Молба за гласуване!

  • 6 705
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Обикновено не пускам такива теми, но тъй като не става въпрос лично за мен си позволявам да ви ангажирам вниманието.
Моя приятелка, която наскоро беше оперирана от рак на гърдата ( просто дори не ми се описва за какво става въпрос) участва в конкурс " Спечелете сватба", за да може да сключи брак с годеника си, с който имат 3 деца, но нямат възможност да си позволят да направят сватба.
Ако имате желание, гласувайте за тях тук:
http://www.magic93fm.com//Article.asp?id=719238

Двойката е Barbara Connolly & Ron Kuniegel, най-долу вдясно.

Можете да гласувате колкото пъти желаете, няма ограничение.
Благодаря ви!!!

# 1
  • Мнения: 359
О.К. Да са живи и здрави.

# 2
  • Мнения: 3 521
Голями са сладури.
Желая им успех и страхотна сватба.  Peace

# 3
  • Мнения: 7 605
Хайде един глас и от мен, дано спе4елят  Peace

# 4
# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Готово ! Стискам им палци  Peace

# 6
  • Мнения: 3 932
На сватба................. Peace

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Барби е много хубава.
1 и от мен

# 8
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много момичета! Страшно готини хора са, дано както се казва малко слънце влезе и в тяхната къща, напълно го заслужават! Peace  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 478
Много хубаво момиче, Тандури. Дано бъде жива и здрава от тук нататък, пък дано и да спечелят сватба Mr. Green

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И от мен един глас, дано всичко им се подреди както желаят Hug.

# 11
  • Мнения: 461
Някъде може ли да се види коя двойка колко гласа има?

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
едно от мене! дано успеят да се оженят, поздрави на семейството и децата! Hug Peace  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 526
Успех им пожелавам!Гласувах, утре ще ги инструктирам и в работата да гласуват  Wink

# 14
  • Мнения: 270
Гласувах. Пожелавам им здраве, щастие и най-хубавата сватба на света!!!

# 15
  • Мнения: 1 550
И аз гласувах (няколко пъти) за тях. Дано спечелят и оттук нататък се радват на безоблачно бъдеще заедно с децата си!

# 16
  • Мнения: 1 107
Гласувам и аз за тях- да са живи здрави и дълги години щастливи заедно!

# 17
  • Мнения: 7 091
Много ви благодаря момичета!!! Hug

Нат, мисля, че не може да се види колко гласа имат, гласуването май е тайно.  newsm78

# 18
  • Мнения: 347
много са хубави
гласувах
успех

# 19
  • Мнения: 121
Искрено им желая семейно щастие и сладки дечица, защото самите те са много сладки. Peace

# 20
  • Мнения: 1 178
Утре пак ще цъкна, успех Hug

# 21
  • Мнения: 3 804
Искрено им желая семейно щастие и сладки дечица, защото самите те са много сладки. Peace
Peace

# 22
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Много са симпатични, изглежда са преживели доста тежки неща - дано занапред им върви по вода.  Hug

# 23
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много, и аз им стискам палци и цъкам, дано спечелят! Ще е наистина страхотно преживяване за тях, след всичко, което им се случи. Да са им живи и здрави трите дечица само... Praynig  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 173
Тандури глас и от мен (ще пусна още няколко) , дано спечелят и има радост в живота им след трудностите през които са преминали . Praynig

# 25
  • Мнения: 1 393
Т, гласувах.

# 26
  • Мнения: 8
Done  Grinning
Дано да спечелят!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 4 111
Успех, здраве и късмет на цялото семейство! Гласувах.

# 28
  • Мнения: 3 461
Гласувах няколко пъти, здраве и семейно дълголетие им желая.

# 29
  • Мнения: 11 309
Рапорт даден! Peace

# 30
  • Мнения: 292
И аз гласувах. Стискам палци дано да спечелят  Hug

# 31
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Един глас засега и от мен. Дано да спечелят, а ние ще дебнем за сватбени снимки!  married

# 32
  • Мнения: 1 049
И аз гласувах.   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 169
Готово!
Желая им много здраве и щастие.

# 34
  • Мнения: 7 091
Благодаря много на всички ви!!!  bouquet

# 35
  • Spain
  • Мнения: 3 750
дано да спе4елят  . стискам палци
 жалко 4е не можем да видим докъде е стигналоп гласуването  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 907
Гласувах  Peace

А кога ще бъдат обявени резултатите?

# 37
# 38
  • Мнения: 7 091
Благодаря отново, момичета! Гласуването приключва на 20 юни Simple Smile
  bouquet

# 39
  • Мнения: 7 605
Продължаваме да гласуваме, zна4и  Wink  А те имат ли ограни4ение, колко хора могат да поканят на сватбата?  Wink  Wink  Wink

# 40
  • Мнения: 7 091
Продължаваме да гласуваме, zна4и  Wink  А те имат ли ограни4ение, колко хора могат да поканят на сватбата?  Wink  Wink  Wink

Да си призная честно нямам идея. Не ми остана време да прегледам условията на конкурса, знам само че ги спонсорират местни хотели, фризьорски салони, фирми за лимузини и не знам си какво. Мисля че им предоставят безплатно неща за сватбата, не мисля че дават пари. Трябва да погледна.  Peace

# 41
  • загубено
  • Мнения: 6 480
И аз гласувах. Peace
Дано спечелят.

# 42
  • Мнения: 2 786
Wedding Couple

Thanks for voting!


 Peace

Успех на приятелката ти и нейния годеник и дано спечелят.
Кажи ни крайния резултат  Wink

# 43
  • Мнения: 7 091
Непременно ще пиша какво е станало! Благодаря на всички включили се Simple Smile Peace

# 44
  • Мнения: 451
И аз гласувах, стискам им палци Hug

# 45
  • Мнения: 323
Един глас и от мен,да си живи и здрави и много късмет им пожелавам

# 46
  • Мнения: 1 505
И аз гласувах няколко пъти,и ще продължа да гласувам .Много щастлив семеен живот им желая.

# 47
  • Мнения: 7 091
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ, ЧЕ НАПРАВИХТЕ ЕДНО ЩАСТЛИВО СЪБИТИЕ ВЪЗМОЖНО!!!
http://www.magic93fm.com/goout.asp?u=http://www.magic93fm.com//A … cle.asp?id=731514
Днес рано сутринта разбрах, че Барбара и Рон са спечелили! Не мога да ви опиша вълнението им!!!
Пожелавам им всичко най-хубаво...дано химиотерапията на Барбара мине успешно и се порадват от сърце на хубавия подарък, който им помогнахте да получат!!!
Благодаря ви много!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 7 605
Ах 4е хубава новина  Grinning  Grinning  Grinning  Hug Много се радвам, Тандури, да ги поzдравиШ специално, и 4акаме снимки после  Wink

# 49
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
ЕЙЙЙ, БРАВО !  Специални поздрави на младоженците !

Аз гласувах мнооого пъти  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 932
 newsm74 newsm58

Бравос!

# 51
  • Мнения: 7 091
Ще ви държа в течение, аз не знам дали писах, ама утре пускат пък това да се избира с какво да са облечени, къде да е сватбата, какъв да е букета и т.н. Ако искате може да гласувате за каквото ви харесва.  Peace

# 52
  • Мнения: 2 257
Пуснали са го вече - може да се гласува.
Тоя синият тъкс нещо не мога да разбера колко точно е син, но понеже гласувах за роклята със синия елемент на кръста, и ако тъксидото на мъжа е същия цвят, това е моят избор.
Иначе преди гласувах за тях, радвам се, че са успели. Те знаеха ли за силната агитка от този форум, Тандури? Simple Smile

# 53
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Тадури, питай я коя рокля й харесва, че да гласуваме за нея  Peace

# 54
  • Мнения: 7 091
Виж за роклята не се сетих да я питам Simple Smile Ще я питам, ама те са толкова ошашкани горките...тя тъкмо започна лечението след операцията.Cry Дано всичко да се оправи и да могат да се порадват на сватбата си!  Praynig Praynig

Джи, да, знае! Помоли ме да благодаря на всички за подкрепата, аз и затова писах Simple Smile
Утре ще питам за роклята! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7 091
Боже аз чак сега ги погледнах нещата дето са им избрали! Как смятат да я облекат в такава рокля с голи рамене само не ми е ясно?! #Crazy Трябва утре да я питам дали ги е видяла...с тази двойна операция...Толкова несъобразителни хора! Дано да мога да се чуя утре с нея!

# 56
  • Мнения: 3 521
Тандури, страхотна новина! Ще попрегледам какво що има още за гласуване, но си права, че би трябвало да се съобразят със състоянието на приятелката ти.
Дано лечението и бъде успешно и премине леко. Peace

# 57
  • Мнения: 1 550
Tandoori, много се радвам за твоите приятели Hug Успешно приключване на лечението на твоята приятелка:fingerscrossed:
Ако вече са решили как искат да са облечени на сватбата, сподели за какво да гласуваме.

# 58
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дано вси4ко мине както трябва и с ле4ението, и със сватбата, и да се радват на дълъг семеен живот! я, колко виртуални  свидетели се написахме ,не знам за роклята, но белият и синият костюм са ми в о4ите за мъжа й!

# 59
  • Мнения: 1 505
И аз много се радвам,4е спе4елиха.Пожелавам им много семейно 6тастие и да продалжават да се оби4ат,както в парвия ден.Гласувах за синия костиум и роклята със синьо,но 6те 4акам и ти Тандоори да каже6 на нея какво и харесва.

# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бравос, много се радвам за тях! не съм се и съмнявала, че те ще спечелят, много сме-силни сме Laughing
ще изчакам нейния избор за рокля, тогава ще цъкна, ама много ми хареса последното предложение - в бяло и екрю!

късмет им желая  bouquet

# 61
  • Мнения: 7 091
Направо съм изумена да ви кажа! Току-що свърших да говоря с нея, организаторите на това нещо направо не са с всичкия си!  Confused И тя се ядосва, че роклите са всичките с голи рамене, една няма, която да е с ръкав! Тя се надява да и дадат след това да добави ръкави или нещо друго, защото така е абсурд да облече която и да е рокля от тези!  Rolling Eyes Още повече, че едната и операция е и към ръката, та задължително трябва да е с ръкав.  Rolling Eyes Пълни малоумници са тези!
Иначе харесва първата рокля и 3-тия костюм ( синия, мъжът и мразел кафяво, а за бяло не искали и да помислят, сивото му изглеждало много всекидневно). Аз и казах, че по моето мнение, 2-рата рокля е по-подходяща да и се добавят дантелени ръкави, ама тя си харесва първата.
Тя се надява, че докато дойде време за сватбата ще са и сложили протезите и няма да си личи много, но все пак не може да носи такава рокля. Изключително несъобразително! #Cussing out

# 62
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да наистина е изключително несъобразително от тяхна страна - може би защото на първата им снимка е с голи рамене са решили, че няма проблем. Тя говорила ли е с организаторите - би трябвало да се съобразят с желанието й. На мен пък ми е интересно, че няма черен тъкс - само цветни, а кафявото пък изобщо не го виждам за сватба  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 11 309
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
СтраШно се радвам,4е спе4елиха  Hug Не,4е имах съмнения,де,Щом се намеси агитката на бг мамма  Wink
Не съм гласувала оЩе за роклята по обясними при4ини  Rolling Eyes ,цъкнах само за синия костЮм.4акам инструкции  Wink

# 65
  • Мнения: 7 091
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

Веч, на нея няма къде да и се държи такава рокля..ако ме разбираш какво искам да кажа.  Sad За това и трябват презрамки или ръкави, ръкавиците дори няма да и скрият ръката. Ами в общи линии фирмата, която предоставя роклите е за бой. Всички знаят за състоянието и, ама те нали си рекламират стоката и повечето булки явно избягват да си слагат ръкави, та затова.  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 11 309
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

Веч, на нея няма къде да и се държи такава рокля..ако ме разбираш какво искам да кажа.  Sad За това и трябват презрамки или ръкави, ръкавиците дори няма да и скрият ръката. Ами в общи линии фирмата, която предоставя роклите е за бой. Всички знаят за състоянието и, ама те нали си рекламират стоката и повечето булки явно избягват да си слагат ръкави, та затова.  Rolling Eyes
Много добре те разбирам. Аз пишех по принцип. Но много се съмнявам, че тази фирма, която предоставя роклите, няма модели с ръкави.
На предложените модели за мъжа, първата снимка е с жена, чиято рокля е с презрамки. Нещо такова, феерично, но все пак да може да се чувства тя самата комфортно.

