за терасите

  • 11 657
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Ако жилището е прекалено малко и определено има нужда, тогава одобрявам, но по принцип обичам неостъклени тераси, слънчеви и просторни Peace Flutter

# 16
  • Мнения: 198
И аз съм против. Нека споменем, че е практика само при нас. Никъде хората не остъкляват, за да усвояват тераси. Тя затова е тераса, за да сложим цветя и да излезем на нея за малко. Независимо една ли е две ли са, голяма ли е или малка.
Всички сте пътували. А да сте виждали да се веят дрехи и чаршафи по балконите, които отдалеч наподобяват парцалена феерия? Ако не разполагат със сушилня, то всичко се мята на сушилки на балконите, но така че не се вижда. Само при нас е една пъстрота неземна граничеща често с грозотата.   Rolling Eyes
Няма нищо по-красиво от балкон потънал в цветя, а ако има място за една мъничка, ама най-мъничка масичка с табуретки от ратан, охоооо красота.  Peace

Абсолютно съм съгласна

# 17
  • Мнения: 970
Едната тераса откъм кухнята с северно изложение ми е остъклена,а другата е с юго-западно изложение  тя е 10,5метра дълга и 1,20широка обхваща хол-детска и спалня те са достатъчно големи за да не вкарвам терасите към тях.
В новия апартамент едната тераса е източна Г образна 7 метра дълга 1 м.широка-не мисля да я остъклявам,а другата тераса е западна кръгла и най широката и част е 3,5м. и нея не мисля да остъклявам .
На терасата излизам за да простра дрехите,да ги измия терасите,да си полея китките в съндъчетата.
Успех в избора.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 092
ЗА ако имам още една неостъклена тераса!

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
едната я прилапахме като бокс, другата стои открита, но мисля да сложа плъзгащ прозорец , че много се мърси ...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Едната я вкарахме в стаята, защото беше малка, северна и абсолютно неизползваема, събираща само боклуци. Другата е южна, пак не много голяма, но е кеф да излезеш на припек да пиеш кафенце. Дълго време отказвах категорично да я остъкляваме, обаче и тя се пълни с прах и мръсотия. За това сега обмисляме какъв вариант на остъкляване да сложим, че да може лятото да се отваря максимално.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Едната е затворена, другата открита. Сега обаче мислим да сложим дограма и на отворената. Няма да я ползваме като помещение, но искам да си сложа някакви шкафчета, масичка, мебели от ракита - нещо такова. И без друго само прахоляк се събира по теракота. Всеки ден трябва да я мия, а така ще си я отварям, когато аз реша.

# 22
  • Мнения: 1 632
Не харесвам остъклени тераси,като аквариум са ми.Предпочитам всеки ден да мия открита тераса.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Едната е затворена, другата открита. Сега обаче мислим да сложим дограма и на отворената. Няма да я ползваме като помещение, но искам да си сложа някакви шкафчета, масичка, мебели от ракита - нещо такова. И без друго само прахоляк се събира по теракота. Всеки ден трябва да я мия, а така ще си я отварям, когато аз реша.
И аз съм на същото мнение!  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най-добрият вариант е с две тераси.Едната с дограма/да речем на север, която е/, а другата открита.

и аз съм на това мнение.Ние сме с една тераса, която сме оставили открита и я ползвам само за простиране понеже е мъничка

# 25
  • Мнения: 3 810
Против остъкляването съм. Обичам светлите и слънчеви стаи, една закрита тераса спира достъпа на светлина. 

зависи...Ние сме с три тераси. Едната не е остъклена, а другите две са. Но това изобщо на намали притока на светлина, защото! вместо да надградим стеничката, първо отнехме малко. Сега са малко по- ниски от незатворената.

# 26
  • Мнения: 3 312
против съм , ако терасата е една

# 27
  • varna
  • Мнения: 676
По-практично е да бъде остъклена,а и това не би спряло светлината.

# 28
  • Мнения: 46 508
Против.

И аз съм против. Нека споменем, че е практика само при нас. Никъде хората не остъкляват, за да усвояват тераси. Тя затова е тераса, за да сложим цветя и да излезем на нея за малко. Независимо една ли е две ли са, голяма ли е или малка.
Всички сте пътували. А да сте виждали да се веят дрехи и чаршафи по балконите, които отдалеч наподобяват парцалена феерия? Ако не разполагат със сушилня, то всичко се мята на сушилки на балконите, но така че не се вижда. Само при нас е една пъстрота неземна граничеща често с грозотата.   Rolling Eyes ...

Напълно съгласна.
Като купихме апартамента, едната беше остъклена, махнахме всичко веднага, съседите много ни се чудиха  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Против съм ако терасата е една. Против съм и ако жилището е в нова сграда - чак е смешно и много грозно на хубава нова фасада да плеснеш саморъчно остъклена тераса, изградена с неизмазани тухли Итонг например.
Ние имахме 3 тераси, две усвоихме, едната си остана тераса.

Общи условия

Активация на акаунт