МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 166
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
     bouquet   Леа и Ема  на мамамила    Ивона   на peti82    Heart Eyes  да са ни живи здрави днешните рожденници...кой като тях  Hug днес подаръци  Mr. Green утре паааак
Наталка красиви места,дано си доволна и от пребиваването си там!Защо беше сладък Джо в болницата?
Вечерница   ще се справиш  Hug ...виж за в края на 8 месец...ще стискаме палци
desi_jul в началото на 4 месец взе да се усеща...не се притеснявай,нали на видеозона е всичко наред  Heart Eyes
Алмичке....така са гениите...разсеяни....да ти е жив и здрав
Габи... харесва ли му на Давид в градината
ani69 честито,чакай гости  Mr. Green
Велина...консултация с адвокат..за по-сигурно, но не ги оставяй да им се размине
На  концерта на Васко Кръпката в четвъртъка беше много хубаво,после в петък минахме през Патиланци
Днес пък тука е празник на горооряховският суджук

# 16
  • Мнения: 3 323
Кабо, това само един Камен го може! От кашоните ще е, да знаеш!
Вечернице, ти къде си, че забравих? Страхотни са ти разказите, много ми харесаха!
Деси, не помня точно, но малко по рано от другите Декемврийки...
Ани, завидях! Всички ли се уредиха със селски имоти, само аз останах... Sad
Тъщичке, и безгрижието ти свърши... Сега като се почне едно...
Севлиево и Благоевград, нещо май сериозно си ходите, а? Изневерявате, начи!
Грета, прекрасни дечица! Как се формира името на голямата кака? Много е интересно.

За бабите няма какво да кажа - имам си една до нас живее, ама нея я ползвам да си вдигам кръвното и да ми чеше нервната система, иначе много полза няма, де!

Натали, Кабо вече е питала, ама и аз да не се пропусна - първо как така изведнъж тръгна, децата къде бяха, при кого, поне файда имаше ли от гурбета, ще ходиш ли пак, какво стана с таткото на Джо?

Габи, кога ще решите за отпуската? Нали няма да си седиш само у вас?

# 17
здравейте мами,днес с малки прекъсвания успях да почета.натали чудесни снимки.иска ми се да има и при нас такава култура на движението,така ще сме малко по спокойни,но едва ли ще стане скоро.на 7 юни и нашия стефко ще завърши детската градина.училището е по далече и се притеснявам как ще пресича.децата порастват стават по самостоятелни,но да си призная исками се да гушна мъничко човече.така че благородно завиждам на майките с бебчета.на малката биляна много здраве,радост и късмет,на цялото семейство много щастливи мигове!кабо всички гении са расеяни,победите ще дойдат. bowuuдовечера съм на събиране с съочениците си от 8 клас,с някои не съм се виждала от много години.нямам търпение да стане 8 часа.питам,как да изпиша рожденните дати на децата?къде?чао!

# 18
  • Мнения: 11 607
Ще ходим след малко на кръчма с Юлка......Повече - по-късно или утре....

На първо време - предястие - малко документи.....

Двенки.....
Влюбени
Уморени
Спомени, спомени.....
От дума на дума....
На гости у нас
Четири пети семейство
Четири пети отново

# 19
  • Мнения: 3 479
Не е за вярване, обаче Криси е приет в детската градина до нас. А сега не знам какво да правя newsm78