# 67
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Доколкото знам има едни като елечета - полу-прозрачни, дантелени, които са съвсем къси - може да пробва да облече нещо такова, знам ли?  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 7 091
А, аз не казах, че фирмата няма рокли с ръкави, а че най-вероятно предоставят тези модели, за да може други булки да ги видят и да си ги харесат, защото примерно такива модели са вървежни сега.
Идеята за елечето наистина не е лоша, ама пак трябва да и сложат презрамки ми се струва. И все така виждам с ръкав или елече по-скоро модел 2... newsm78

# 69
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандурке а не може ли на роклята да се сложи неЩо такова  или пък такова (дясното)
МИсля,4е би се вързало с рокля номер 2 или 4  Thinking

# 70
  • Мнения: 7 091
Да, тя точно за нещо подобно мислеше ( само че пак ще трябва и презрамки да се сложат), дано да измислят нещо!

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моята рокля беШе с твърдо бЮстие и със съвсем тънки презрамки,които оба4е добре придържаха ( http://family.webshots.com/photo/2217632460080650885jKPECmето я  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 7 091
Много си хубава!!! Hug  bouquet
ето го работещ линка: http://family.webshots.com/photo/2217632460080650885jKPECm

# 73
  • Мнения: 2 257
Тандури, понеже си много афектирана... ами те не са знаели кой ще спечели и не са предполагали, когато са обявявали конкурса, че жената има такива сериозни проблеми. Предполагам, че след като им се обясни, ще направят нещо за роклята.

# 74
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Джи е права, ако им се обясни какъв е проблема, може и да предложат по-подходяща рокля. Иначе презрамките също са решение, в комбинация с ефирен шал (или както там се казва).
Тандури, радвам се за приятелите ти и аз гласувах мноооооооого Grinning И пак ще гласувам, само вижте дали няма да предложат друга рокля и тогава да съобразим костюма.

# 75
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
mcdirock много сте хубави ! Пу-пу Grinning   bouquet

# 76
  • Мнения: 7 091
Джи, там е работата, че моделите за роклите са предложени от фирмата след избирането им като спечелила двойка, т.е от радиото знаят, както и булчинската фирма знае за състоянието и и това е което са и предложили.  Rolling Eyes Ще намерят предполагам някакъв вариант.  Peace

# 77
  • Мнения: 2 257
Ами тогава чакаме да сменят снимките, така ли?

# 78
  • Мнения: 7 091
Не знам да ти кажа честно  newsm78 Би било логично, но пък ако щяха да дават други снимки можеха да го направят още вчера, когато пак са знаели за какво става въпрос. Най-вероятно няма да ги сменят и ще преправят роклята.  newsm78

# 79
  • Мнения: 3 521
Тандури, по принцип роклите са с твърд корсет и не се държат на бюста, а на талията и първите ребра, а и тези модели са с висок предна част - мисля, че приятелката ти няма от какво да се притеснява. Аз и без ОП нямам нищо отпред, но това не ми попречи да се омъжа в рокля с корсет - ето ти две снимки с разлика 2 седмици между заснемането булка с цици(без сутиен съм, формата е изцяло от корсета), и оригиналът Mr. Green .  Да не говорим, че по това време даже още не бяха излязли силиконовите сутиени-подплънки на мода Crazy.
С две думи - да казват сладурите кои дрешки си харесват Wink..

# 80
  • Мнения: 1 550
Tandoori, аз гласувах за това, което те са си избрали.
Аз също смятам, че може да се намери някакво решение за приятелката ти така, че тя да се чувства добре в роклята.
Важното е, че са спечелили и ще им се осъществи мечтата да се оженят Hug

П.С. surfline, mcdirock, прекрасни булки сте били Hug

# 81
  • Мнения: 7 091
Surfline, супер са ти снимките! Simple Smile Разсмя ме с това обяснение за циците  Joy И аз си мисля, че ще се измисли нещо и няма да я оставят така Simple Smile
А иначе тя харесва първата рокля, той третия костюм  Sunglasses

# 82
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Не можах да участвам в гласуването за самата сватба, но поне за роклята и костюма пуснах глас. Пожелавам на твоята приятелка да се пребори успешно с изпитанията и да имат най-прекрасната сватба, койято да остане в сърцата им завинаги Hug

# 83
  • Мнения: 29
Mного се радвам, че спечелиха сватбата! И аз гласувах многократно и се надявах те да са победители!
Ако организаторите не успеят да променят вариантите на роклите, едно болеро би било решение на въпроса според мен.
Дано химиотерапията мине добре!

