Орхид Хилс - Варна

  • 56 089
  • 366
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 462
После по теб ще следя кога ще излезе акт 16 да се ориентирам Simple Smile
Moже да се обитава и без акт 16 нали така или бъркам ???

# 31
# 32
  • Мнения: 157
Ходихме , видяхме и решихме - купуваме !  Дано всичко е ОК ,че като чета за новото строителство как се бавят актовете туй онуй направо ми настрахва косата !!!
Може ли да споделиш за цените  и има ли разлика според изложението bouquet

# 33
  • Мнения: 306
 Цените започват от 700 евро , има значение изложението , и етажа на жилището ! Юг е най скъпо , после запад , изток и накрая север , най евтин е първи етаж и така ! Ние си взимаме западно , на трети етаж - 740евро .

# 34
  • Мнения: 386
В Орхид гардънс цената на кв.м. ориентировъчно е 1700 EUR.

# 35
  • Мнения: 593
Уха, голяма цифромания е там! Shocked

# 36
  • Мнения: 306
Да сега и аз видях че има свободни от построените , но най - вероятно са северни , затова не са ни казали ! Ние просто и казахме да ни предложи всичко възможно без севера !

# 37
  • Мнения: 2 641
Ама 700 евро на квадрат верно ли е добра цена за Възраждане?

Мислех си че са по ниски цените вече. Може ли някой който е правил наскоро проучване на цените да сподели как са в момента, да не пускам нова тема.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 261
Ами 700 евро си е добра цена.
В момента във Възраждане готовите тухлени апартаменти НС се предлагат основно за около 900-1000 евро/м2.Тези ,които са на проект или тепърва започва строителство са 700-750 евро/м2.
А пък панелките -там направо са пощурели от цени.За панелно 25-30 годишно жилище в района на Младост ,Възраждане цената стига и 1100 евро на квадрат ooooh! Shocked

# 39
  • Мнения: 306
На мен всичко много ми харесва , единственото което ме притеснява е таксата месечно за подръжка , но да се надяваме че наистина ще е поносима ! Каза момичето по 0.40ст на кв.м , дано остане такава и дано включва всичко-зелени площи, охрана и видеонаблюдение !

# 40
  • Мнения: 5 462
Е в договора не е ли опоменато какво и за какво и колко се плаща за подръжката ???Какво се включва в тази сума и ще се променя ли тя през годините .

# 41
  • Мнения: 593
Каза момичето по 0.40ст на кв.м , дано остане такава и дано включва всичко-зелени площи, охрана и видеонаблюдение !
Да, 0.40лв. на кв.м. включва всичко това, като фирмата изпълнител няма право да променя тази цифра през първата година. А след нея, управителния съвет(живущите) имат право да я сменят, ако не си изпълнява добре задълженията. Това пише в договора.

# 42
  • Мнения: 5 462
Аааа това е кофти .. колко ли ще фръкне цената след първата година може би 0.40 евро на кв.м. Shocked #Crazy ????

# 43
  • Мнения: 306
Е чак пък  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 641
Гери, благодаря за инфо-то. А около Чайка и широк център какви са цените?

Аз все си мислех че още може да се намери на 500 евро/м2 в по крайните райони, Аспарухово и др.

Общи условия

Активация на акаунт