Мнение за 66 ОДЗ в Панчарево

  • 646
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Мами, приели са ни в 66 ОДЗ в Панчарево. Има ли някой инфо за яслата там. Доволни ли сте? Ние живеем в Младост 4 и ни е сравнително близко с кола. По първо желание в 76 ОДЗ сме 4-та резерва и дилемата е голяма дали да не чакам да се освободи място за по-нататък или да се записваме.
Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 45
Никой нищо ли не знае за тази ясла  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 640
аз имам впечатления от градината- персоналът е страхотен, директорката е много разтропана и мотивирана, базата е на ниво. Много ми се искаше и моите там да ги пратя, но уви- далеч ми е.
Защо питаш?









# 3
  • Мнения: 45
PolarFox, ние там сме класирани, но на 12 желание. На нас ни е сравнително близо, на 5 мин с кола и ако си заслужава градината направо ще я записвам. Уж нали ти се пази мястото до 2-ро класиране, но говорис с няколко директорки и те твърдят, че ако не се запишеш до 13.06 ти се губи мястото. На кого да вярва човек  newsm78
Благодаря за мнението. Ще чакам още мами с впечатления  Hug

# 4
  • Мнения: 7 640
иди и виж градината, сигурна съм, че ще ти хареса, пък прецени.

# 5
  • Мнения: 45
Аз видях градината отвън и ми хареса. Говорих с директорката и тя ми каза, че извеждали децата навън. Питах я, защото напоследък чувам, че в повечето софийски градини ясленчетата  ги извеждат най вече на балкона  Confused

Общи условия

Активация на акаунт