# 84
  • Мнения: 2 786
Чак сега прочитам, че са спечелили!
Много се радвам за тях, браво!
И аз току що гласувах за дрехите, които те са харесали, макар че лично на мен втората и четвъртата рокля ми харесаха най-много.
А нищо не пречи да се добави някакъв широк шал от същата материя като роклята, който да прикрие раменете и бюста.
Просто трябва да обяснят кротко и човешки на организаторите и на фирмата-доставчик на роклята.
Иначе и на мен тъмнокафявото не ми се вижда хубав цвят, камо ли за сватба  Sick

Току що прочетох описанието на втората рокля оново - Lace; Rhinestones, Crystal Beading, Optional Spaghetti Straps
Последното означава, че по желание могат да се сложат презрамки.

# 85
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ТАндури като разгледах роклите си помислих нещо . а дали организаторите не са отишли и по - нататък с изненадите . примерно някоя козмети4на операция да и направят като последна изненада. незнам до колко е възможно но щом и предлагат такива рокли може да са замислили нещо . за кога е сватбата ?

# 86
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Радвам се, че са спечелили.
Може би, може да се сложи дантелен шал около раменете и ръцете? Но според мен няма да е подходящо при първата рокля. При втората няма да изглежда лошо. 

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито на приятелите ти!  Hug
Имат един глас и от мен за първата рокля и третия костюм.

Иначе, подкрепям Сърфлайн, че корсета държи здраво Laughing, моята рокля беше почти същата като роклята, която бъдещата булка си е харесала.

цък

# 88
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ех, нагледах се на хубави български булки Hug
Вес, на тази снимка сте страхотни - http://family.webshots.com/photo/2238595360098027666zQnrrd
И на мен ми харесва повече 2-та рокля, но щом булката харесва най-много първата, гласувах за нея и за синия костюм. Тандури, представям си каква сватба-мечта ще си имат. Просто няма начин, цял екип ще се върти около тях. Кажи на приятелката си да не се тревожи, а максимално да се наслаждава на приготовленията Hug

# 89
  • Мнения: 2 786
А до кога е гласуването за рокля?
После май ще гласуваме за други неща ...
Да следим темата да не потъне ми е мисълта, а булката и младоженеца да казват кой от вариантите предпочитат, за да гласуваме за техните предпочитания  Hug

Тандури, дръж ни в течение, всички много се вълнуваме!

# 90
  • Мнения: 4 390
Гласувах за тях и се радвам, че са спечелили!
Желая успешно химио и да са много щастливи занапред!
Ще гласувам за рокля 1 и костюм 3, щом те им се харесват. Simple Smile

Bec, surfline, mcdirock, много красиви булки сте!

# 91
  • Мнения: 7 091
Аз си мислех, че писах вчера тука, ама явно нещо съм се объркала.  Embarassed Не съм говорила няколко дни с нея, ама ми се струпаха малко здравословни проблеми и бягах напред назад, като се чуем тези дни непременно ще ви пиша! Hug

# 92
  • Мнения: 7 091
Благодаря на всички гласували! Роклята, която спечели е тази, която си беше харесала Барбара, но костюмът е бял. Мъжът и е направо  #Crazy, ама какво да се прави.
За шаферките и шаферите също приключи гласуването, и там изборът е  ooooh!
Барбара беше на химиотерапия и хич не и беше до гласуването, ама сега е по-добре. Благодари на всички ви и ще пусна снимки като направят сватбата! Simple Smile

# 93
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Дано изкарат прекрасно и да се пребори с болестта! Praynig

# 94
  • Мнения: 1 550
Tandoori, белият костюм също е хубав. Видях и какво са избрали за шаферките и шаферите- не е токова зле.
В крайна сметка, ще има сватба и дано да им остане незабравим спомен.
Дано твоята приятелка се възстанови напълно до сватбата!

# 95
  • Мнения: 7 091
Tandoori, белият костюм също е хубав. Видях и какво са избрали за шаферките и шаферите- не е токова зле.
В крайна сметка, ще има сватба и дано да им остане незабравим спомен.
Дано твоята приятелка се възстанови напълно до сватбата!

Не знам, може само аз да мисля така, ама нещата поотделно изглеждат добре, обаче комбинацията от роклята на булката, костюма на младоженеца, 3-те цвята рокли на шаферките и карираните костюми на шаферите хич не ми се вързват.  newsm78
 Ама който плаща поръчва музиката. Важното е поне, че ще успеят в този тежък момент да се насладят и на едно хубаво преживяване, пък с какво са облечени, не е фатално Simple Smile Нали са двамата заедно, ако ще и със смокинови листа само ще се оженят LaughingPeace

# 96
  • Мнения: 7 605
ако ще и със смокинови листа само ще се оженят LaughingPeace

Е, тогава ве4е Ще държа да видя снимки  Laughing

# 97
  • Мнения: 2 257
Ама, Тандури, сега гледам, че на сайта има пръстени и букети с активно гласуване. Какво правим, за кои да гласуваме?

# 98
  • Мнения: 1 505
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

# 99
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гласувах за пръстени ном.2 и букет номер 4.  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 2 257
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

Е да, но досега гласувахме за каквото те искат, а не ние.
Тъй че, ако има някакво значение, след като не са получили костюма, който искаха, не знам вече ние сами ли да избираме или те да кажат какво искат. Тандури?

# 101
  • Мнения: 7 091
Джи, за каквото преценете гласувайте! Peace

Тя нещо хич не се чувства добре и не и е много до това да я питам, не е влизала даже онлайн да ги види.

# 102
  • Мнения: 1 550
Гласувах за пръстени ном.2 и букет номер 4.
И аз Peace

# 103
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Гласувах за пръстени 2, защото на мен най-много ми харесват, и за букет 3, защото най-ми се връзва с роклите на булката и на шаферките.

Дано твоята позната се почувства добре и да се радва на събитието, все пак не са много хората, на които им се пада такъв късмет  Peace

# 104
  • Мнения: 2 786
Аз гласувах за четвъртия пръстен и четвъртия букет.
Много кофти с костюма, защото не го виждам къде ще го носи по други поводи ...
Но ... какво да се прави.
Дано приятелката ти се чувства по-добре ...

# 105
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И аз гласувах за 4-ят пръстен и букет.
Всичко е прекрасно и съвсем в стила Американската мечта, но няма по-важно нещо от здравето. Така че, да не му мисли за костюми, рокли и т.н.   

# 106
  • Мнения: 1 505
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

Е да, но досега гласувахме за каквото те искат, а не ние.
Тъй че, ако има някакво значение, след като не са получили костюма, който искаха, не знам вече ние сами ли да избираме или те да кажат какво искат. Тандури?
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

# 107
  • Мнения: 7 091
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

Говорих с нея, тя си харесва точно 2-ри пръстени  и 4-ти букет, както ние сме гласували Simple Smile Peace

# 108
  • Мнения: 1 505
Благодаря ти Тандоори,4е каза,аз бях гласувала за 2-ри пръстен,но за 3-ти букет,за6тото той най-много ми се връзваше с роклите на шаферките,но сега като каза поцъках около 20-тина пъти,за избраните от приятелката ти букет и пръстени,по-късно пак 6те поцъкам.

# 109
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

Говорих с нея, тя си харесва точно 2-ри пръстени  и 4-ти букет, както ние сме гласували Simple Smile Peace

Радвам се,4е съм уцелила тези,които и харесват.Отивам да цъкна оЩе няколко пъти. Дано се съвземе и да се по4увства по_добре за да може да се наслади на този вълШебен момент Hug  bouquet

# 110
  • Мнения: 2 786
Леле, какви сме шмекерки  Joy
Още ме е яд за костюма ...

# 111
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Леле, какви сме шмекерки  Joy
Още ме е яд за костюма ...
Абе явно не сме чак такива, щом не успяхме с костюма Confused

# 112
  • Мнения: 1 550
За това може да се постараем повече за халките и букета Wink

# 113
  • Мнения: 1 505
Да ви подсетя да гласувате.Аз си кликам по няколко пъти на ден,отворена ми е страницата и като съм на компа и гласувам.Е този път няма на4ин да не спе4елят желаното.