# 20
  • Мнения: 710
Добър вечер на всички мами!
Незнам какво още бих добавила към разказа си.Като всяко начало беше трудно.Незнаех езика,не познавах никой,не смеех да излеза из града от страх че ще се изгубя,ллакала съм всеки ден за децата.Батковците са големи вече и самостоятелни, понесоха раздялата нормално,но малкия Джо ме търсеше из стаите с думите:"Мамо,ела при детето си."От това ми ставаше още по-мъчно.Имах малко здравословни проблеми,побеляха ми косите,отслабнах с 10 килограма без диета,която започнахме с пешеходката,по точно аз се каних да започна.Работех в една кравеферма.Всеки ден ставах в 3 сутринта връщах се в 12 на обяд,в 3 следобед отново на работа до 9-10 вечер.Но постепенно се приспособих и когато трябваше да тръгна незнаех дали искам.Радвах се че ще видя децата,но бях свикнала на друг начин на живот.Сего отново се приспособявам и съм още зашеметена.
Децата ги оставих на грижите на таткото на Джо и баба им.Файда от гурбета не много голяма.Истината е че в Чехия получаваш два пъти по-малко от други Европейски държави,но е повече от колкото в България.Изращах пари в къщи достатъчно за нуждите и сметките тук,успях да възвърна малко заеми,донесох подаръците на децата и от днес съм горд собсвенник на хладилник с фризер от който се нуждаехме и в който ще складираме храна за зимата.Сега зимата няма да е страшна  Laughing
За сега нямам планове да тръгвам отново,но нищо не се знае.Джо беше с двустранна бронхопневмония и съм в болнични,връщам се на работа на 09.06.
Някъде прочетох че нямаме председателка,защо?

# 21
  • Мнения: 346
Здрасти Simple Smile

Започнахме и ние да се поразболяваме у дома... Сега ще трябва да вкарам в действие Онзи Важен Тефтер с бабините рецепти... И ние сме приети за ясла. Уви, не в детската градина, където учеха батковците (там сме трета резерва), а във втората по подредба. Тя е съвсем нова, от миналия септември работи, та ме безпокои доколко колектива е подбран, сработен newsm78 Но до 13 юни има време... Може пък и по първо желание да се уредим...

Весело изкарване на Деня на детето  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 323
Не е за вярване, обаче Криси е приет в детската градина до нас. А сега не знам какво да правя newsm78

А, психолога какво препоръчва?

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Hug ех че много  newsm59  рожденници днеска имаме  Mr. Green ще получат ли по два подаръка заради двойният   си празник днес,а мами   Flutter  да са ви живи и здрави дечицата  Hug    Петър  на СуперТеди   Tada Симеон  на MegiX    bigdance2  Иван  на bo_slavova    ura    Христиана на Krassi-Mira    bdbaloni
  baloni Честит празник на детето  dancing  Дай Боже да са ни   supermama  живи и здрави децата - малки и пораснали  Hug да растат безгрижни и щастливи  sun
 Сега малко снимки от идването ни в София в четвъртък и петък за концерта на Васко Кръпката   Павел на концерта   
"пред Александър Невски"
достойни заместници
..........И аз искам на Рилският манастир....благородно ви завиждам ......там винаги мога да ходя с удоволствие
Наталка,как е вече Джо,оправи ли се? Ще заминаваш ли пак ...
КаНиМа   може пък да е хубаво в новата ясла  Hug

Хубав  sun ден ви пожелавам  Flowers Bouquet

# 24
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ, ПО-ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ ДЕЦА!
МНОГО УСМИВКИ И ХУБАВ ДЕН!
   bouquet

Ние сме се запътили към Зоопарка, знам че ще е голяма лудница там, но ни е близо. Приятен ден момичета!  Hug

# 25
  • Мнения: 11 607
Децата ни да са живи и здрави, и да имат безгрижно детство и да бъдат много, много слънчеви и лъчезарни! Весело изкарване на празника!

# 26
  • Мнения: 1 818
Честит празник, Детенце!

Честит Рожден Ден на всичките ни дечица,родени днес!


Цоци,Юле  Hug Hug...много сте сладки... Heart Eyes Heart Eyes завиждам благородно на срещичката ви...хубави снимки с хубави хора...Цоци,а къде е Рая ?

Галче  Hug ,все се каня да ти пиша на лични едно дългичко писмо  Heart Eyes Моят съвет е детенце да ходи в нормална детска градина...аз пак ти казвам...много е рано да се поставя диагноза...Давид все още няма такава...Когато тръгна на три години за първи път на градина...дума не казваше и беше с памперс...

Дидка  Hug ,личи си,че концерта на Кръпката е бил страхотен /а той колко се е променил.../

Вечерница,ще стискаш зъби...няма как...Дай ни някоя снимчица или линк с изпълнение на хора ви..да ви видим и чуем... Heart Eyes

Пешеходке Hug ...и на мен не ми се стои все тук,но ще видим...времето ще покаже...

Ина-Бамзи  Hug ,тук напиши рождените дни,а Цоцо ще тевключи на първа страничка  Peace Как мина срещата?

КаНиМа  Hug ,стискам палци да оздравявате по-бързо!

Деси Джул  Hug ,всяка следваща бременност се усеща по-рано...аз третото си дете го усетих около четвъртия месец .

Наталка  Hug ,защо ми става тъжно като чета постовете ти ? Разцелувай сладък Джо!  Heart Eyes


Мили момичета,весело празнуване днес и много целувки на дечицата ви!  bouquet






# 27
  • Мнения: 11 307
Честит празник на малките ни слънца! Да са живи и здрави и рожденниците на тази специална дата!   bouquet

Момичета, оцелях! Беше голям кеф! Такава публика досега не сме имали. Викаха ни 5 пъти на бис  Crazy Party
Благодаря ви за милите думи.
Пешеходке, в Германия съм. Живеем в едно малко градче, на което аз от умиление казвам село. Не за друго, а защото има само къщи и най-високата сграда е църквата  Joy Тук има снимки от селцето.
Габи, тук има снимки от последните ни концерти. От снощния ще качим вероятно чак другата седмица. Нямаме качено никъде клипчета, заради авторските права на композиторите - тук много строго следят за това.
Тук има качено само едно клипче от пътешествието ни преди 3 г в Щатите.

# 28
  • Мнения: 4 242
Честит рожден ден и честит 1-ви юни! Пожелавам много здраве най- напред, много щастливи усмивки и забава! Hug

# 29
  • Мнения: 1 035
Честит Ден на детето на всички сладки мушмороци! Да са здрави ,весели и умни!!!

Честит двоен празник и на рождениците днес!

Ние , макар и нямащи много сили след голямото изпразване на стомахчетата ,два дена празнуваме Деня на детето . Вчера празника организиран от ГЕРБ беше  с пъти по -хубав от днешния .Може би и защото беше само на едно место ...
Освен децата изпълнители , които се грижеха за музикалното оформление ,имаше базар с истински произведения на изкуството изработени от малки сръчни ръчички на дечица от детските градинки .Клоуни пък шетаха из публиката и организираха състезания в които се включваха не само деца .Нашето семейство се представи с един брой участник -кака Софи . Тя пък от дърпането на въже спечели два сладоледа ,  които с радост сподели с цялото семейство .
Днес празника премина( доста скромно) с дефиле от наша страна по централна улица ( тук там поспирвахме да послушаме изпълнители) и люлеене на люлки .Ех , че са ми скромни дечицата ...
И ние имахме среща с директорката на детската градинка , където ще ходят Ивана и Бояна от 01 09 .Освен документите и изследванията , ще трябва да се подготвим и със спонсорство ....А най- хубавото е ,че ще бъдат при госпожите на кака им

Velina_70 не се отказвай - търси си правата Що за безочие  Twisted Evil
natalia_viktorovna много хубави снимки Честита ти придобивка .Желая ти винаги да се пука по шевовете А Джо, много е пораснал 
Кабо Алма Дидката го е казала хубаво за Камен
ani69http://l.yimg.com/www.flickr.com/images/spaceball.gif
http://l.yimg.com/www.flickr.com/images/spaceball.gif - тези не можах да ги отворя ...Ни каничка ни дявол видях .Поправи се  Heart Eyes И честито местенце Най - хубави моменти да изживеете там
Вечерница само да знеш ,че сме колежки .И аз съм мезикант  bowuu
Дидка Hug
ina-bamzi така ми се ходи на такива срещички....
Цоци ,Юле  smile3508
Галче желая ти да вземеш правилното решение spoko
КаНиМа и вие ли летен грип ??
Албенка и аз искаааам зоопарк ...макар и с лудница .Моите деца още не са виждали
Пешеходке,Габи   Heart Eyes
Брей къде изчезна народа  newsm78  Някои да не останаха в старата темичка...Миши , СтелаМария ,Анаисчето, Нелето  Други пък като Нели Диева и Джейн и..и .... и... bash
Пиги как е мама?
Весело доизкарване на празника от нас .

Общи условия

Активация на акаунт