МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 169
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 433
Е, немой да не ви се похваля аз Mr. Green Hug
донесоха бележницитееееее

Мирела е отличничка с петица по физическо и трудово
Къци - на мама най големият отличник е с 4,50 представяте ли си????? шеметен резултат на фона на първи срок /3,30/ или миналата година  ooooh! Незнам как се е пазарил какво е правил... обаче по важните предмети които ни трябват за механото е с 5ци което е супер!!! Hug за нас
Повод да ви почерпя  cook cook beer

# 301
  • Мнения: 1 410
Наистина с деца трудно се намира работа.Но ето ,че наитина има шанс да попаднеш на  хора,които да ти влязат в положението и да те разберат.
Наслуки,на твое място бих си работила сама - щом имаш подобна алтернатива.Но ти си знаеш!
На моите шефове сигурно лошо им е станало като са разбрали,че отново съм бременна.Забременях в момента в който започнах работа ,след търсене и интервюта.А сега като се засичат и майчинствата - незнам.Ако можеха да ме съкратят ,ама не могат.Иначе съм им ненужна и сега и за в бъдеще ,с толкова деца.Ще съм "изостанала с материала".Засега ще си карам така в следващите две години,а после ще му мисля.Дано таткото започне да изкарва повече ,че да си остана у дома с децата.Обичам си професията и бях много всеотдайна,но напоследък не ми е присърце.Допуснала съм много грешки до този момент с децата си и сега ми се иска да ги поправя.

# 302
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте! Трайно ме няма,но нещо все по-вече ми стават атгажиментите и ,ако вляза тука хвърлям един бърз поглед и изчезвам!
На 6,7,8 юни бяхме на среща от форума на осиновителите във станция на Вонеща вода  ,бяхме само ние и беше супер,тишина,природа и чист въздух и възможност за дивеене на децата ни както и за доопознаване на родителите  Хубаво беше, но малко беше!
Имахме храмов празник преди това в едното село дето имаме църква,следобяда имаше и панаир на площада  на въртележката    на лов за патки
Отидем ли в селото и веднага Павел сяда пред баща си и кара
На Павчо му подари една съседка #2gunfire  хамстер,който взе че излезе от помещението си и два дни бях в луд стрес,наврял се Мишо зад раклата в нашата спалня,пък тя е вградена  #Cussing out  и си хрупа едно изпаднало отзад списание на Ейвън  ooooh! направо бях изпаднала в бяс,че хамстера неизлиза и трябваше да разглобяваме всичко....обаче  Stop се сетих за цар- капан   Hug на вторият ден си купихме един,заложих краставичка вътре и хоп,в късният следобед резултата  
Благодаря за поздравите отправени към моят първороден син   bouquet и вчерашен рожденник  Heart Eyes....леле търкалят се годинките,аз може да съм напълняла и да се търкалям като кюфте,но се чувствам като едно време  Flutter
Поздрави за всички празнували и непоздравени от мен   bouquet
Цоци,чакаме ви! Ако има и други желаещи за подобна обиколка из България  Hug добре са дошли у нас!
Ние смятаме да отпрашваме на подобна разходка на 18 август ...живот и здраве да е само! Като наближи  Mr. Green ще събирам телефони!
Юле,поздравления за отличниците   bouquet
Другата неделя,след службата и евентуалната почерпка ще трябва да ходим в Троян да прибираме Ваня,та се очертава едно бързо Joy кафе за поне около час  Hug със вас  Stop но на връщане от Троян,значи следобедно време Mr. Green

