МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 169
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 818
Ех...очите ми останаха в тези ваши снимки...Юлка,Нелето...
Колко красота има в родината ни...
Юле,кое е русото момиче с високото моменце от снимките? Всички сте много хубави  Heart Eyes Heart Eyes
Нелето,косичката на Яна колко е пораснала...а тя е неузнаваема...пу-пу-пу  Heart Eyes...обаче определено ви трябва по-голяма кола  Wink

# 46
  • Мнения: 710
Момичета не съм ви чела,ще го направя по-късно.Спешно ме трябва мнение за тази триколка,ако имате таково.
Не мога да разбера колелата са гумирани или са пластмассови напълно.
Джо е на 2г.Колебая се какво да купувам,триколка или колело с помощни.Той и триколка не умее да кара,колелото нямам представа как ще го овладее.Хайде мами с пресни спомени и деца на същата възраст споделете мнението си и опита.

# 47
  • Мнения: 1 818
Наталка,ние имахме такова колело,но много малко го кара Давид ...така не се научи да върти педалите...на година и половина беше,а му беше малко мъничко колелцето...Аз те съветвам да му вземеш от тези с помощните колела...Първата група са за деца от 2 до 3-4  годишна възраст ...като ето това например.

# 48
  • Мнения: 11 607
Такааааааа......

Хайде да кажа повече за гостуването на Юлка.....

Та те бяха гости на друго семейство - официално! Но отделиха време и за нас! Та тази руса жена и високото момче - са част от другите домакини.......

Дойдоха, срещнахме се с Юлка и Галин на Рилския манастир. Разгледаха го, хареса им, посетиха музея, времето бе много хубаво и на спокойствие разгледаха и снимаха всичко,което им хареса. А определено много им хареса!

След това имаха кратка ауденция на кафе у нас(без кафе). И бяхме поканени и ние от другите домакини на кръчма.....кръчмата се казва Воденицата и е реализирана в изцяло битов стил, тук-таме с недосмислици.....Но общо взето мястото е супер, въздуха кристален и чист, има си и личен зоопарк кръчмата. Вътре се виха хора, кючеци, блусове и пр. Заведението бе пълно, шумно и само Наздраве успявахме да си кажем. На принципа - по 1 от семейство......Юлка, Лъчо и другата домакинка бяха усилено на дансинга, а останалите - пазехме масата. Като е казала на ухо за Лъчо, аз пък да кажа,че на Юлето и пяха на уше от състава. Техния домакин по много оригинален начин и честити рожденния ден, въобще Юлка бе в центъра на празненството. В малките часове се разделихме, те на другия ден са разгледали по-обстойно Благоевград, без нас. Малко, вълнуващо и приятно ни бе! Да се надявам,че другия път ще бъде повече!

Дидке, готви се мила за гости.....като ти не дойдеш на Рилския манастир - манастира ще дойде при теб! Сериозно мислим да обиколим тук-таме тази година из България.......Така че, които има желание да се видим.. - моля, кажете, ще минем през вас! Дидка ми предложи и спане, Юлка - също, така че не се знае кога ще свърши пътуването ни.....

Вечернице, много професионален ми изглежда този хор....Тц...тц....тц......Поздравления! Ни мога да пея, ни да свиря, ни да рисувам, въобще с изкуството съм на ти.......И само гледам и цъкам с език като гледам другите как вършеят разни върхове! Браво! Все така напред!

Тъщо, това лято не успяхме да се видим...Да се готвиш за нас още от сега! Не искам да те пропусна, да знаеш......Няма да съм скромна като щерките ти, да знаеш.......

Вълшебна, винаги ми е приятно като те видя.......

Карил, да те виждам по-често тук.......  bouquet

ГеоНадин, ще разбереш за ДГ, не се притеснявай! Ще изгрее и за теб таз мъка!

Миши, как е снагата? Отпочина ли си? Липсва ми отпимизма ти! Потопи се някъде блажено във вода, както казва Велина и ще си пушка след това!

Наде, Наде, мислим и към Свищов да идем! Накъде е ученето? Шефовете, ядосват ли те още? Какво стана с операцията на малките?

Габи, Габи, как ми се идва към Испания.....Дай на ЛС или скайпа някаква информация за пътните разходи.....Че 3000лв е със самолет, 1500лв. и автобус......а така ни се идва на всички.....Но ...ако не стане - на живо август месец задължително!

Сузи, що така само единия близнак? Имаше и едно друго Сузи...но те всички варненки се изпокриха....

Наталия, на мен по принцип триколките не ми вдъхнат доверие и Йоан не им се радваше....

Неле, идва ми се пак към Предел...Дано стане скоро! Задължително ще ти се обадя, да направим едно семейно събиране и да разгледаме Разлог.......Мъж вече отдъхна ли си?

Велина, дано успееш и да защитиш правата си! Цункай Любо...скоро ще съм в Добрич и ще го направя на живо!

Въх, Председателката на първа страница.....Това е за отбелязване...Нали знаеш,че всички обичаме Кабо Алма......

Свате, не мога да ви забравя аз...не мога...а за теб да не приказвам...ти си винаги пред погледа ми...Цветето, което ми подари - спатифилума, цъфна с цели 4 цвята и е много красиво.....Другите ти китки също добре ги стопанисвам.....Може да намина през вилата ти за нови....

Ани, чакай ни на село! Първо мене, после Габи да срещаш...Но първо - аз тебе те чакам тук....Определено ми липсваш.....

Гале, прегръщам те! Тук сме винаги с теб! Как е пубера? Намерихте ли къщичка.......ако не  - на специализация при Ани - виж те как бързо се обзаведоха с нов имот!

Наслуки и Феята ми липсват.....Ама те да целуват Принцесите си и заради нас........И сигурно много хайманосват, а и домакинство вече голямо.....Ех, как искам и аз като тях......

Имаме още едно ново попълнение на мама с 4 деца - Аниto, но май не е писала тук..... и още една мама с 2 деца, която също чака близнаци и след 2 момчета, сега чакат 2 момичета -magy_m78  ...Ех....само аз останах без близнаци......

Скоро че питаха за мама със 7 деца от Пловдив, чийто мъж обаче за съжаление е починал...Някой да знае нещо за тази мама.....

Радето, Каишка...и при вас ще дойдем.....Гответе диваните!

Ох, сигурно има още....но другия път......

Прегръдки за всички вас!

# 49
  • Мнения: 710
Наталка,ние имахме такова колело,но много малко го кара Давид ...така не се научи да върти педалите...на година и половина беше,а му беше малко мъничко колелцето...Аз те съветвам да му вземеш от тези с помощните колела...Първата група са за деца от 2 до 3-4  годишна възраст ...като ето това например.
Сега остава да ми кажеш и откъде да го взема?Тук в Плевен нямаме,обиколила съм всички магазини,има само BMX-чета от едно време,други колелета са за по-големи деца,вече съм съгласна и по интернет да си поръчам.

# 50
  • Мнения: 1 818
Цоци  Hug Hug Hug Ще ти пиша на лични,но да знаеш ,че много си завишила пътните разходи  Wink
Наталка,не знам от къде можеш да купиш в България....освен да ти купя аз и да търся начин да ти го изпратя.

# 51
  • Мнения: 710
Цоци  Hug Hug Hug Ще ти пиша на лични,но да знаеш ,че много си завишила пътните разходи  Wink
Наталка,не знам от къде можеш да купиш в България....освен да ти купя аз и да търся начин да ти го изпратя.

Чак толкова не съм забоготяла  Laughing,но ти благодаря за предложението  Hug
Писах ти на ЛС,то по-евтино ще бъде ако намеря някой магазин в БГ,да видим другите мами може някой нещо да знае.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 109
Запис и от мен Hug Мамчета, кога започнахте да усещате третото, четвъртото бебче? На мен ми е 4-та бременност (спонтанен преди 6месеца). Вече питах,ама никой не ми отговори Sad Нямам търпение да ми се обади ,че е там и е живичко baby_neutral

Деси, раничко е още за риткане на бебчето.  Wink Аз и при трите бременности започнах да го усещам по едно и също време- в края на четвърти месец. Към 18-20 г.с. вече се усеща съвсем отчетливо.

Наталия, добре дошла!   bouquet 

Вчера прекарахме хубаво детския празник, децата бяха много доволни, ние с мъжа ми- също.  Simple Smile В сряда сме на цирк.  Party Синът ми завърши с отличен успех трети клас  и сега се радва на възможността да играе на компютъра- нещо, което му е забранено през учебната година.  Grinning Скоро ще заминат за лятната ваканция при баба си и дядо си на морето.

# 53
  • Мнения: 710
sweetkids_mama ама останах без думи за няколко секунди като видях че ще си бъдеща многодетна,ами честито,много се радвам   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 3 109
sweetkids_mama ама останах без думи за няколко секунди като видях че ще си бъдеща многодетна,ами честито,много се радвам   bouquet

Така, така, виждаш ли какви изненади се случват тук, докато ти беше в странство?  Wink  Hug
И аз съм страшно развълнувана, че живот и здраве, ще се присъединя към почетния ви отбор.  Blush

# 55
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,момичета,
Появих се и аз.
Добре дошли на новите майки   bouquet  bouquet  bouquet
Ние с Мони се прибрахме на 26.05. от Киев.Изкарахме си добре.Аз лично не съм кой знае колко впечатлена от града (може би не са ни завели там,където си заслужава,не знам).Ето малко снимки от Киев и участието на танцовия ансамбъл. Снимки
Да си похваля мъжете,които са се гледали чудесно.Прибирайки се у дома Пепи ни чакаше в антрето с торта и свещички,Анди пееше Happy birthday за Мони и тя много се трогна.Не можахме да отпразнуваме тази година рождения й ден,така както тя си мечтаеше,но има и такива рождени дни,по-различни от останалите.Благодаря на всички ви за хубавите пожелания  Hug
Анди е приет,слава Богу,в детската градина на първо класиране.Не ни признават предимството,но сме се класирали,защото беше 17 поред кандидат.Днес го записах.
Ние за съжаление никъде не ходихме за 1-ви юни,а толкова ни се ходеше в Коколандия....,но тати беше в провинцията и нямаше как да се предвижим до там.Днес го уговаряхме да ни заведе утре,но май и утре няма да стане (точно в задръстванията  ooooh! ).Май ще го отложим за по-натам.
Надявам се,че всички сте в добро здраве.
Не мога да изчета всичко от предишната тема.
Поздравявам тези,които са празнували!   bouquet
Дано успея да се включа по-редовно в тази тема  Wink
Прегръдки и целувки на големите ви семейства!  Hug Heart Eyes

# 56
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
sweetkids_mama ама останах без думи за няколко секунди като видях че ще си бъдеща многодетна,ами честито,много се радвам   bouquet

Така, така, виждаш ли какви изненади се случват тук, докато ти беше в странство?  Wink  Hug
И аз съм страшно развълнувана, че живот и здраве, ще се присъединя към почетния ви отбор.  Blush
писах и на лс ама и тук - ех каква радост
аз не се престраших да дойда тук сега...имаше и причини, но пък някой ден съм се заредкла ако имам сили да си осиновя едно дете
целувки и лека и безпроблемна

тедивас, мисля ви...липсваш ни с понякой пост как сте

# 57
  • Мнения: 3 740
тедивас, добре сте си дошли! Специални прегръдки и целувки за Мони!

Момичета, някой нещо ме питаше по-напред в темата, но право да ви кажа, докато изчета всичко, и забравих, а нямам сили да се връщам. Та, нека няма обидени, ако може, попитайте пак.  Embarassed

Да се похваля, записах Камен (почти го записах, де, но въпросът е технически) на едноседмична експедиция в планината - с преходи, катерене, преминаване на препятствия по въжета, спане на палатки и други подобни екстри. Дори успях да популяризирам идеята сред класа му, та вероятно цялата група ще бъде от негови съученици, което ще е супер, защото програмата е насочена точно към изграждане на екип, работа в колектив, чувство за взаимна свързаност и отговорност и т.н. Че и цената е приемлива - 250 лв., което включва всичко - път, спане, храна, обучение, застраховки, екипировка... И двамата сме много въодушевени.  Party
Бобо кандидатства по програма за младежки обмен, дано да се получи, защото ще има добри възможности за контакти с младежи от други страни.
Сашко засега не е казал какво му се иска за лятото, младежките обмени ги отхвърли като възможност, а да го пращам на море с приятели ми се вижда най-лошият вариант. Не че децата са лоши, ама безделието и липсата на отговорен възрастен наоколо са предпоставка за безобразия с непредвидими последствия. Та ще видим.  newsm78

# 58
# 59
  • Мнения: 710
Цоци не си сама в тоз късен- ранен час.Само че аз не спя не от жегите,при нас е доста студено даже а от това че днес цялата къща спахме от 12 на обед до 5 и половина следобед. И между прочем чувствай се поканена от мен.Много ще се радвам ако дойдете до Плевен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт