имам симптоми,но тестовете са отрицателни

  • 7 271
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Месецът, в който нямах симптоми, се оказа, че съм бременна.  Peace

# 16
  • Мнения: 119
И аз не знам какво да мисля по въпроса със закъснението и отрицателните тестове.. Трябваше да ми дойде на 21ви, т.м , но още си чакам.. И двата теста, които си правих бяха  EFN , първия го направих 2 дена преди датата на М, т.е на 19ти, втория тест го правих на 28ми, седмица след като ме подмина М..
Странно как от няколко дена вече, се чувствам сякаш всеки момент ще ми дойде.. И нищо не се случва. Признаци всякакви, но не се заглеждам, защото хем нямам време, хем не искам да се вманиячавам. Само ме притесняваха пъпчиците по гърдите ми, които се появиха наскоро, но от друга тема разбрах, че при някои момичета са си постоянни, така , че и затова се опитвам да не мисля..
Тормозя се, защото искам да се свърши вече, след този, чакания цикъл, ще ходя на цветна снимка.  Rolling Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081

Само ме притесняваха пъпчиците по гърдите ми, които се появиха наскоро, но от друга тема разбрах, че при някои момичета са си постоянни, така , че и затова се опитвам да не мисля..
Тормозя се, защото искам да се свърши вече, след този, чакания цикъл, ще ходя на цветна снимка.  Rolling Eyes
май няма да се стигне до снимка мила Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 119
casablanca, и моя любим съпруг така каза  Crazy... а колкото повече време минава, толкова повече се чудя и аз... дали ще стигна до снимката  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 335
galiondi31, направи още един тест или ако може да те погледне гинеколог. С това зкъснение ... Ще си трая кога ми се появиха такива пъпчици и  Praynig

П. П. Съпругът спряли цигарите?  Wink

# 20
  • Мнения: 119
arcana, само се зарича, че спира .. От утре, от другата седмица, и така си я караме.. Една хубава работа свърши, спря да пуши трева.. Идваше ми да го  #2gunfire с това "сено"  Close
Сега чакаме да видим какво ще стане със следващия тест и взех да го чувам да си говори под носа, че ще спре и цигарите.. Само си викам "а, дано" Simple Smile
Тест рещих да направя още един, във вторник, да си дам малко време, току-виж пък, дошла лелката.. Днес сутринта като станах от леглото и  гърдите ми натежаха,усетих ги много тежки, дори болезнени, но съвсем леко. Какво става, само мога да гадая..  newsm78

# 21
  • Мнения: 522
galiondi31 ,и на мен трябваше да ми дойде на 21 май.,но не ми дойде,след3 -тия ден закъснение си направих един най -обикновен тест забременност,и след 10 мин.,се появи много,много бледа втора чертичка,Неможах да повярвам на очите си,още повече че беше 5:30 ч.сутринта и отивах на работа,мислех си че ми се превижда.След още два дни повторих теста,понеже още не ми беше дошло,появи се също втора черта,която беше малко по-бледа от контролата,не смеех да се радвам,но през всичкото това време си имах всички симптоми за бременност,да не говоря че така ми се спеше......След още 5 дни си направих и 3-тия тест,който още с потапянето на лентичката се появиха две,много ярки чертички  EFP.И сега си чакам часа за преглед.Само се моля всичко да е наред и "точицата" да е слязла вече в матката.
Ако искаш си направи още един тест,при такова закъснение,ако има нещо ще ти покаже 100%.Успех newsm10

# 22
  • Мнения: 1 085
Пожелавам ти да си бременна, ако го искаш. Peace

# 23
  • Мнения: 119
hriskag25, първо едно голямо ЧЕСТИТО мила  Hug Всичко ще бъде наред Simple Smile)
днес сутринта замалко да повторя теста, но съм решила във Вторник да го правя, в почивката си, за да мога, ако е положителен / или отрицателен, да си запиша час при моя Доки, и може би още същия ден да отида да ме прегледат. Днес ми е 12ти ден закъснение, дотогава ще са станали 14 и няма да могат да ми откажат. Тук са едни... ако има бременност ( положителни тестове и тн) не те приемат докато не си станала на 8г седмици според ТЕХНИЯ календар. Ако ме бяха приели по-рано Януари, може би щеше да ми се размине операцията и всичките неприятности покрай нея.. Сега ме водят "висок риск"  и би трябвало да ме приемат след 2 седмично закъснение, ако не ще пискам докато не ме приемат!!  Twisted Evil
Какво е това закъснение не знам, какво ли не ми се върти в главата вече..

Bunny87, благодаря ти Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 19:06 от galiondi31

# 24
  • Мнения: 24
momi4eta stignah i do zakasnenieto! nesmeq da se radvam,no i nqma izgledi za M

# 25
  • Мнения: 7 201
momi4eta stignah i do zakasnenieto! nesmeq da se radvam,no i nqma izgledi za M
А тест прави ли? Rolling Eyes Ако не си-давай утре с 1-ва урина.Късмет! Praynig

# 26
  • Мнения: 24
4akam da mi donesat testa i utre 6te go pravq ohhh strah me e da ne se razo4arovam pak

# 27
djula,каквото е писано ще стане,не се страхувай!Успех! EFP Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 260
djula, стискам палци да видиш две чертички. Много ми напомняш на мен самата. Преди да забременя имах всички симптоми на бременност.
Месеца в който разбрах че съм бременна, нямах такива.
Не се вглеждай във всяко нещо, има опастност да се пристрастиш.
Успех, дано този месец е твоя!
Успех и на другите момичета. Стискам ви палци  Praynig
Пък вие стискайте на мен Simple Smile тези дни ще разждам - секциоооооо. Нямам търпение вече.

# 29
  • София
  • Мнения: 52
kpematopka имаш моите стиснати палци!  Не се притеснявай всичко ще мине успешно!

Общи условия

Активация на акаунт