# 114
  • Мнения: 7 091
Момичета, а аз пък да ви пиша да ви подсетя, правете си редовен преглед на гърдите в къщи всеки месец. Още една моя приятелка е на биопсия днеска, ей така от нищото! Sad

# 115
  • Мнения: 1 550
Tandoori, дано биопсията покаже доброкачествено образование Praynig

# 116
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти Милена! Извинете ме за спама, просто не се сдържах, все на млади момичета, ужас!  Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 2 195
Тандури, на мен не ми се отваря сайта нещо  Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 7 091
Мимката, ами те сменят всяка седмица линка, ето тук:
http://www.magic93fm.com//Article.asp?id=731514

Мацки, спечелиха букета и пръстените дето тя си ги хареса! Мерси много на всички Simple Smile
Аз сега се опитвам да се свържа с нея, за да я питам за тортата, прическата и колата, обаче вчера и правиха химиотерапия пак и днеска не вдига телефона, може и да не е добре.  Rolling Eyes Като успея да се свържа с нея ще ви пиша какво си е харесала, въпреки че на мен третата торта, третата прическа и 4-тата лимузина ми харесват и за тях гласувах Simple Smile Peace

# 119
  • Мнения: 2 195
И аз гласувах за третата прическа , торта и четвъртата лимузина.

# 120
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
На мен ми хареса от всичките неща, все номер 4, но кажи все пак кои на тях им харесват и пак ще гласувам.  Hug

А за лимузина 1 просто нямам думи  Crazy  Shocked

# 121
  • Мнения: 7 091
Ей сега говорих с нея. Тя си харесва торта No4, защото е розова, а както знаете символът за подкрепа на кампанията против рака на гърдата е розов, тя и затова розовия букет си избрала. Прическата още не е решила каква да бъде, каза че довечера ще ми каже, а за лимузината  си харесва No 2.  Peace

# 122
  • Canada
  • Мнения: 272
Гласувах за 4-тата торта и 2-рата лимузина. За прическите ми харесват 1 и 4, но ще изчакам да видя момичето какво си харесва.

# 123
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
И от мен няколко гласа за торта 4 и лимузина 2. Ще чакаме прическата да каже. Дано е добре след химиотерапията, за да се радва на празника си! Praynig

# 124
  • Мнения: 2 195
Този път гласувах за торта 4 и лимузина 2. Тандури, кажи после за коя прическа да гласуваме.

# 125
  • Мнения: 1 049
И аз гласувах за тортата и за лимузината.  Peace

# 126
  • Мнения: 7 091
АМи момичета, тя не беше решила още снощи, а днеска сутринта ( мое време) е цял ден пак по лекари, чак довечера ще мога да се чуя с нея. Гласувайте за която прическа ви харесва.  Peace

# 127
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пак гласувах за нейните избрани! за при4еска, 4 ми харесва, но 4акам да 4уя жената какво иска!

# 128
  • Canada
  • Мнения: 1 773
пак гласувах за нейните избрани! за при4еска, 4 ми харесва, но 4акам да 4уя жената какво иска!
И аз гласувах за 4-и, мисля, че ще е още по-красива с нея.

# 129
  • загубено
  • Мнения: 6 480
За торта и лимузина гласувах Peace
Чакам да каже коя прическа

# 130
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Гласувано Simple Smile

# 131
  • Мнения: 2 786
И аз гласувах за розовата торта (и с букета се връзва по цвят поне) и за втората лимузина, а за прическите ... колебая се между 1 и 4, но ще гласувам за нейното предпочитание.
Все пак нали идеята е да е така, както на тях им харесва  Hug

# 132
  • Мнения: 1 505
Гласувах за избраните си от тях не6та,6те 4акам и за при4еска да каже коя й харесва.И много се радвам,4е успяхме заедно да спе4елят букета и халките.

# 133
  • Мнения: 7 091
Момичета, избра си прическа 4, познахме значи Simple Smile Peace

# 134
  • Мнения: 313
И аз гласувах

# 135
  • Мнения: 2 786
Идеално, и аз гласувах за прическа 4  Hug
Непременно да й кажеш, че тук има силна агитка за сватбата, гласуваща под команда, и че чакаме снимки  Sunglasses

# 136
  • Мнения: 952
Днес ми  остана мъничко време, та успях отново да се включа в гласуването. Аз явно не съм разбрала,че може да се гласува многократно  newsm78

Стискам палци на момичето, да се пребори с болестта и да се наслади напрекрасна и романтична сватба.

