имам симптоми,но тестовете са отрицателни

  • 7 287
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 606
Всичко е божа работа.
Но моето мнение е, че най-вероятно ще ти дойде. Аз бях със същиге симптоми само,че през април. Моя цикъл също е дълъг и симптомите ми бяха на браменна.
Все пак имам вече 1 дете на 4 год и 1/2, и съм била бременна.
Не го мисли, пази се и остави всичко в Божиите ръце.
Всичко ще е наред. Бъди спокойна, и то ще си дойде.
Не губи вярата само.
Ще чакам да пишеш как се развиват събитията.
здравейте момичета, и аз  да кажа мойта болка. Средната дължина на МЦ ми е 29 дни, но аз се "радвам" на нередовен цикъл -  от 29 до   41 дни(случи се само веднъж до сега). И така този месец около 29 ден на МЦ имах всички симптоми, че ще ми дойде, но не ми дойде, на 33 ден си направих тест "-", другия ден ходих на лекар, тя ми каза, че всичко е наред и скоро щяло да ми дойде, защото лигавицата е удебелена, но минаха още 6 дни и аз не издържах и пак си направих тест и съответно резултата беше "-".  но за сега все още цикъла не ми е дошъл . Незнам да ли съм бременна или просто ще запиша пореден рекорд в закъснението . Решила съм да изчакам да стане 50 ден( 2-седмично закъснение ) и тогава да отида пак на лекар и да си направя нов тест. Вие какво ще кажете- дали има шанс да съм бременна!?
ПП. За съжаление няма къде да си направя кръвен тест!

# 46
  • Мнения: 130
Мн благодаря за отговора, и аз си мисля, че ще ми дойде! БТ взе да пада и вече е 36.7 . Предполага, че до ден-два ще дойде гадната лелка Sad .

Все пак ще пиша като видя крайния резултат!

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 18:17 от kleopatra555

# 47
  • Мнения: 806
Какво стана с авторката?  Дали е бременна?

# 48
  • Мнения: 130
Джули , къде  си? Чакаме да чуем какво се случва с теб! Дано да се похвалиш Simple Smile

# 49
  • Мнения: 24
тук е авторката .не сам ходила още на ултра звук защото искам да е моята позната, а тя е на работа 4ак в неделя.предполагам 4е в понеделник 6те имам новини хем аз да се успокоя хем и на вас да кажа

# 50
  • София
  • Мнения: 232
djula, стискаме ти палци доки да ти даде повод за радост, да дойдеш да се похвалиш и после да не забравяш да минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed  newsm17

# 51
  • Мнения: 24
минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!                                                                                                                                                   kakvo ozna4ava tova ?           

# 52
  • Мнения: 7 201
минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!                                                                                                                                                   kakvo ozna4ava tova ?           
Това си е закачка м/у пишещите в Искам бебе. Wink Забременелите вече момичета минават да ни "ръснат с бремелинските вирусчета" за късмет! babydust7

# 53
  • София
  • Мнения: 10 695
sled 15 dnevno zakasnenie dnes mi doide M  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Егати гадното! Пфу!

# 54
оф аз цикъл няма вече 2-ри месец -доктора вика нищо ти няма необяснимо хормонално разтройство Tired newsm45

# 55
  • Мнения: 1 054
оф аз цикъл няма вече 2-ри месец -доктора вика нищо ти няма необяснимо хормонално разтройство Tired newsm45
Това ми звучи като обяснение, което са давали началото на миналия век.. смени си гинеколога... Да нямаш 2 месеца цикъл и да ти каже, че ти няма нищо...  newsm78 не мисля, че заслужава да се върнеш вече при него! Колко дневен по принцип ти е цикъла?
Джула, ами нещо излседвала ли си? Хормони някакви? Твоя цикъл колко дни е? Не може да няма отговор след хормонални излседвания в точните дни на цикъла... тия неща вместо във форума ги обяснявайте на достатъчно кадърен гинеколог и вярвам, че резултатите няма да закъснеят. Ако трябва се консултирайте дори с 2ма-3ма!

# 56
имам най нередовния цикъл на света(30,40 ),утре отивам пак при същия доктор и ако не  smile3512 smile3512 smile3512ми пусне някакви изследвания ще го тресна по главата с нещо и ще си тръгна.

п.п Буболече давам ти моята онлай награда smile3525 smile3525 smile3525 в много теми те засичам и виждам как се опитваш да помогнеш на момичета .....радвам се ,че има хора като теб
...

# 57
  • Мнения: 1 054
Отиди... не ги разбирам хормоните, но знам, че се пускат на определени дни от цикъла. Но според мен и второ мнение ще ти трябва.. като гледам до сега как се е отнасял...  Не знам от къде си, но тук момичетата могат да ти дадат мнение за добри лекари, аз знам само за Стара Загора Simple Smile
Няма нужда от награди бях спряла да пиша уж ама сега се усещам, че май прекалявам.. повечето го приемат като заяждане... както и да е

# 58
  • Мнения: 1 054
Само не ми се стряскай, миличка... който държи да разбере какво му е, изчаква подходящия момент, намира време и средства и когато може отива в най-близкия град да се прегледа или да направи нужните изследвания. Това все пак е здраве и още повече, че от това зависи живота на бъдещото ти детенце... не мислиш ли, че малко е тъпо да ми се караш тука, докато аз видиш ли се опитвам да ти дам съвет как да си помогнеш? Успокой топката сега и помисли къде да идеш да се прегледаш, защото наистина не е шега работа. И аз не всеки път имам пари за доктори, но имам ли ги отивам веднага и намирам начин да разбера час по-скоро, защото... ИМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ТИ СЕ СЛУЧВА.. не знам как да ти го обясня. Но ти си знаеш.. аз се отказвам да ти обяснявам, защото като иска да разбере човек - разбира и от веднъж

# 59
  • Мнения: 24
pomo6t macki svekito nali e ako6erka i e v 4as s ne6tata mi izrasi sega za6toto mi e na gosti 4e 15 dnevnoto zakasnenie si bilo sigorno ot smqnata na klimata koito za smqnata na klimata se slu4i predi 3 meseca i zatova mi zakasnqlo.sega sam bila v menzis i mqmalo smisal da me poglejda lekar a M mi e s krav pqdko ima sasireci i povereto sa par4enca lato sasireci no beli i mi kazva 4e nqmalo smisal ot lekar.bqsna saaaaammmmmmmm.ako be6e ne6to normalno koeto mi se slu4va ot 11 god nqma6e da obarna vnimanie i nakraq tq i sin4eto i se obra6tat i mi kazvat 4e sam iskala da im kaja 4e sam razbirala pove4e ot 1 ako6erka.a nedaise boje stane ne6to s mene sled 5 god i 6te mara 6te im kaja 4e e ot smqnata na klimata i 4e e normalno

Общи условия

Активация на акаунт