И при вашите деца ли е така?

  • 2 036
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
И синки, и рани, и рачесани пъпки от комари. Краката на децата ми приличат на разорана целина, да са ми живи и здрави!

# 16
  • Мнения: 1 187
И при нас е така  Wink

# 17
  • Мнения: 7 201
Да, и при моето е тъй.  Grinning
Peace И при моето.Особено като е с къси панталони... Crazy

# 18
  • Мнения: 1 227
Плюс синините си имаме и ожулени колене или лакти... Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Същата работа - и по бедрата има, и лактите и са в рани и ожулвания. Сега се учи да кара кънки, купих каска, наколенки, надлакътници и пак е в синини.

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и ние сме синкави поне 4-5 има ама то не са люлки,пързалки,катерушки и пясъчници  Joy да са ни живи и здрави децата  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 744
При нас не само децата са в синки, ами и аз. Вчера ме удариха с едно дистанционно по главата, уж си мятахме една играчка, откъде го извадиха не разбрах. Ама случва се , дано е по-рядко. Laughing
А самата им игра е такава-тичат, тичат и се хвърлят напред, все едно са в басейн. Добре че го правят само в къщи. Mr. Green

# 22
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
И при нас е така.Напълно нормално Peace

# 23
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
И ние в отбора със синките  Peace. Не можем да се нарадваме на топлото време и то не е тичане, скачане, пързалки.... не се спира за минута дори и в къщи. Явно детската кожичка е по-чувствителна и веднага реагира на удар. Абе както каза desytka  да са ни живи и здрави!

# 24
  • Мнения: 3 929
Нормално или не - и моят син е така. Аз също съм така. Дали е от удари или падания, или му се пукат капилярите като на мене - синките са ни спътник.

# 25
  • Мнения: 7 821
Целите са в синки и рани, особено малкия ... нормално, ненормално това е положението.

# 26
  • Мнения: 2 208
Брей! Сега като прочетох, че повечето деца са така се чувствам по-спокойно!
Щото гледам по детските площадки на дечицата крачетата не са така, пък на моя щурчо от колената надолу по костта е синка до синка. Ама той по парзалката се катери като се подпира там и няма как да не е синьо.
Вчера падна от парзалката и ожули и челото... Дано само не го видят социалните на какво прилича!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 364


Дори от днес сме с гипсирана ръка.

# 28
  • Мнения: 7 378
От известно време, всъщност от как се стопли времето забелязвам, че краката на дъщеря ми, особено от колената надолу са целите в синки. Синка до синка. То разбирам, че не застават и се удрят и падат, но нормално ли е да има толкова синки?
Пишете ни и нас в отбора  Laughing даже се чудя откъде са  newsm78 нали все ходим по тях.

# 29
  • Мнения: 550
И ние сме все в синини!А сега като сложим и късите панталони ще имаме и рани по коленете!В градината сигурно си мислят ,че малтретирам детето си Mr. Green
Вече си мисля дали да не му взема едни наколенки и налакътници и с тях да излиза да играе. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт