Сестрите Белнейски - загинали при пътен инцидент??

  • 12 297
  • 206
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Какво мислите за новата експертиза след ексхумацията?
http://dnes.dir.bg/2008/05/29/news3054305.html
След толкова разследвания и версии новата ми се струва малко... Confused За да умрат от кола, не трябва ли да са били с изпотрошени на сол кости и това да не е направило впечатление на никой.   ThinkingКоментарите към новината също са интересни.
Много грозно впечатление ми прави как си хвърлят кал различните светила, участвали в експертизите.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 418
Защо не - според мен всичко се връзва - многобройните рани, някой ги е блъснал и е избягал. А този някой може да е бил достатъчно влиятелен, за да е повлиял разследването да е тръгнало в грешна посока.
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1204504

# 2
  • Мнения: 2 891
Оф, оставам с впечатление, че всичко ще кажат и направят, само да не се разбере какво е станало. Толкова много експертизи, а никой не разбрал, че са прегазени  Sick

# 3
  • Мнения: 7 474
Не е чиста работата Confused

# 4
  • Мнения: 7
новата експертиза доказала, че травмите са от СИЛЕН УДАР С ГОЛЯМА ПОВЪРХНОСТ открити били следи от гуми по телата , защо ли не се учудвам В тази държава всичко е възможно

# 5
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Незнам, на мен едно такова заключение ми се струва твърде удобно за всички, освен за потърпевшите..

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм втрещена Shocked Не съм съдебен лекар, но все ми се струва, че просто няма как да сбъркаш побой с блъскане от автомобил newsm78 За изнасилването да не говорим...Но..ето на , стават и ужаси грешки...или инсценировки...не знам вече какво да мисля.

# 7
  • Мнения: 1 992
И каква е логиката, след като си блъснал някого, да инсценираш изнасилване вместо да си плюеш на петите?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Цялата работа е много потулена.

# 9
  • Мнения: 42
Когато сега откриват, че са билиш блъснати от кола ми е много интересно защо когато стана инцидента не установиха това. Има нещо, което много добре се прикрива според мен.

# 10
  • Мнения: 7
логиката е мисля да заблудиш всички най вече журналисти и честни полицаи по лесно ще се прикриеш

# 11
  • София
  • Мнения: 38 418
От много гледане на CCI си мисля, че ако наистина са били ударени толкожа жестоко от кола и двете, няма начин да не са отстанали следи от колата по тях - вида на гумите, даже парчета от боята, по които са могли да определят каква е била. Друг въпрос е, че явно не са искали.

# 12
  • Мнения: 7
в полицията някъде със сигурност се знае истината ,но явно ги е убил някой Висш полицай или публична личност, която има връзки  Това се е случвало и друг път да се прикриват такива ужасни престъпления

# 13
  • DE
  • Мнения: 967
Незнам дали да го казвам...
Имам приятелка в полицията в Пазарджик.
Подпитвала съм я веднъж, дваж. Стана ми ясно, че цялата полиция знае кой е убиеца,
но умишлено го прикрива.

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Как след две години чак разбраха, че са прегазени  Shocked След две години, когато телата са разложени до такава степен, че едва ли нещо ще констатират. Дано все пак истината излезе на яве.

Общи условия

Активация на акаунт