Орхид Хилс - Варна

  • 56 053
  • 366
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
 Варненки, споделете мнение за комплекса , ако имате инфо ! А бих се радвала ако някой вече има там жилище да сподели ! Ние искаме да си вземем там  и много се интересувам  Hug

# 1
  • Мнения: 47
Фирмата инвеститор е израелска. Строител на обектите е КОМФОРТ, които имат добро строителство. Ако става въпрос за затворения жилищен комплекс във Възраждане , ако не се лъжа представлява 14 или 17 входа кооперация от типа затворен комплекс , като вътре ще се предлагат всички екстри за живущите там - басейн, СПА център, атракции, бар, заведения, магазини и т.н. По спомен,  имаше идея и за детска градина. Цените на кв.м бяха приемливи , за района, но доколкото знам по-голяма част от апартаментите са продадени. Това поне ми е информация за първата половина от обекта.

# 2
  • Мнения: 593
Ние си взехме там апартамент, тритаен, южен. Квадрата ни излезе 810 евро. Доколкото съм запозната в построените вече крила повечето апартаменти  са продадени, поне тези с хубаво изложение. Така че не губете време, ако наистина искате да си вземете нещо. Ние също късно разбрахме за комплекса, но за щастие взехме единствения останал апартамент по наши изисквания. Преди няколко дни излезе акт 15, до седмица, две ни уведомиха че ще ни се обадят да подпишем приемно-предавателния протокол и ако нямаме някакви претенции, които се отстраняват в рамките на 1  месец ще си получим ключовете. Че имаме доста работа, ще събаряме едната стена и т.н. Ето ти линк да разгледаш повече: http://www.orchidhills-varna.com/

# 3
  • Мнения: 306
 Тази седмица ще отидем да погледнем ! Много примамливо звучи , дано няма уловка , ще проверим Simple Smile Дано ни хареса ,че вече 100 години на квартира  ooooh!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 692
mamayani, кога го купихте (ако не е тайна)? 810 евро, възможно ли е?  newsm78  Мислех, че цената е поне два пъти повече.  Изглежда страхотно, а за тези пари какви безумни дупки съм виждала, докато обикаляхме и ние за жилище. Със здраве да си го ползвате  Hug

# 5
  • Мнения: 593
Мерси Cherry,
Купихме го февруари месец, наистина е страхотна цената. И ние това установихме след многото ходене и обикаляне.

# 6
  • Мнения: 5 462
Че имаме доста работа, ще събаряме едната стена и т.н. Ето ти линк да разгледаш повече: http://www.orchidhills-varna.com/
Каква стена ще събаряте ???В новия апартамент ли ??? Rolling Eyes Shocked

# 7
  • Мнения: 593

[/quote]Каква стена ще събаряте ???В новия апартамент ли ??? Rolling Eyes Shocked
[/quote]

 Да, в новия, много са малки спалните, та едната ще я разшитяваме към коридора. Другата мислихме да разширим за сметка на банята, но се отказахме.

# 8
  • Мнения: 5 462
Каква стена ще събаряте ???В новия апартамент ли ??? Rolling Eyes Shocked
[/quote]

 Да, в новия, много са малки спалните, та едната ще я разшитяваме към коридора. Другата мислихме да разширим за сметка на банята, но се отказахме.
[/quote]E малки , малки ама колко малки ???А те носещи стени ли са или не ???

# 9
  • Мнения: 306
 Ние утре в 12.00 ще ходим да гледаме , доста се навих , да видим Simple Smile А може ли да споделиш за колко време беше готово , какъв е срока, момичето каза към година и половина, и колко е времето между акт 14 и акт 15 ?

# 10
  • Мнения: 593



 
[/quote]E малки , малки ама колко малки ???А те носещи стени ли са или не ???
[/quote]

Не разбира се, не са носещи, едва ли щяха да ни разрешат да ги бутаме ако са носещи. А спалните: едната е 9,5кв., другата 10,5кв.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 911
а нещо ориентировъчно казаха ли ви за комуналните разходи? Доколкото разбрах се плаща за охрана, градинар, басейн, поддръжка някаква месечна сума и ако жилището е с кредит може и малко нагорнище да дойде  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 306
 Казаха ни месечно че се заплаща по 0.40ст на квадратен метър , защото и аз се притеснявах от този факт,защото ние със кредит ще го взимаме , ако.... го вземем ! Затова исках да знам какво е времето между акт 14 и акт 15 ?

# 13
  • Мнения: 593
Казаха ни месечно че се заплаща по 0.40ст на квадратен метър , защото и аз се притеснявах от този факт,защото ние със кредит ще го взимаме , ако.... го вземем ! Затова исках да знам какво е времето между акт 14 и акт 15 ?
Не мога да ти кажа, защото през февруари като го купихме беше на акт 14, а преди няколко дни излезе акт 16. Попитай в офиса им. о.40лв. е цената на кв. м. от цялата застроена площ на всички апартаменти на месец, 10лв. на подземен гараж на месец и 5лв. на надземен гараж на месец. Такива са месечните разходи.

# 14
  • Мнения: 593
Опс, грешка акт 15 излезе!!!

Общи условия

Активация на акаунт