LUNNA DIETA-7.06-00:55

  • 9 805
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 611
Преди време точно от тук си записах часове и дни за тази диета и реших да я започна-но какво чета днес то не съвпада с моя ден,а той е 06.06. от 23,55ч-а вие пишете,че започва на 07.06-на кой да вярвам?

Там дето аz гледам пише -  Новолуние  7ми юни 00:57 ч.

# 31
  • Мнения: 671
ей го на сайтчето със скъпоценните фази на баба Луна Simple Smile http://www.astrohoroscope.info/moon.htm мисля че  arrows го беше постнала  Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 544
Мамчета, още малко остана до старта. Успех на всичви и дано и този път да устискаме. newsm10 newsm10 newsm10 Banghead

# 33
  • Мнения: 46 492
Последно от кога до кога  Embarassed
За първи път ще я правя, да видим какъв ще е резултата  bowuu

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Принципесса! smile3525 Това имах нужда да ме поощриш. Тенку!

Абе хора, я да запопитам, дъвка ще ядем ли? Blush Мляс, мляс? За утоляване на желанието за пълна уста? newsm78

Пък да ви жалвам, забравих да си купя днес фолио (нали много го харча, бетер топъл ляб  Embarassed) и тръгнах да увивам идеалното си тяло с остатък от едно 10 метрово, та увих десния крак, пък левия остана гол. ooooh! Напаловина ще оздравявам от целулит. И без това има разлика помежду краците.

Някоъ ако има нужда от мазно, лой, гънки, топки целулит (това е луксозна стока, първо качество! отлежал е дълги години!)подарявам и  връчвам с официален докюмент за произход. Поръчайте докато не е свършила промоцията и ще бъдете възнаградени с двойна порция надебеляване!  Crazy
Ще падладея от желание да възвърна нормален вид. Хубаво нещо музата... Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 1 544
Последно от кога до кога  Embarassed
За първи път ще я правя, да видим какъв ще е резултата  bowuu
От   00,55днес /демек след малко/ до 00,55 утре. Успех

# 36
  • Мнения: 1 366
И аз съм с вас на лунна.Дано има успех защото имам доста килограми за сваляне.А като мине лунната почвам на японската.Кой е с мен след това?

Може би ази (ако ме открехнеш, каква е тази японка)  newsm78

# 37
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас на лунна.Дано има успех защото имам доста килограми за сваляне.А като мине лунната почвам на японската.Кой е с мен след това?

Може би ази (ако ме открехнеш, каква е тази японка)  newsm78

Аз също я започвам от утре.

# 38
  • Мнения: 1 120
mnogo blagodarq na vera za otgovora!Az pravila podobno o4istvane na vsqko palnolunie i novolunie-i moga da kaja 4e osezaemo deistvieto!PREPORA4VAM NA VSI4KI DA SA4ETAETE TOVA S T.N 5 TIBETSKI RITUALA-pravq gi ve4e 3 meseca i ne6tata sa dosta po-vpe4atlqva6ti!Pomislete moje da slojim i tazi temi4ka! AKO NQKOI SE INTERESUVA DA PI6E! Hug
Я раздуй какви са тези 5 тибетски ритуала?

# 39
  • Мнения: 2 142
Споделете повече за 5-те тибетски ритуала. МОЛЯ! Стана ми много любопитно
Що се отнася до мен от вчера съм на "японското чудо". Днес ще се опитам да съм на "лунна диета". Не зная обаче утре дали да продължа с втория ден от чудото или да започна диетата отначало. Вие как мислите Rolling Eyes

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Йо, хора! Слабейте ли фе?! Crazy
Никой не сподели, дали да дъвчем дъвки.
Ох, тежък ден...
Слабея и хич окото ми не мига! Flutter

# 41
  • Мнения: 46 492
Последно от кога до кога  Embarassed
За първи път ще я правя, да видим какъв ще е резултата  bowuu
От   00,55днес /демек след малко/ до 00,55 утре. Успех

Започвам  Party

# 42
  • Мнения: 46 492
.....Никой не сподели, дали да дъвчем дъвки........

Аз не, защото от дъвка ожаднявам, а като пия вода огладнявам, така че ще пропусна  Laughing
Хайде, успех  Flutter

# 43
  • Мнения: 6 315
Ето ги упражненията тибетски: http://zashto-kak.hit.bg/tibet.htm

Аз така или иначе ям 1 път дневно - правя диетата без да знам  Crazy Mr. Green.

# 44
Как  да разбирам  - правите  лунната  и на новолуние  и на пълнолуние  ли ? Защото  днес  е датата  за новолуние  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт