Точно преди няколко дни го прекарахме този вирус и ние. За първи път видях дъщеря си толкова зле. До сега не е боледувала от нищо по-сериозно от леки настинки. Мога да ти кажа, че около 3-4 дни не е хапвала почти нищо (като изключа кърма). Първия и май и втория ден повръщаше дори и кърмата. Малко остана да се стигне до сериозно обезводняване. Благодарение на това, че поне приемаше с охота вода мисля че успяхме да избегнем влизането в болница. Даже рингера си го пиеше направо от шишето. Някъде на 2-3 ден ме прихвана и мен, но се разминах само с една нощ повръщане и разстройство. После успяхне да го лепнем и на моя баща.
Точно нощта, в която ме лепна и мен даже ходихме до спешното посред нощ, защото й се появиха едни огромни червени петна по тялото, които според лекарката нямали общо с болестта. Биха й една инжекция Урбазон, заради която после лекарят хомеопат, който лекува детето ми ми чете конско. И наистина след инжекцията петната продължиха да се появяват.
Няколко дни след като повръщането спря, разстройството продължи. Детето беше много отпуснато, апатично. Постоянно се гушкаше и искаше да суче.