През НОЕМВРИ ново слънце ще ни грее - малко бебче в люлка ще се смее

  • 9 846
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 827
Момичета аз тръгва за "гората" , така че до утре Heart Eyes Hug

# 31
  • Мнения: 611
Лейдидейби не се ядосвай  Whistling
Моята пък свеки е другата крайност , всичко дето готвя и харесва и като надуши от долу че нещо се готви горе при нас и си идва с чинията " Мииииииии аз идвам да ми сипеш малко , че много хубаво мирише" Mr. Green Тъй че да не ти пука Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 340
Аз затова не бих могла да живея със свекърите. И двамата са тежки характери, той е скорпи. Нищо лошо, ама аз си обичам автономността. Пък моето свеки преди да си тръгнем от Бг ваканцията ни през февруари имаше задача да ни приготви храна за изпът. Бяхме с нискобюджетен полет и то до Дортмунд, където останахме да спим вечерта на хотел. Бяхме толкова уморени, че се прибрахме направо в хотела да спим, но първо взехме душ (и вана). Отварям аз сандвичите, нямаше нито един без месо. Тогава явно и хормоните вече са ме почвали, та направо си поплаках. Те постоянно ми пробутват да ям нещо с месо. Представете си, от пилешката супа да съм махнела месото, а от др. ядене да го изтикам настрана.

Ето затова, но не само, не искам никакви баби на раждането. Нервите ми ще скъсат, а това е основната причина за проблеми при прясната кърмачка. Моята майка по други причини не я искам. Този път съм решила да спазя онова суеверие, а и си имам достатъчно вяра в себе си, така че сама ще бъда много по-спокойна. Освен това тук от застраховката (а аз дори имам екстра такава над базиса и то най-високата) ми се полага в първата седмица след раждането една жена(спец. мед. сестра, обучена също и да помага за кърменето) да идва по няколко часа на ден да ми помага в къщи.

Софи, знам за какво говориш относно твоето момче. Моето горе-долу преди година беше на тази възраст. Но да ти кажа, май на всички деца бременността на мама им влияе и стават по-нежни, изведнъж им се приисква да са грижат повече за тях като за малки... Мисля, че е съвсем нормално явление и го уважавам  Peace

# 33
  • Мнения: 344
Софи, знам за какво говориш относно твоето момче. Моето горе-долу преди година беше на тази възраст. Но да ти кажа, май на всички деца бременността на мама им влияе и стават по-нежни, изведнъж им се приисква да са грижат повече за тях като за малки... Мисля, че е съвсем нормално явление и го уважавам  Peace
Съгласна съм с теб  thumbsup  Аз даже съм склонна ако се наложи и биба да му купя Wink Но не вярвам до там да се стигне Wink Много ми е куражлия момчето, много ме пази сега и ме гледа и чака бебето с голямо нетърпение, пък нали е и мъжко, каквото той си го поръча  Wink Sunglasses
Свекита и тем подобни няма да коментирам  ooooh! Whistling Twisted Evil
Умрях да се хиля на онази статия  hahaha Joy Дано Ели да я прочете Wink

Да се похваля сега... наш бебо вече има 3бодита, един суичър и една блузка  smile3534

# 34
  • Мнения: 1
 #Cussing out еЙ туи жените не сте като хората, човек за 2 дни да не се покаже и край уморихте го ....  Mr. Green няма ми го интернета в нас нещо тези дни и за това само на работа като съм и имам време ви пиша иначе само чета ... пък иначе аз и кекс не отказвам Simple Smile Mr. Green newsm78  bouquet

# 35
  • Мнения: 17
Татко Барба така е нямаме ли информация въображението работи на макс! Joy Joy Joy
Желая на всички мами утре страхотно изкарване на празника и задоволяване на капризите на нашите ангелчета! 1swing
и понеделник  ще чакам снимки  Simple Smile
Хайде лека нощ  на всички че утре ме чака натоварен ден   food002 newsm28 cheersмоя мъж е вечното дете и има  р.д.

# 36
  • русе
  • Мнения: 15
Barbi, извини ме, но ти по каква линия си тук... Thinking, отдавна се каня да питам....не, че е лошо за цвят, както се казва, и кавалер да си имаме Heart EyesЛека вечер на всички и приятно допочиване Simple Smile

# 37
  • Мнения: 191
Здравеите мамчета с коремчета. Отдавна не съм писала, ама пусто нямам какво да кажа съществено Whistling. Всичко си е както преди. Вече ми се иска да усещам бебче, обаче уви нищо не усещам. Маи преди съм се заблудила нещо, мислех че е беб, ама не е Thinking.
 Много пишете бе момичета, нямате изчитане направо ooooh!. А моето включване за днес е по спецялен повод:
 Мили деца, честит празник! Бъдете живи и здрави, весели и много щастливи с мама и тати. Желая ви щастливо детство и весел празник.
Ами това е за сега от мен, и днес да поглезите бъдещите каки и батковци както подобава  bouquet.

# 38
  • Мнения: 344
Хелоу на мацките от балкона Wink Среднощно парти ли ще правим  Party Sunglasses


Barbi, извини ме, но ти по каква линия си тук... Thinking, отдавна се каня да питам....не, че е лошо за цвят, както се казва, и кавалер да си имаме Heart EyesЛека вечер на всички и приятно допочиване Simple Smile
Ако става въпрос за Татко Барба, човека е тук по същата причина като теб, мен и вс.останали - чака бебепрез ноември  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 72
Честит празник, мили деца! Пожелавам ви усмихнато и безгрижно детство! Бъдете винаги обградени от любовта и топлината на мама и тати!

Честит празник и на всички родители и вече пораснали деца! Много здраве, щастие и късмет!

# 40
  • Попово
  • Мнения: 687
дубрутру и честит празник на всички деца и дечища  Party

# 41
  • Мнения: 398
Добро утро и от мен.Честит празник на всички деца.Желая им безоблачно детство и много да радват мама и тати.На родителите- днес да не се карате на децата си и да ги поглезите.
Анутев да ти е жив и здрав мъжо и много, много щастие.
Пух направо меразби с тази статия.Прочетох малко и на милото и той направо #Crazy
Нещо сте ме взели на прицел а  Naughty
Аз съм си добра женица и такива работи не правя. ( може би само насън, но сега и те са едни мръснишки) Joy Joy Joy
Лек и усмихнат ден на всички
Днес свекър ми има рожден ден и заминаваме за Добрич.И да не мърсувате без мен  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 167
Добрутру и честит празник на всички деца - малки, големи, пораснали и не до там пораснали!

 family
 
Добре че от време на време има празници, че да мога да ви насмогна и да ви изчета, секс-маниачки такива   smile3532


 newsm51

# 43
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен.честит 1-ви юни на всички дечица,да сте живи ,здрави и много ,много да слушкате

# 44
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, сладурки!
Честит празник на всички, които се чувстват деца  bouquet
Да ви се похваля- вчера си купих един бременен панталон, с ластик около корема, лен с памук, спортен модел, много готинко седи. Нямам търпение да си го облека, само малко трябва да му коригирам ширината, че не съм порастнала толкова Party

Мацки, стискайте ми палци- утре е денят Х, т.е утре ще кажа на шефа и колежките, че съм  preggo По този повод приемам всякакви идейки за "съобщаване" от тези, които вече са го сторили, а то май такива не останаха newsm78
Още от сега ми е малко притеснено, ама само да мине и ще ми олекне Praynig

Общи условия

Активация на акаунт