# 303
  • Мнения: 184
Здравейте, момичета!
Веднага си казвам за работата - аз не работя, добре ми е с децата вкъщи, нямам амбиции за кариера, а и не ми се иска да се разкъсвам между служебни задължения и родителството. Още малко като пораснат - не знам, може и да потърся нещо, макар че в Пловдив възможностите са много по-малко от тези в София.
Гледам за облеклото на децата сте си говорили. Не ги стягайте много синчетата - според голямата ми дъщеря, момчетата трябва да са леко размъкнати, така някак си небрежни. И когато са с къси панталони да не са с изпънати чорапи над маратонките, а с такива дето са тип терлик. Когато купувам дрехи за моето момче, ако голямата е с мен, все отхвърля по нещо и заявява: "няма да ти позволя да облечеш брат ми в тези дрехи, ще го вземат за загубен, смотан, задръстен и т.н."... В края на учебната година на малките, класната им беше подготвила и по една грамота за всяко дете - с качествата  или недостатъците им, за постиженията им и други такива работи. Та на сина ми написала за едно, друго и накрая и за най-спретнато момче на класа. Аз горда и щастлива, а голямата щерка казва: "к`во се радваш, те все едно сам му дали тапия за идиот".  ooooh!
ДжулиС, браво на децата.
Кабо Алма, приятно прекарване на "олимпийската" среща. И аз искам (ако може, разбира се) да пи пратиш материали, нищо че засега програмата не е предвидена и за извън София.
Галя, успех на сина ти утре! Ще стискам палци на племенницата, кръщелницата и на твоето момче.
Ако има и други, явявящи се на изпит утре, деца - успех!
Приятен ден на всички!

# 304
  • Мнения: 2 641
блещулка голям купон е у вас Simple Smile каките ще направят малкия я хипар, я металист, или не дай се боже рапър  Joy

мишимади и аз гласувах  Peace

за работа, работодатели и всичко по темата мога дисертация да напиша. някой спомена за държавна администрация. ами аз не познавам човек дето да не е с яки връзки там. работих един месец забележете в агенцията за социално подпомагане и след като им свърших цялата работа, която бяха изоставили относно обученията и конкурсите се отърваха от мен. оказа се че не съм "наш човек", по грешка ме назначили  Mr. Green заплатата беше 200 лева на месец  #Crazy но и за тез пари имало луда натисквация  Crazy незнам хората как се оправят. тези с баби и дядовци знам как го правят де. за останалите се чудя. ми то и училище като почнат кой ще ги води, взима, седи при тях, ами на някой урок по нещо кога ще идат ? то не е само училищито нали? някакси аз ли не мога да се организирам от сега или какво...

# 305
  • Мнения: 77
Anais, то че не е лесно, не е... Rolling Eyes Макар, че аз съм в по-удобната ситуация като JuliS - сама съм си шеф Wink Вторият ми син беше на 40 дни, когато го замъкнах с количката в офиса и там кротко си живя и споделя работата на мама и тате цели 4 месеца Laughing Спомням си как успях да шокирам братовчед на мъжа ми, който се беше отбил в офиса да ни поздрави за бебето... и да го нацелуваме като се приберем.., а аз му викам - ама той е тук искаш ли да го видиш hahaha След това случих на детегледачка - страхотна жена, сега идва за три часа следобед - помага в домакинството и чака хлапетата от детска - ползваме транспорт. С третото момченце останах в къщи цели 8 месеца и почти дотогава беше само на кърма - много лесно се гледахме. Сега сме с желязна организация - един изпраща, друг посреща...баткото се включва активно. Имаме една софийска баба, но тя идва само в неделя за два - три часа разходка с най-малкия, за да мога да поизчистя къщата Wink Понякога ми се иска да ми остава повече време за общи занимания и забавления, не само вечер за час-два и евентуално разходка в събота, но няма как newsm78 Виж, като тръгнат на училище, май ще е по-сложно, но ще го мислим догодина Mr. Green
Мишимади и аз гласувах!!!
На пътуващите девойки и предстоящи отпускарки - хубаво време и лек път!

# 306
  • Мнения: 2 641
е къде се намират тези свестни детегледачки. след онази за която писах все попадам, на някакви бабета дето незнаят за какво идват освен за пари. все си мисля че ако попадна на някоя свястна жена да ми помага и за домакинстването и за децата по няколко часа седмично засега нещата ще се оправят. ама немога да открия и това е. ще го мисля някакси, все изход трябва да има. за справка имаме 2 баби и един дядо в софия. дядото никога няма да дойде в къщи , ако изобщо се сеща че има внуци, жена му идва само от немай къде 1- 2 пъти в месеца за по час два. майка ми помага уж ама това за мен не е помощ - нито с мъж ами може да останем сами без децата, нито да направим ремонт в къщи примерно...да довърша, на бабите ни за нищо не може да се разчита, няма как да взимат децата от градина или училище, нито да седят с тях, нито да ги водят. не мога и на курс да запиша Ема някъде в центъра защото няма кой да да я развежда абе много сме зле от тази позиция. сегаколкото повече мисля по страшно ми изглежда как ще бъде, а ако съм и наработа ми се струва невъзможно  ooooh!

