Край!До тук бях.........

  • 11 085
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Здравейте!
В момента се намирам в труден етап от живота ми.
На кръстопът съм,и трябва да направя избор.
Въпроса ми е,кога ви писва,кога решавата че повече не може така,и слагате точка?
Не само в личен план,а изобщо.Кое ви кара да вземете окончателно решение,и да си кажете край,аз съм до тук.....Питате ли се след това,дали сте взели правилното решение,или е могло да потърпите още?А може би е най добре-"Аз вече реших ,какво да му мисля"?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Всичките ти въпроси са всъщност отговори! Всеки човек има различен праг на търпимост. Когато започнеш да се замисляш за "край" значи скоро ще ти се наложи да го сложиш!
Дано ме разбра какво исках да напиша!

# 2
  • Мнения: 3 423
Когато си изчерпала всичко, тогава.

# 3
  • Мнения: 2 556
Аз се паля бързо и понякога вземам недобре обмислени решения, които впоследствие се оказват верни по случайност. Правя каквото ми идва отвътре и после му мисля. Ако някъде се чувствам зле, махам се на всяка цена. Не му мисля много и знам, че това не е добре, но при мен е така.

# 4
  • Мнения: 884
Моите решения никога не са окончателни.Винаги си оставям мост за връщане назад.

# 5
  • Мнения: 851
Трудно бих взела това решение. Досега не ми се е налагало слава богу, но не съм от тези, които режат с нож и са до тук! Може би трябва много да ми писне. newsm78

# 6
  • Мнения: 139
Попитай себе си! Как да го направиш? Веднага отговарям - когато вземеш някакво решение /за каквото и да било/ изчакай реакцията в себе си... Какво чувстваш - раздразнение, ха нека сега се оправя сам, пустота, или вътрешно доволство, удовлетворение, сигурност.... Чувствата са най-верният ни показател за нашият избор.
Ако емоциите след решението те карат да чувстваш спокойствие, увереност в себе си, в правилният избор и удовлетвореност това е вярният път.
Ако обаче чувстваш - раздразнение, неувереност, болка, и мислиш за това какво е могло да бъде ако... тогава решението не е вярното.
Между другото точката не е винаги верният път, винаги имаш възможност да промениш ситуацията без да слагаш Край.

А и още нещо не питай никой друг как би постъпил в конкретната ситуация, защото това ще бъде негов избор не Твой.

# 7
  • Мнения: 15 453
Когато си изчерпала всичко, тогава.

А КАК СЕ РЕШАВА, ЧЕ ВСИЧКО ВЕЧЕ СЕ Е ИЗЧЕРПАЛО  Rolling Eyes

И АЗ МИНАХ СКОРО ПРЕЗ ТАКЪВ ПЕРИОД - ДА ТИ КАЖА ЧЕСТНО НЕ МИ ДОСТИГНА СМЕЛОСТ ДА КАЖА "КРАЙ". ПРОСТО НЕ МОЖАХ.
ТРУДНО СЕ РЕШАВАМ НА ПРОМЕНИ, А ПЪК ЧАК НА ТАКИВА НЕ ЗНАМ ДАЛИ НЯКОГА БИХ СЕ РЕШИЛА ИЗОБЩО.

ЗА ТОВА СЕ ЧУДЯ КАК ЧОВЕК РАЗБИРА, ЧЕ ЕДНА ВРЪЗКА Е ИЗЧЕРПАНА  Tired

# 8
  • Мнения: 152
...никога няма край мила! Никога...
Приключваш с едно, но започваш друго...   bouquet

# 9
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
...никога няма край мила! Никога...
Приключваш с едно, но започваш друго...   bouquet

 Peace

Всеки край е начало на нещо ново!По този повод си задай въпроса какво точно искаш да започнеш.После можеш ли да го запошнеш там където си в момента.Ако не можеш значи нещата са у ряката.Действай!!!

# 10
  • Мнения: 183
...никога няма край мила! Никога...
Приключваш с едно, но започваш друго...   bouquet
много точно  bouquet
Иначе лесно слагам край,дори и после да ме боли повече,но когато нещо не ми изнася,не го търпя независимо какво е Peace

ЗА ТОВА СЕ ЧУДЯ КАК ЧОВЕК РАЗБИРА, ЧЕ ЕДНА ВРЪЗКА Е ИЗЧЕРПАНА  Tired
лесно стига да поискаш да го разбереш Peace много хора именно защото не искат да го разберат не си признават и не правят нищо по въпроса с изчерпаните си връзки Peace

# 11
  • Мнения: 5 393
Зависи на какво трябва да сложа край. Не става въпрос само за връзка с партньора според мен, или поне аз така разбирам питането.
Та- ако е нещо, на което държа, нещо,  което съм градила дълго време- ще сложа край само ако всички други варианти са вече изпробвани и провалили се. Като например връзката с партньора. Ако става въпрос за роднински взаимотношения, приятели и познати- прага на търпимостта ми е по-нисък.
И все пак, като цяло съм много търпелив човек и до сега май не съм слагала край изцяло на нещо.

# 12
  • Мнения: 7 474
Семейството е нещото на което най-трудно се слага край, дори да съзнаваш, че всичко е свършило. Confused Причините са различни-деца, финанси, навик... Обаче стигне ли се до там да мислиш наистина за край, много трудно се връщаш, любювта не се връща...за жалост.
Много хора в днешно време ги спира именно финансовата зависимост, ако човек няма такава сигурно ще сложи край много по-лесно. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 7
Всичките ти въпроси са всъщност отговори! Всеки човек има различен праг на търпимост. Когато започнеш да се замисляш за "край" значи скоро ще ти се наложи да го сложиш!

Подкрепям това мнение
Дори да притежаваш необятен  праг на търпимост всичко си има граници

# 14
  • Мнения: 197
Когато нещата ок. мен започнат да губят смисъл, когато  започна да ставам апатична, когато усетя , че нещо ми липсва и то в продължение на много време. Когато чуя някой зашеметяващ и неочакван коментар и се питам защо. Тогава започвам да се убеждавам, че не всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт