Край!До тук бях.........

  • 11 083
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Има един човек,който непрекъснато ми повтаря,че живота има само 2 дни.
Между тези 2 дни просто не си струва да си вгорчаваш живота излишно!
Живей по най-приятния за теб начин,не плащай данък обществено мнение,не живей в норми и с догми измислени от други.....!
Казъл го е някой....Прави каквото трябва,пък да става каквото ще  Peace
не става просто.човека е 'стадно животно'и това как ще изживее живота си,не зависи само от него.за данък 'обществено мнение 'съм съгласна,но за жалост,определяме действията и постъпките си,съобразявайки се с околните

Изводът...намери си правилното стадо  Peace

# 106
           Касвам ,,Край до тука бях!", когато има на лице две основни причини:
           1. Логически съм стигнала до извода, че трябва да се сложи край.
           2. Достигане до психологическа готовност за действие т.е. да нямаш търпение това да се случи час по-скоро.                 

# 107
  • Мнения: 606
Въпроса ми е,кога ви писва,кога решавата че повече не може така,и слагате точка?
Когато вече е твърде късно.

# 108
  • Мнения: 2 175
Незнам...сигурно всеки ден си задавам тези въпроси..и въпреки всичко..продължавам

Предполагам от несигурност- но не собствена, а заради другите, които са част от проблема..

# 109
  • Мнения: 135
и този път не сложих край ,момичета Confused
дано не съм сгрешила Praynig
относто поста на адреналинка.
много пъти съм го молила да се разделим временно ,и да си направим равносметка,кой на какво държи ,и с какво е склонен да прави компромиси.категорично заявява ,че той е наясно с чувствата си,и няма да нръдне от нас
Това май изчерпа темата. Аз обаче съм досадна/ съпругът ми твърди така и почти му повярвах /. Имах същият проблем, до като не осъзнах, че проблема/алкохол/ всъщност не е мой а негов. Това ми помогна да го убедя, че има нужда от помощ. Аз всъщност не съм му роднина, не съм сестра, майка или първа братовчедка по бащина линия например. Първото което направих е да си върна фамилията. Още ми е сърдит, но реално резултат има. Може да ми е ядосан но това го подсеща, че аз съм друг Човек към който е поел ангажимент преди много време. Може да съм човека до него, но също така съм тази която може да си тръгне всеки момент.

# 110
  • София
  • Мнения: 816
Просто се попитайте дали сте щасливи,радостни и обичани.Смятате ли да живеете така?Вие го заслужавате.Аз така се попитах,отговорих с ,,не,,Вече 4год. съм разведена,2 от които с нов мъж и бременна.Голямото ми дете е добре/за тиинейджър/.Прие го нормално             и сега градим всичко наново Twisted Evil/до следващия път/........Шегичка.Наистина го заслужаваме,има още добри мъже и хора.Айде и от здраве да не се отървете.                             

Общи условия

Активация на акаунт