е твой празник, няма да плащаш данък "обществено мнение" и то баш на сватбата си, я!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Само един съвет. Камерата и фотоапаратът "изяждат" цветовете. За да си личат по някакъв начин чертите, те трябва да бъдат подчертани.
Аз също не разбрах какво се има предвид по лек и тежък грим, ама хайде.
Предполагам, че под "лек" се подразбира по-натурален грим - нещо такова , което от своя страна изобщо не означава, че "грим" ще липсва. Напротив, за постигането на подобен look се изисква много повече макияжни продукти от така наречения "тежък" грим.
Но във всеки случай, ти ще си булката и ти решаваш как именно искаш да изглеждаш.

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 17:21 от yourDesire

# 17
  • София
  • Мнения: 2 425
Ами то най-труден за постигане е гримът, с който изглеждаш добре, а не си личи да си гримирана. Ако това е, което сте направили и сватбата е през деня - направо супер!

Да си изкараш добре)))))

# 18
  • Мнения: 1 317
Някак не ми се връзва булка с опушен или тежък вечерен грим. Роклята, атмосферата на сватбата предразполагат към нежност и романтика, смятам, че по-удачен е лекият грим.
Ето ме мен преди 2 години на моята сватба - http://images26.snimka.bg/005957175-big.jpg  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз бях с опушен грим:), но не бях "нежна и романтична булка". Фактът, че се омъжваш, не те превръща автоматично в посетителка на последна група в детската градина.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
За моята сватба аз си избрах лек и нежен грим.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 506
Само един съвет. Камерата и фотоапаратът "изяждат" цветовете. За да си личат по някакъв начин чертите, те трябва да бъдат подчертани.
Аз също не разбрах какво се има предвид по лек и тежък грим, ама хайде.
Предполагам, че под "лек" се подразбира по-натурален грим - нещо такова , което от своя страна изобщо не означава, че "грим" ще липсва. Напротив, за постигането на подобен look се изисква много повече макияжни продукти от така наречения "тежък" грим.
Подкрепям с две ръце! Да е "лек" в смисъл на не-крещящи, естествени цветове на червилото и сенките, сенките да не заемат целия горен клепач, НО - много хубава основа с подходящ фон дьо тен и прахообразна пудра + умело положен руж, за да ти осигурят чист и сияен вид на лицето; и добре подчертани очи на този фон. Както на показаните в темата снимки Peace

# 22
  • благоевград
  • Мнения: 164
Лек - като на снимката по горе моя е точно такова нещо

# 23
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Някак не се връзва ,,тежък грим " на бялата рокля / поне за мен / Аз съм за лек и нежен грим .

# 24
  • Мнения: 118
Лек разбира се.Момчето ще получи херния и грим да вдига!

# 25
  • София
  • Мнения: 136
Каква била работата значи.
Затова моятсъпруг не пожела да ме вдигне  Joy
Аз бях с по-тежък. Сиво към синьо.
Но гримьорката нещо не се справи както трябва.
И все пак не избяга младоженеца  Joy

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Наскоро бях на една сватба.Булката беше гримирана от много добър гримьор.Много приятен и лек грим,но на снимките изглежда като измита чиния.Светлината поглъща наситеноста на цветовете и понякога не се получава най-добре.

# 27
  • Мнения: 806
Наскоро бях на една сватба.Булката беше гримирана от много добър гримьор.Много приятен и лек грим,но на снимките изглежда като измита чиния.Светлината поглъща наситеноста на цветовете и понякога не се получава най-добре.

Точно.  Трябва да е с тъмен грим.  Не забравяй, че при снимки не се личи много.  Ако искаш попитай фотограф който ще ти каже същото.  А ако и сватвата е вечер, силен тъмен грим.  Все пак искаш да имаш хубави снимки и записи.  Очите ти трябва да са изразителни.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 797
Момичетата са го казали вече, ако искаш да си хубава и на снимките, грима трябва да е по-силен. Аз бях с доста силен грим, в никакъв случай не тежък, а на снимките е съвсем леко загатнат. Просто светкавицата поглъща цвета.

# 29
  • Мнения: 9 991
Е тя на снимките ли трябва да е хубава или на сватбата, аз съм за лекия грим точно този който не си личи, браво на гримьорката дето те е гримирала, а и мисля че и на снимките ще е добре, иначе след дълга сватба, размазания грим не е много фотогеничен. А също така си мисля че си зависи и от тена на лицето, по мургавите кожи понасят по тъмен грим ,а на светли седи грозно. Иди както се харесваш.

Общи условия

Активация на акаунт