За плодовото пюре

  • 2 781
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Моля,кажете ми как се дава плодовото пюре.Педито казва докато не замести половината от едното ядене.Например следобед ,ако по принцип ядем 200гр,да хапнем 100гр. пюре+100гр.АМ.Но тук чета,че момичетата го дават между храненията .Правилно ли да разбирам,че всички 5 храненията са си  АМ,а между тях по малко пюре?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 207
ВИж зависи си от детето,

Аз давам сутрин за втора закуска пресни плодове пасирани (вместо пюре) вие сте малки още де ама то е същото с бисквитки. Като попораснете още малко ще го включваш като кисел. Според мен файда да се дава така между храненията няма голяма защото така се получава, че постоянно се яде нещо. Може следобед да го даваш с АМ  Peace

# 2
  • Мнения: 1 763
Аз съм заместила цяло хранене с плодово пюре. Докато захранвах не съм го давала между храненията. Първо давах 2-3 лъжички, после млякото. Приготвях му мляко такова количество, каквото по принцип си пие и го оставях да пие колкото иска.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм заместила цяло хранене с плодово пюре. Докато захранвах не съм го давала между храненията. Първо давах 2-3 лъжички, после млякото. Приготвях му мляко такова количество, каквото по принцип си пие и го оставях да пие колкото иска.
и аз така Peace
не съм го давала м-у храненията

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
плодово пюре се дава между храненията, то НЕМОЖЕ да замести хранене не е достатъчно калорично

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 87
reme,на колко месеца захрани и с какво?

# 6
  • Мнения: 172
Определено не може да замести цяло хранене,но може ли 90гр. пюре+3 мерителни лъжички АМ,разтворени в пюрето да замести едно ядене от 180мл АМ.Аз така го давам и се чудя дали е правилно. newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 66
аз напоследък замествам 2-рото сутрешно хранене в 10 и нещо с плодово пюре. В 10 моят бебо няма особен апетит и не си изпиваше 150-те мл АМ, та затова. По-натам мисля вместо плодово пюре да давам в 10 плодов сок изцеден, но аз още не съм почнала със соковете.

# 8
  • Мнения: 1 674
плодово пюре се дава между храненията, то НЕМОЖЕ да замести хранене не е достатъчно калорично
Peace

# 9
  • Мнения: 2 334
И аз това искам да разбера дали може следобедното хранене например да е от половин бурканче плодово пюре и АМ колкото иска след това,тоест да се дават и от двете неща едно след друго? newsm78

# 10
  • Мнения: 168
А моята сладурка, като не иска АМ след пюрето какво да правя?

# 11
  • Мнения: 493
Аз го давам между храненията,никога съм замествала ядене с плодово пюре Peace

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А моята сладурка, като не иска АМ след пюрето какво да правя?

ми не е будала, знае кое е по-вкусно Peace. Аз в такива случай към пюрето добавях мляко (1-2лъжички не разтворени)

# 13
  • Мнения: 74
аз следобед и давам само пюре и си изкарва до три часа след него,пробвала съм даи давам мляко след пюрето но неиска

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз го давам между храненията,никога съм замествала ядене с плодово пюре Peace
точно така-плодовото пюре не замества хранене

Общи условия

Активация на акаунт