Добър детски ортопед във Варна?

  • 35 272
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Извинете, че издърпвам тази стара темичка, но има ли някой телефони на д-р Гилев, за да запазя час?

# 16
  • Мнения: 52
Аз съм много доволна от д-р Момчил Георгиев.Водих при него малкия,когато беше на 6 месеца.Наложи се операция,направи я д-р Миро Живков.Той работи предимно с деца.Д-р Райков пак отсъстваше от страната,а не можехме да отлагаме.

# 17
  • Мнения: 4 335
Извинете, че издърпвам тази стара темичка, но има ли някой телефони на д-р Гилев, за да запазя час?
На този телефон запазих час 692661 Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Благодаря, ive7aaa!
Но никой не ми отговаря на този номер, цяла седмица звъня....
Май ще ида на място.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 227
http://www.sveta-anna.com/
Тел на регистратурата е 6926 661. Имай предвид че има някаква особеност, и не се набира от всички телефони, може би заради броя на цифрите в телефона. Ако не успееш от стационарен, пробвай от мобилния.

# 20
  • Мнения: 4 335
Доли,много се извинявам мила пропуснала сьм едната 6-ица EmbarassedДобре,че Александра ме е поправила.
Уж да помогна,а то цяла седмица си званяла на телефон,които не сьществува явно TiredОще ведньж се извинявам  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Регистратурата на Св.Анна е 69 26 661.
Спешно ми трябва д-р Гилев, но ще излиза в отпуск и не ми дадоха час в болницата. Някой има ли координати на медицински център, в който извършва частни прегледи?

# 22
  • Мнения: 4 335
Мисля,че преди преглеждаше и в Майчин дом,но да не те подведа(не сьм сигурна,провери,ако искаш)

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Не успяхме да запазим час при Гилев, затова отидохме при д-р Момчил Георгиев. Много внимателен и приветлив лекар. Препоръчвам го горещо!  Wink
П.П. Бебетата са с предимство и не чакат ред.  Simple Smile

ive7aaa, не се притеснявай. Не съжалявам, че стана така.

# 24
  • Мнения: 52
dolly,радвам се,че сте си свършили работата и сте останали доволни.Аз бях много впечатлена от този лекар.

# 25
  • Мнения: 4 335
А др.Георгиев кога и кьде преглежда?Видях,че има информация от 2006г.,но сьщата ли е и на сьщото работно време ли?

# 26
  • Мнения: 52
Д-р Георгиев преглежда в Градска болница,няма промени.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 240
да допълня:
четни дати: 11,30 - 17,30ч.
нечетни:        7,00 - 13,00ч.
Не се запазва час.
Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 335
Последно да питам за др.Георгиев EmbarassedПо ЗК ли е,а без направление колко е прегледа?И нали на ехограф преглежда тазобедрените стави?Благодаря предварително  bouquet

# 29
д-р Гилев за мен и моите познати е най-добрия  и некуромпиран ортопед във Варна.Сега и аз имам проблем и ще отида при него без да се замисля за друг.Мой приятел обиколи страната и му чупиха крака 5 пъти  и не можаха д аго наместят.Само Гилев го прови и сега е добре.Сага като ходя ще видя дали има тел и щ ви пиша.

Общи условия

Активация на акаунт