Детска градина в Стрелбище

  • 1 949
  • 11
  •   1
Отговори
127 "Златно пате"   кв. Стрелбище  коментари, предстои ни да се преместим  и се чудим дали да я запишем в нея или "Звънче"

# 1
  • Мнения: 3 092
Има закачена тема , защо не провериш там  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Ако искаш мнение Звънче е многократно по - добра градина, но така или иначе се кандидатства само по интернет вече, желаещите са много, местата малко Simple Smile Трябва да имаш огромен късмет с кандидатстването за да правиш избор м-у двете градни

# 3
Благодаря Ви за отговорите.
Приети сме в Златно пате, а в Звънче сме номер 8 по регистрация.
Хубава ли е Златното пате, как са учителите?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Благодаря Ви за отговорите.
Приети сме в Златно пате, а в Звънче сме номер 8 по регистрация.
Хубава ли е Златното пате, как са учителите?

Ако сте за първа група искайте да сте при Михайлова, много добра възпитателка, за съжаление обаче мисля че тя ще е в някой от филиалите, а не в новата сграда

# 5
Благодаря ти Куки, да първа група ще бъдем - ще живем в 91 блок и от детската ме попитаха дали имам предпочитания къде да бъде дали  под нашия блок, или 93 или 95 , но още не се знае може и в новата сграда.

# 6
  • Мнения: 382
Някой знае ли , догодина в коя сграда ще бъде 1-ва група.

# 7
  • София
  • Мнения: 40
Г-жа Михайлова тази учебна година (2008/09) ще води първа група. Миналата уч. година водеше предучилищна група.  Доколкото знам в новата сграда ще бъдат 2-ра и предучилищна групи. Peace

# 8
  • Мнения: 382
Някой да знае нещо за госпожите , които сега водят предучилищната група,дайте някакво мнение, нали те догодина ще взимат първа група.Мисля , че са Светлозарова и Борисова, имената им.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 554
Моята дъщеричка е предучилищна в "Златното пате".  Невероятно доволна съм и от двете госпожи.............много различни са и взаимно се допълват, и така дечицата получават от всичко!!!!!!!!! Базата е уникална...............малко частни градини могат да се похвалят с такава!/ посещавали сме и ЕСПА и Звънче/ Охраната е на високо ниво...............медицинския екип е само от префесионалисти! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе няма как да не е така, след като директорката е незаменима! А аз като се сетя за директорката на "Звънче" косицата ми настръхва.............доста дечица се преместиха, заради нея! С две думи.............щом си в "Златното пате" - не се притеснявай.

# 10
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
А кога е минала класацията за бъдещата първа група в "Златното пате"?!! Как така някои са сигурни, че са приети? Дъщеря ми ще навърши 3 през септември и се водим "предварително кандидатстване".

А относно градината - синът ми я посещава вече 3-та година. Много съм доволна, въпреки че сме в един от филиалите. Госпожите са истински професионалисти в областта на работа с малки деца. Всеки ден се провеждат занимания в най-различни области - преразказ, музикално образование, рисуване, математически познания и т.н.

"Звънче".... поне до миналата година без солидно първоначално "дарение" и след това ежемесечни "вноски" не познавам нито едно дете, което да е записано в тази детска градина.

# 11
  • Мнения: 7 831
Обърнете внимание от кога е темата  ooooh! .

Общи условия

Активация на акаунт