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 15:19 от Anaise

# 307
  • София
  • Мнения: 203
Ехо !Здравейте !
Бях изчезнала за известно време , но сега пак съм тука!
Честито за Нашата последна радост - Биляна на Наслуки !!!     
Да ти е жива и здрава ; щастлива и с много късмет !!!
 Не мога да изчета всичко сега , но забелязах  , че има нови майчета !Добре дошли!!! 
Всичко най хубаво пожелава и на рождениците , които съм пропуснала!!!
Ще пуснете ли по един глас за моята маймунка?http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=13&func=detail&catid=1&id=426
Тя е много готина!!!Заслужава да победи !!!
Кабо Алма , това е супер  , че сте се организирали и намерили за да осъществите тази среща !Аз ходих на среща на випуска в Плевен и си изкарах супер !Почувствах се като на 18 …Та там се разбрахме да си съберем на едно място всички снимки от срещата в нета и който има стари снимки от едно време ! Всеки си написа имейла на един списък и го разпространихме помежду си .Но вие си знаете !Весело изкарване и щури безсънни нощи !
На  явяващите се на изпит утре  деца – успех !!!
А детегледачка си бях намерила чрез агенция !Там поне имаш избор и ако не си доволна  имаше пробен 1 месец !Много обичаше децата и ние много я обичаме !!!Но замина за Англия !  SobИмаше 3 деца  и взимаше и моите в тях при нужда или просто да си играят !Къщата ми светеше , беше напазарувано и сготвено ;  малката беше разходена и приспана , масата сложена за обяд и си тръгваше в 2 часът !!!Само с 1 поглед знаеше моите желания относно възпитанието на децата и не само това !Липсва ми !!!  bouquet

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 17:20 от titico

# 308
  • Мнения: 2 641
титико след твоя пост незнам просто какво да кажа. кога ги е разхождала децата, кога е пазарила, кога е готвела че и чистела, че и някой да се е грижел за тях през това време  #Crazy аз ако оставя Ема сама и за 1 минута съжалявам горчиво. или ще изяде нещо, или ще счупи нещо, вчера си отворила прозореца сама и добре че не се е метнала  #Crazy и то само докато нахраня бебето за 3 мин в другата стая. докато аз готвя тя разхвърля из цялата къща, мия бебето, сменям пампи и преобличам, за мен си нямам грам време.......просто нямам думи след твоя пост  Thinking

# 309
  • Мнения: 2 757
Яле ни и нас на Френската Ривиера  Grinning. Колко помпозно зву4и, а? Ама ина4е никакво си не е да ви кажем. Пове4е си седим дома, 4е с тия деца сме за никъде. Ама то и тук си ни е най-убаво и най-добро. Те ви малко снимки ако сте лйубопитни

http://s184.photobucket.com/albums/x317/NikiFin/Francia2008/

# 310
  • София
  • Мнения: 1 677
Успех на всички деца на изпитите!Дано се представят добре и се класират според желанията  Praynig

Ние заминаваме в провинцията и до края на месеца няма да ви посещавам  Sad Но всеки ден сте в мислите ми и ще чакам добри новини като си дойда.
Прегръдки и целувки на всички!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 3 323
Ники, първо разкажи как пътувахте! Тедо и Евката разноячни ли са? Мъж без коса - момата с коса... така си требе! Давид също е много сладък, а домът ви е страхотен (когато и ако имам своя къща, ще заимствам терасата!) Мъжът ти изглежда симпатяга (как му се отрази пътуването)!

Юле, ХИП ХИП УРАААА! Да ми носи бележник като на дъщерка ти, пък ако ще и на д..то да си направи тату.... Браво и на Къци, явно напредва момчето! Кой клас свърши той?

Дидка, баба попадийка, коя бяхте ВИЕ? newsm78 У вас явно е весело - първо беше магарето, после... Все се каня да те питам - какво стана с бабата и къщата?

На отпускарите - приятна почивка, не съм сигурна дали ще успея още веднъж да пиша, щото ме чака багаж, приготовления и една сватба....
Кабо чакам разказ подробен! И снимки, ако обичаш!
 
Успех на всички кандидати утре, на майките им кураж и... нещо което се убедих от собствен опит - децата винаги ни изненадват!

# 312
  • Мнения: 1 818
 


        Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт