НОЕМВРИ, идвай вече, за да излезе на бял свят и моето човече!

  • 9 653
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 398
Добро утро сладурки.Това е срамота събота е вместо да си поспя съм се ококорила рано рано.Гледам всички спинкате сладичко smile3524
Мише я да я сложиш на място тая твойта  свекърва.Аз го направих още от начало и сега и не смее да се забърка в отношенията ни.
Анутев айде бе мила, да спира вече това кървене.При мен е по-скоро като много леко оцветено течение.Стискам ти палци, защото знам че е много неприятно.
Целувки на всички и лек ден.

# 271
  • София
  • Мнения: 210
Добрютро, и аз съм будна от 7ч още  Sad опитах се да дремна още малко но вече не ме свърта. То си бяха и сама снощи и затова няма какво да правя самичка в леглото Embarassed

# 272
  • Мнения: 398
Е, значи не съм сама.Гледам и Ивето и Анутев са на балкона, Трифи и тя писа Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 2 004
Здравейте!
Гледам да се отчета рано-рано, че съм на работа вече и сега ще ме нападнат пазаруващи за първи юни.
Как сте вие?

# 274
  • Мнения: 17
Добро утро поспаланки ! HugАз от 7.30 съм будна това мой то момиче няма да се научи да спи.Няма събота ,няма неделя smile3514Ако и другото е такова цял живот недоспиване ме чака....ама какво да правиш съдбаааа.
Ladubebi права си че всичко е съдба! Хубаво е човек да се пази ама каквото му е писано това ще стане Thinkingаз след като родих Вики разбрах че имам хломидия доста неприятна болест и то съм я прихванала незнайно кога,но понеже има скрити симптоми разбрах много късно.Но през цялата бременност съм я носела,а Вики не   се е заразила за наш късмет.Така че всичко е божа работа! Praynig
Ели нали знаеш понеже съм го преживявала веднъж съм позитивно настроена  и вярвам че всичко ще е ок ей.Благодаря на всички момичета за подкрепата newsm51

# 275
  • Попово
  • Мнения: 687
 Hug preggo  food002 kaffeetrmker_2

# 276
  • Мнения: 611
Добрутро шкембаци Flutter
Лайдибейби  Hug Този път ще успеем и двете , ВЯРВАМ го  bouquet
Аз съм на работа , пак  Crossing Arms
Утре отивам в Бургас на срещичка с бургаските тумбаци и много ще се радвам да се запознаем Sunglasses
Анутев , Ели желая ви вече да спира това гадно кървене и от тук нататък да се насладите изцяло на бременността си Hug

# 277
  • Мнения: 30
Norass не знам колко е безопасно и няма опасност от инфекции (знам че тапата предпазва) но миналата ми бременност завърши с фатален изход за бебето точно заради някаква инфекция, която не се установи от къде е (дори дали е вагинална). За това съм склонна да вярвам че може и да и има някаква истина в това че семенната течност пренася някакви бактерии.
Уфф не знам и аз , то по някога търсим под вола теле Laughing   
Анутев стискам палци вече да спре (и вярвам че тази ще е последната седмица) в която ще кървиш.После всичко ще е ОК- помни ми думите, просто съм сигурна (не знам защо).
Момичета ще видите че сега ще се почнат само розови новини Peace
Миличка, съжалявам че си загубила предишното си бебче, но пак ще кажа, че не говорех за теб, а принципно/че секса не вреди/, а и ти сама каза, че не е било известно каква и от какво е била инфекцията. Онова, което обяснявам, е, че не бива да превръщаме секса в параноя.
Ако е писано, детето ще се роди живо и здраво, ако не е, и монахиня да стана - ще го загубя.
Майка ми, бременна с мен е получила мозъчен инсулт и са ме изкарали преди 26 години с цезарово на 6 месеца, но ето ме жива и здрава. Други са загубвали бебетата си заради люти чушки и албумин.
Днес медицината е много напред и всички вагинални инфекции се лекуват, не се лекуват някои, които са... с друго естество. А ако има вагинална, която да е особено опасна, се прибягва до цезарово.

Пожелавам ти от сърце да си докараш бременността до края благополучно и наесен да си имаш едно щастливо и здраво бебе. Hug

Аз гледам на нещата по - леко... Много харесвам думи на Буда - "Не бива прекалено да драматизираме, защото това ни блокира".
Каквато предпазливост и внимание се изисква от нас, ние така или иначе спазваме... никоя майка няма да се впусне в разврат ако ще застраши бебето си.
Но няма да се превръщам в аскет  Grinning

Внимателно, с любов... не вреди. Стреса вреди повече.


Добро утро на всички майчета и бебоци, топъл и слънчев ден ви желая  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 5 577
 Hug здравейте момичета, не съм се появявала скоро, раздавам го работна  Crazy

вчера сутринта се записах към ЗК, много съм доволна, при мъж - всичко е ок, за пол не можел  да каже, позата не била добра - ноо по едно време му се мярна, че е момченце.

вечерта ходих при частната си лекарка, за ФМ /да гледа органите, незнам дали е точно морфология/ и тя каза, че за нея е момиченце, нямало пишка, нито семенни торбички  Crazy а де  Crazy

реших последно да си направя БХч и Даун, в понеделник ще ми вземат кръв и ще пращаме в София.

и така, отивам да ви изчета

# 279
  • Мнения: 1 218
Добро утро  Hug
Аз съм от поспаланките май  Blush

Надявам се всички сте добре и бубулинките в коремчетата и те  Hug Hug

triffy  , сега загледах твоя аватар , голям майтап  Joy Joy
Хиля се тука като репичка  Mr. Green

Пожелавам ви слънчев и усмихнат ден  Hug
 

# 280
  • Мнения: 398
Много работите бе момичета.
Хриси ти кога почиваш мила.А може би сега избиваш загубите от панаира и цирка Joy

# 281
  • Мнения: 344
Съгласна съм със всяка дума, написана от Нора!
Разберете, че тя говори за нормален секс, при нормално протичаща бременност!!!
На момичетата претърпели загуба и скам да кажа, че ги прегръщам и плача с тях всеки път Hug Но ако всичко е наред, секс с партньора не може да е опасен  Peace
***
Ели, как си мила?? Heart Eyes
Хайде с Анутев стига сте кървели, ами излизайте по разходки  Wink Heart Eyes Hug

# 282
  • Мнения: 611
Много работите бе момичета.
Хриси ти кога почиваш мила.А може би сега избиваш загубите от панаира и цирка Joy

Ами  трябва да се работи , няма как Mr. Green Иначе на мен почивката ми е в неделя , не че си почивам де , ама това е друга тема Whistling
А цирка не беше нищо особенно , само дето ми взеха парите Crossing Arms Добре че и малката не беше много впечатлена и ще се размина с едно ходене само Mr. Green

# 283
  • Мнения: 344
Мацки, пуснах нова тема: тук

# 284
  • Мнения: 2
Здравеите момичета   Laughing
как сте днес?
нямаше ме няколко дни и вие сте изписали две теми БРАВО
ЧЕСТИТО НА ВСИ4КИ ЗА РОЗОВКИТЕ И СИНИЧКИТЕ НОВИНКИ
моите резултати от амниото пристигнаха и бебо е съвсем добре
няма риск за никакви тризомии Peace
вече ще съм съвсем спокоина
Браво на бургаските мами за срещичката днес
варненки ще почакаме да се посъберем
хаиде по разходки днес аз лично маи ще пропусна че утре така или инъче лудницата няма да ми се размине
целувки от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт