Орхид Хилс - Варна

  • 56 076
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
  A ясно исках да се ориентирам , но трябва да проуча колко горе долу е отнела цялата процедура от първа копка до акт 15 , че ние е важно!Също ако може да ми кажеш нещо за отоплението , разбрах че ще е със парно , на газ, как стоят там нещата трябва ли да си закупуваме радиатори или....  bouquet

# 16
  • Мнения: 593
Радиаторите са в цената разбира се , също кухненското обзавеждане е бонус, забравих да кажа!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, радиаторите са включени в цената, но после сигурно ще ти искат такси за включване към локалното парно. Защото строителя и инвеститора са съвсем различни от фирмата, която ще поддържа парното.  Peace

# 18
  • Мнения: 593
Напротив, таксата за включване е калкулирано в цената на апартамента. Бонус от строителя.

# 19
  • Мнения: 335
Милички,а някаква информация да имате за Орхид гардънс на "Осми приморски полк"?Цени,срокове?

# 20
  • Мнения: 95
godgift , това им е сайта: http://orchidgardens-varna.com/

# 21
  • Мнения: 306
Ходихме , видяхме и решихме - купуваме !  Дано всичко е ОК ,че като чета за новото строителство как се бавят актовете туй онуй направо ми настрахва косата !!!

# 22
  • Мнения: 5 462
Еее значи все още има свободно някое друго апартаментче ???? Wink
Аз бях чела или чула че всичко било продадено ??? newsm78 Rolling Eyes
Или вие сте взели последното непродадено , дай инфо ако знаеш нещо по въпроса ???

# 23
  • Мнения: 306
Сега започва строежа на трети етап и от него има доста непродадени , ако те интересува нещо по конкретно питай  Peace

# 24
  • Мнения: 5 462
Сега започва строежа на трети етап и от него има доста непродадени , ако те интересува нещо по конкретно питай  Peace
Ааа мен ме интерисува от вече построеното дали има свободно нещо ...???

# 25
  • Мнения: 306
не ! няма !

# 26
  • Мнения: 593
Ааа мен ме интерисува от вече построеното дали има свободно нещо ...???
Влез в сайта им да видиш. Отбелязани са продадените и свободните апартаменти. Зависи какво търсите. Мисля че иам още свободни северни, но са двустайни, и няколко тритайни, но са доста големи и нали се сещаш доста скъпи.

# 27
  • Мнения: 306
Ние като попитахме дали има свободни готови ни казаха че няма !
mamayani вие подписахте ли акт 15 !

# 28
  • Мнения: 593
Не, идната седмица трябва да стане.

# 29
  • Мнения: 306
 После по теб ще следя кога ще излезе акт 16 да се ориентирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт