Сладоледът изкушава сладката ни ОКТОМВРИЙСКА мама

  • 10 334
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 38
Добро утро!
Един въпрос към пловдивските мами:
Какво става с срещата,остава ли за утре?
Последно къде и кога?

# 31
  • Мнения: 3 453
Съни, съжалавям за сестра ти  Cry Hug

Радвам се, че Трикси е добре и я чакаме Hug

СРЕЩАТА В ПЛОВДИВ: 2.06 от 17.50 на паркинга до бариерата пред хотел Тримонциум Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте, милички! Прибрах се у дома преди малко, благодаря на всички за подкрепата, много сте мили!  Hug  Hug  HugС бебка сме добре, но трябва да почивам повече заради контракциите, матката ми е чуствителна, нямам мазнини на корема, които да предпазват матката от външни влияния и реално под кожата е тя. Забраниха ми да си пипам корема, пътуванията, вдигането на тежки неща, секса. Дадоха ми 1 месец болнични, още се чудя дале да се връщам на работа или да си почивам през този един месец  newsm78 По - късно като успея да ви изчета ще пиша пак!
sunny_77, ужасно съжалявам за случилото се със сестра ти и нейното бебче! Поплаках си снощи като се прибрах в стаята! Ох, пазете се много и да са ни живи и здрави децата!

# 33
  • София
  • Мнения: 278
Трикси  Hug
Много се радвам че всичко е наред с вас. Не се връщай на работа,майната и. Почивай си повече сега и без това сега ти се е паднало  Hug

# 34
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Привет и от нас ,мили мамчета.
А дали ни помните ,следкато не сме писали ....към 10-тина теми ..надали,ама няма нищо,де!
Ама и вие каква скорост развивате на писане,евала,пупу. Hug
Приа нас в последния месец -два беше лека лиудница,търсене и смяна на квартири,послед малко време без нет,докато го пуснат.
Сега вече е по-спокойно.Предстои ми да приключа работа след 2 седмици и да си дойда до Бг за 3 седмици на почивка./Май не съм споменавала, че не живеем в бг/ newsm78 Rolling Eyes
След това ще си вися по цяяял ден тук и ще досаждам.Направо незнам какво ще правя толкова време???

Надявам се вие и бебенцата да сте добре.

Трикси,моето скромно мнение е да си стоиш у дома,работата няма да избяга,а здравето и бебенцето ти са най-важните в момента,нали? Hug

Съни-77..много съжелявам за сестричката ти ! Надявам се тя да успее да се възстанови бързо физически и скоро пак да се похвалиш,че чакат бебче?/ако е удобно да питам ,тя  коя седмица беше/

Това е засега от нас милички.Обещавам да се включваме по-честичко.  bouquet



# 35
  • Мнения: 697
trixy  Hug Много се радвам, че си по-добре, почивай си и се пази. Това за мазнините ми стана много интересно. Мислех си, че мазнините по шкенбето не само че не помагат, а и пречат по време на бременност. Явно не е точно така  newsm78

# 36
  • Мнения: 8
Добре дошла отново на Трикси  Hug,дано всичко вече е наред и наистина майната ина работата,докъто можеш си почивай Naughty.Да не забравя да честитя празника на всички дечица ,е и на нашите неродени Петковци :blush.
днес се разхждах и пазарувах в детския магазин Джъмбо,на бул.България и въпреки че беше голяма лудница се нагледах на бебешорски неща ,там има просто страхотно разнообразие от играчки,дрешки и акесоари за бебета и деца  а и страхотни неща за дома.Препоръчвам ви да го посетите,изживяването е страхотно,настроих се на бебешка вълна ама не посмях нищо още  да купя ,добре че трябваше да купя подарък за едно друго бебе ,че иначе нямаше да устоя... #Crazy

# 37
  • Мнения: 132
Здравейте  bouquet
Ние днес направихме яка разходка даже се засекохме и с Ина Laughing
Ние си имаме още едно розово боденце от Джъмбо Laughingкумата ми си умира от кеф и само купува Laughing
Аз във вторник съм на ЖК ще се видим с беба Laughing

# 38
  • Мнения: 8
ще опитам да кача снимкаhttp://mail54.abv.bg/app/servlet/getwfsfile?ac=s&wfs=wfsget&eid=33217140 -какво купих за 15,00лв -даже с торбичката Wink

# 39
# 40
  • Мнения: 132
radkakaka ако искаш направи в албумчето раздел покупки за бебетата Grinning

# 41
  • Мнения: 8
е сложих я в албумчето октомврийски мами през лятото може там да видите въпросните покупки ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 183
Трикси, радвам се че вече си си в къщи Hug Според мен ако матката ти е толкова чувствителна, че чак корема на ти дават да си пипаш, представи си какво натоварване ще й причиниш ако ходиш на работа и се друсаш по софийските улици. Я си почивай по-добре! И на мен постоянното лежане и откъсването от социалния живот не ми се вписваха в плановете, но преди всичко трябва да се грижим за децата си.

Съни, много мъчно ми стана за сестричката ти Cry Дано бързо се възстанови физически и психически, за да те направи скоро леля Praynig

Аз нямам нищо ново за отчитане. Почивам си. Вчера и днес изгледахме последните 5 серии на Lost. Поне по-бързо минава времето. За седмицата съм си свалила всички сезони на Sex and the city. Вие гледахте ли вече пълнометражния филм?

Някой има ли идея какви са цените на спалните комплекти в Premaman? Направо уникални неща има н незнам на каква цифра newsm78

# 43
  • Мнения: 132
mylili цените в Премама са  Shocked Shocked
Поне на мен ми се вижда така.Една туника за бременни е 100 лева, чадърче за количка - 58 лева, за количките нямам думи Whistling
Но все пак всеки знае за себе си за мен са безмислени разходи Simple SmileНо наистина има много хубави неща Grinning
radkakaka много са сладки нещата и ние имаме розовки буйки и чарапки от там Laughing Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 1
Трикси, много се радвам, че с бебка сте добре и вече сте си вкъщи Hug Дано вече нямаш такива преживявания Praynig Praynig Praynig

Съни, много съжалявам за сестричката ти Sad Дано бързо се възстанови и ви зардва с нова хубава новина Praynig Praynig Praynig

Аз напоследък не се задържвам вкъщи и сега отивам да ви почета, че след малко пак ще излизам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт