ЛЕТНИТЕ ПРИЧЕСКИ

  • 25 126
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, вече разбрахме че прическите тип Виктория Бекъм и Риана са актуални.Какво още е актуално за това лято качвайте снимки на всичко което ви харесва като стил.На мен много ми допада новата прическа на Преслава Flutter Close[sup

# 1
  • Мнения: 7 474
може ли някой да ми обясни как се качва снимка във форума

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 2
  • Мнения: 279




Така като гледам се набляга на по-натуралните цветове. Да не са искрящи в никакъв случай!
Косата вече се пуска по дължината, не е филирана! Също така ми прави впечатление от известно време ,че косата се носи на път по средата отново, както преди години Wink

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 21:24 от katentze

# 3
# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 658
Аз пък много се изкефих на снощната прическа на Есил Дюран в МА-супер свежарско  - само не знам дал беше перука или наистина е подстригана

# 7
# 8
  • Мнения: 931
Аз пък много се изкефих на снощната прическа на Есил Дюран в МА-супер свежарско  - само не знам дал беше перука или наистина е подстригана

Според мен си беше перука.Иначе аз това лято съм на вълна френско каре и даже почти достигнах тази форма на косата си но има още какво да се желае  Peace

# 9
  • Мнения: 31 128
Перука беше. Няма да се подстриже тя. Моята коса е подобна на нейната отскоро, но по къса.

# 10
  • Мнения: 4 784
Аз пък много се изкефих на снощната прическа на Есил Дюран в МА-супер свежарско  - само не знам дал беше перука или наистина е подстригана
Каква й беше прическата? Пропуснах МА... Видях я, когато беше с перука на френска черта и никак не й стоеше добре, от километри се виждаше, че е с перука и все едно имаше каска на главата.

# 11
  • Мнения: 2 172
Есил Дюран не е с дълга коса,с прикачена е  Peace Вече няколко пъти е идвала в мюзик айдъл с естествената си коса,която е по-дълга черта.Не помня  снощи как е била,но по принцип е с доста солиден екстеншън  Peace

# 12
  • Мнения: 279
Ами тя темата не е за Есил Дюран обаче, а за Летните прически. Това,което е на мода в момента Wink
А Есил беше с перука, то си личи от километри!!!

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт