Сестрите Белнейски - загинали при пътен инцидент??

  • 12 313
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 840
Да си призная, не вярвам много в слуховете за известни, овластени хора, изнасилващи и убиващи момичета.
Не за друго, ами те си имат предостатъчно жени - малки, големи...всякакви.
Почти никога не ходят по заведения сами - с приятели, с приятелки, с авери...Ако идат сами, никога не остават такива. Доброволно, при това.

Виж, пътни инциденти провокират най-редовно. За повечето даже и не разбираме.

# 196
  • Мнения: 206
Искат да прикрият случая, като намесват джип, неизвестен и т.н..........

В повечето случай, когато е намесен някой "отгоре" и други му помагат това да се прикрие, всичко ще лъже: полиция, телевизия, вестници и др.

Във вестниците статиите ми е много ясно как ги пишат, така че е без коментар....... Каквото искаш ще напишат, стига да си платиш Mr. Green

# 197
  • Мнения: 206
КЛОНКА - може и да си права, но и те се напиват, а от пияния и лудия бяга. 

 Синът му не е искал да ги изнасилва и убива, но след прекалената употреба на алкохол човек се променя, а някои хора до неузнаваемост.

# 198
  • Мнения: 3 405
Как говориш, biko,  все едно знаеш как е станало, кой е бил пиян и какво е строил вследствие на алкохолно опиянение  ooooh!
Поне пиши, че е предположение, слух.
Така, както представяш нещата, могат да те призоват за свидетел.

# 199
  • Мнения: 1 992
Как говориш, biko,  все едно знаеш как е станало, кой е бил пиян и какво е строил вследствие на алкохолно опиянение  ooooh!


Просто е гледал новините по btv(май) снощи. Някакъв от разследването се изказва.

# 200
  • Мнения: 4 916
Как говориш, biko,  все едно знаеш как е станало, кой е бил пиян и какво е строил вследствие на алкохолно опиянение  ooooh!


Просто е гледал новините по btv(май) снощи. Някакъв от разследването се изказва.

Този, дето се изказва снощи по БТВ от доста време е извън системата - уволниха го заради побой над арестант преди години. Та представете си колко е било обективно мнението му.

# 201
  • Мнения: 206
  Разбира се, че това което знам е слух - версия. Аз не съм присъствала на престъплението и нищо не съм видяла с очите си Naughty
  Оказа се, че източникът на тази версия не е толкова достоверен, колкото си мислех. Още повече, като чух още една днес ooooh!
  Най - ужасното е, че невинни млади момичета си отидоха без време Cry

# 202
  • Мнения: 4 916
  Разбира се, че това което знам е слух - версия. Аз не съм присъствала на престъплението и нищо не съм видяла с очите си Naughty
  Оказа се, че източникът на тази версия не е толкова достоверен, колкото си мислех. Още повече, като чух още една днес ooooh!
  Най - ужасното е, че невинни млади момичета си отидоха без време Cry

А сега си помисли за тези, които са били обвинени от хорските приказки, а не са имали никаква вина. И помисли какво им е на тях и на техните семейства, как ще живеят от тук нататък с тези обвинения, защото все някой няма да е разбрал, че не са истина и ще повтаря "Ааа, те са богати, значи са виновни, те убиват деца."

# 203
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Сега пък ново двайсе: http://dnes.dir.bg/2008/06/11/news3092059.html
Вече всичко започва да става много объркано и съмнително...Дали и новите експерти не са получили някоя тлъста пачка, че да си променят първоначалното мнение  Confused

# 204
  • Мнения: 206
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА

# 205
  • Мнения: 4 513
Това е абсолютна гавра с паметта на момичетата и с мъката на техните родители!  Close Докато вестници и полиция си измислят версии, истинският виновен си стои свободен и кой знае какви ги върши. И 100% не е в България. И за мен единственият извод е, че който трябва да знае името на извършителя, го знае. Но ние никога няма да го разберем.
Пък вестникарите да си чешат още езиците. Горките деца... Cry

# 206
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Това пък какво беше newsm78

Общи условия

Активация на акаунт