Помощ!!! Закъсах го...

  • 2 404
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Купих си ленти за депилация TAKY. Май са испански. Наредих се аз в къщи започна едно теглене.... Sick. Както и да е  теглих една майна на всичко и реших да се измия. Да ама НЕ! Това не се мие с вода, а се почиства с някакви гадни кърпички. Откъде обаче да намеря в неделя вечер от тези кърпички??? И сега си седя такава една лепнеща и се чудя какво да правя. Моля ви кажете с какво се маха тази гадост??? Пише, че е някакъв восък Shocked newsm78. И гадната продавачка защо не ми обясни, че и кърпички ми трябват??? #2gunfire

# 1
  • Мнения: 3 861
пропуснах да кажа, че опитах с тоалетно мляко, спирт, кърпичките на Калоян(памперс) и НЕ СТАВА Close #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 2
  • Мнения: 573
Скоро се опитах да правия на приятелка на мишниците епилация със същите ленти и щях да си отнеса боя Twisted Evilняма махане тая гадост,пробвахме със спирт,мазен крем,стъргане,кърпички мокри и накрая ги обръснахме.пОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ВЗЕМАМ ТАКИВА.Аз съм пробвала лично в зоната на триъг.беше ад после.Ами мога ти пожелая само успех

# 3
  • Мнения: 7 716
Пробвай с лакочистител.

# 4
Пробавй с олио или зехтин, трябва ти нещо мазно

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 334
Veet се продават с кърпички вътре и махат всичко. не знам къде продават,ама ти ако се сещаш-Фантастико,Била или някъде другаде дето работят до по-късно. майка ми като беше дошла и тя такива си носеше и като се олепи-ужас....

# 6
  • Мнения: 1 425
Пробавй с олио или зехтин, трябва ти нещо мазно

Подкрепям!

И аз вчера си правих някаква такава кола-маска и се налепих цялата, само мазното помогна...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз веднъж се бях омацала жестоко с някакви ленти за епилиране! Нищо не помогна за свалянето на гадостта от краката ми - поне 2 часа се търках накрая с пемза и топла вода в банята. Оттогава не си купувам никакви епилиращи ленти!

# 8
  • Мнения: 2 212
Кофтито е че не ти е дала къпрички, а трябва, дори и когато се купува на бройка би трябвало да ти дадат или поне да ти кажат, че восъкът се чисти само с тях, а иначе тъй като тея кърпички са много мазни, действително, както са казали момичетата преди мен - с олио или зехтин, напоен на друга мека кърпичка трябва да се махне. Иначе лентичките не са лоши, но трябва да имаш кърпички - те са и противовъзпалителни !

# 9
  • Мнения: 4 068
Пробвай с бебешко олио. Със олио или зехтин също би трябвало да стане. Обаче ще трябва да се оклепаш яко и да почакаш да се разтвори восъка. Търкай леко през това време.
За пореден път чувам лоши отзиви за тези ленти. Значи абсолютно няма да ги пробвам.

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз веднъж пробвах лентички Вийт и хич не ми харесаха-абсолютно нищо не скубят,сигурно трябва да имаш някакви огромни космалаци,за да хванат,не стига че нищо не стана ами се омазах много яко.Направо ги хвърлих,егаси боклука.

# 11
  • Мнения: 5 539
Я кажете някоя кола маска за домашна употреба, от която сте доволни, че ме мързи да ходя на козметик.
Като се сетя, че мислех да купувам точно от тези ленти на Тейки, и то за деликатните места... хубаво щях да се подредя Whistling

# 12
Аз позлвам прозрачните на Стреп и вършат работа, много рядко остава кола маска по кожата. Изглеждат като тези на Таки, но явно като качество са различни доста

# 13
  • Мнения: 5 539
Аз позлвам прозрачните на Стреп и вършат работа, много рядко остава кола маска по кожата. Изглеждат като тези на Таки, но явно като качество са различни доста
Мерси, ще опитам с тях Grinning

# 14
  • Мнения: 1 017
Уф това е много гадно  Confused И аз съм чувала от приятелки за подобни резултати Confused
Дано се почистиш с олиото!
Цитат
Я кажете някоя кола маска за домашна употреба, от която сте доволни, че ме мързи да ходя на козметик.
Като се сетя, че мислех да купувам точно от тези ленти на Тейки, и то за деликатните места... хубаво щях да се подредя
Аз съм ползвала преди редовно от тази САРА в тубички и бях доволна от нея.
Първо се затопля на водна баня и после се маже тънък слой със шпатулката.
И не съм имала никакви реакции после по кожата.

Общи условия

Активация на акаунт