lida daidai hua - някой пил ли е ?

  • 1 666
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!! Някой купувал ли се е от тези хапчета за отслабване. Купих си го като добавка от фитнес магазин...Ефект или странични ефекти ?? Благодаря предварително!!!!

# 1
  • Мнения: 1 424
Чела съм за тях из нета... май  се сваля,НО хапчета с неясен състав и китайски произход не бих пила за нищо на света !  Naughty

# 2
  • Мнения: 692
Пия ги ве4е 2 седмици.Не изпитвам глад Mr. Green,, но постоянно съм жадна; дават ми много енергия  Grinning, 4ак сън не ме лови нощем. И отслабвам! Hug Друго не съм забелязала newsm78

# 3
  • Мнения: 7 700

mery 79 , колко си отслабнала за двете седмици

......... и от къде ги купувате  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 487

mery 79 , колко си отслабнала за двете седмици

......... и от къде ги купувате  Twisted Evil

и мен ме заинтригувах те  mery 79 дай повече инфо  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 692

mery 79 , колко си отслабнала за двете седмици

......... и от къде ги купувате  Twisted Evil

Okoло 3-4 кг., Продават се по фитнес- магазините.
За пове4е инфо отидете през няколко теми  '' Капсули за отслабване или номера на китайката''- там има мноооого мнения.

# 6
аз ги пия от 15 дена и сам свалила 9 кг за сега нямам странични ефекти а диета не спазвам просто не ти се яде от тях успех на всички които ги пият

# 7
  • Мнения: 177
  Мариннаа,как от март до май ги хвалиш тези хапчета и станаха 15 дена?Прилича ми на реклама.

# 8
  • Мнения: 1 531
вземете си пинотин. по-безопасно е. подтиска апетита централно, както редуктила, с тази разлика, че е напълно растителен и няма такива странични ефекти.

# 9
  • Мнения: 1 680
вземете си пинотин. по-безопасно е. подтиска апетита централно, както редуктила, с тази разлика, че е напълно растителен и няма такива странични ефекти.

Къде може да се намери и на каква цена?  bouquet

# 10
magda_mm3 ами бях ги спряла за известно време и за това а реклама няма за какво да им правя не сам им дистрибуторка и аз доста трудно ги намирам ако не ти харесва не ги пий все пак

# 11
  • Мнения: 4 784
Аз ги пия от 6 май и дотук, без абсолютно никакви лишения съм свалила 2,5кг. Курса по който се пият е три месеца, по едно хапче на ден, сутрин. Не се приема алкохол и не се прекалява с кафе и кофеинови напитки. В противен случай ефект няма.
Страничните ефекти са - непрекъсната жажда и сухота в устата. Първите 2 дни сън не ме хвана, но после всичко се нормализира. Често главоболие и то доста силно. Общо взето това са. Не съм нервна, напротив, даже съм по - търпелива.

Общи условия

Активация на акаунт