Тандури за теб   bouquet

# 137
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Гласувах за прическата Peace
Дано момичето оздравее бързо и има една незабравима сватба

# 138
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много момичета! Аз съм и казала за вас и тя беше толкова щастлива, че някой прави такова нещо за нея, че се разплака.
Дано наистина е оправи по-бързо, че сега покрай тази химиотерапия никак не е добре.  Confused

# 139
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандури а знае ли се ве4е кога Ще бъде сватбата ?  Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 846
Mного искам и аз да гласувам, но ми се отваря празна страница, да не е приключил конкурса?  newsm78

# 141
  • Мнения: 2 786
Тандури, как се чувства нашата булка?   bouquet
Да я поздравиш от нас, стискаме й палци да има най-хубавата сватба и да се чувства прекрасно!
И аз съм във вихъра на приготовленията за моята сватба след 1 месец, така че още повече ми се иска тя да се наслади на своя ден! Hug

# 142
  • Мнения: 952
jalana - току що гласувах пак няколко пъти, при това без проблем. Прочетох, че гласуването е до днес - July 1st at 5pm
Утре ще обявят резултатите.

Явно остават броени часове за гласуването.

Късмет на Барбара и Рон!

# 143
  • Мнения: 3 521
В последните минути нацъках 20тина пъти за прическа 4, лимо 2 и розовата торта Wink.

# 144
  • Мнения: 7 091
Щастлива, все така е за съжаление. Дано да има подобрение скоро... Sad
Mcdiroсk, не се знае още кога ще е сватбата като дата.

Jalana, пробвай на един от последните линкове дето пратих, не на първата страница.  Peace

Благодаря ви момичета! Hug

# 145
  • Мнения: 2 786
Тандури, стария линк ми отваря празна страница.
Би ли постнала актуален линк с нещо за гласуване?
Или гласуванията приключиха?

# 146
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандури, стария линк ми отваря празна страница.
Би ли постнала актуален линк с нещо за гласуване?
Или гласуванията приключиха?

Ако не ме лъже паметта пиШеШе ,4е гласуването приклЮ4ва на 1ви Юли. newsm78

# 147
  • Мнения: 7 091
Ето това е актуалният линк:
http://www.magic93fm.com/Article.asp?id=686015&spid=21656

Те всеки път ги сменят.
Спечелила е тортата и прическата, които тя си харесваше, лимузината обаче е друга, но аз мисля, че никак не е лоша дори. Simple Smile
Не знам дали ще има гласуване за нещо друго, ако има ще пусна линка.

Благодаря ви на всички от сърце!!!  bouquet

# 148
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Дано е добре, за да се наслади на тържеството си! Praynig

# 149
  • Мнения: 2 786
Добре, ще чакаме ако излезе нещо ново за гласуване и за информация за датата на сватбата  Wink

# 150
  • Мнения: 7 605
И покани  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 952
Остава само да пожелаем късмет на прекрасното семейство. Стискам палци да се възстанови момичето.
Обаче освен снимки от тяхното тържество ще очаквам снимки и от вълшебното събитие, което предстои на щастлива  Heart Eyes

Тандури, невероятно мила си, приятели като теб се срещат рядко.

# 152
  • Мнения: 2 786
Ралфиета  Blush Heart Eyes Hug
Ще постна снимки, разбира се, най-вероятно в норвежката темичка  Wink
Има цял месец дотогава, разбира се (ей сега ще отлети!).

Ще е голяма изненада, ако двете сватби са в един и същ ден  Party

# 153
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, изтървах най-сладкото гласуване, но ще се озъртам за снимки от тържеството.
късмет на барбара и съпруг!

# 154
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 го пропуснах, но им желая от сьрце цялото щастие на 3емята   bouquet  bouquet  bouquet

# 155
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много момичета ( и момчета) за подкрепата и милите думи!!!
Щастлива, и аз чакам снимки! Hug

# 156
  • Мнения: 1 505
Таndoori,да ни държиш в те4ение какво става с приятелката ти и безболезнено ле4ение и желая.

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 22:43 от Дивиана

# 157
  • Мнения: 2 786
Тандури, има ли новини?

# 158
  • Мнения: 7 091
Има новини и хич не са добри за съжаление. Пак не е добре...дано да е само страничен ефект от химиотерапията и като спре да се оправи.  Rolling Eyes Благодаря ви, че се интересувате! Hug

Общи условия

Активация на акаунт